Epilace podpaží

Blíží se nám sezóna šatů, které vlají díky jarnímu větříku. Ze skříně vytáhneme tílka bez rukávů a pak i plavky. Chcete hladké podpaží bez chloupečku a podrážděných boláčků po holení? Nemáte ráda ty nevzhledné červené pupínky po použití žiletky v ranním spěchu? Máme možnost jak Vám s tímto trápením pomoci!

Celý květen pro Vás máme epilaci podpaží krémovým voskem Lycon na zkoušku, vyzkoušejte komfort hladkého podpaží! Po ošetření od nás dostanete ZDARMA vzorek* INGROWN-X-IT SOLUTION (proti zarůstání chloupků).

Epilace podpaží (během kosmetického ošetření) 195 Kč
(běžná cena 300 Kč, sleva 35%)

Objednat se on-line

Použití těchto vosků je téměř bezbolestné, na rozdíl od klasického vosku či cukrové pasty, navíc s nimi lze chloupky odstranit důkladněji, a to již od délky 1 mm. Jde o směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů, obsahuje i přísady, jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule či růže a je vhodný i pro citlivou pokožku. To je jeden z důvodů proč Lycon používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller.

Tyto vosky jsou jiné v tom, jak přistupují ke kůži. Jedná se o jedinečnou technologii oxidu titaničitého, který se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomuto inovativnímu řešení je zajištěna dokonalá ochrana kůže během ošetření. Olej chrání a vyživuje pokožku, snižuje pocit tahání a bolestivost. Hladká kůže bez chloupků a podráždění!

Kontraindikace*:

  • plísňové infekce a virové infekce
  • křečové žíly
  • nedávná operace , jizvy, oděrky a otevřené rány
  • ekzém, svrab, akné, opary
  • diabetici (mohou být ošetřeni pouze s potvrzením od lékaře)

* Pokud má klient jedno z výše uvedeného, doporučuje se počkat, až se situace pleti zlepší.

Následná péče 24-48 hodin po provedeném ošetření: vyvarujte se horké sprše, koupelím a saunám. Používání jiných přípravků na ošetření, než těm doporučeným. UV záření, soláriím, opalovacím přípravkům či nástřikům. Cvičení nebo plavání – nadměrné pocení ucpe póry a může způsobit zánět. Používání příliš obepnutého prádla či prádla z umělých materiálů. Děkujeme.

Dopřejte si skvělou tělovou péči Lycon i doma, podívejte se na úžasná tělová mléka či peelingy. Vyzkoušejte u nás, používejte i doma!

*Vzorek zdarma rozdáváme do rozebrání. Sleva 35% na epilaci podpaží platí jen současně s kosmetickým ošetřením u nás do 31.5.2017.Simple Share Buttons