Modelace očního okolí


Určeno pro uvanené oči a povadlé kontury – modelace očního okolí a zpevňující maska

Ošetření pro zářivý pohled. Koncentrát bohatý na aktivní látky pečuje pro zjemnění jemného očního okolí. Maska z mořských řas bohatá na minerály ochlazuje a osvěžuje pleť. Cítíte jak stopy stresu a únavy mizí!

Ošetření obsahuje:

  • odlíčení pleti čistícím mlékem 61 s výtažky z měsíčku. Jedinečný relaxační odličovací rituál.
  • tonizace hedvábným tonikem 64, gelová textura bez alkoholu se svěží vůní květin.
  • jemná enzymatická exfoliace 66 pro projasněnou a prozářenou pleť
  • čištění pleti ultrazvukem
  • nanesení koncentrátu pro oční kontury s 3 druhy kyseliny hyaluronové
  • aplikace alginátové masky 3C+7C na oční okolí
  • nanesení zpevňující masky 153 s přírodním jílem 20%, výtažky ženšenu a přesličky a oleje z pšeničných klíčků. Pro perfektní efekt se maska vyvazuje na gázové stripy.
  • nanesení závěrečného krému 250 s podobným výsledkem jako po použití elastické výplně + nanesení očního liftingového krému 100, který redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima
  • doba ošetření přibližně 75 minut

Cena 1 190 Kč

Objednat se on-line

Zuzana L.
Zuzana L. Modelace očního okolí se zpevňující maskou
„Vyzkoušela jsem kosmetické ošetření z řady Maria Galland „Modelace očního okolí“. Vypnutí pleti bylo poznat hned, ale lepší výsledky jsem pozorovala další dny. Pleť byla jasnější, jakoby odpočinutá, známky únavy kolem očí ustoupily. Ošetření doporučuji.“
Míša Salačová, Miss ČR 2000
Míša Salačová, Miss ČR 2000 Modelace očního okolí
Celé ošetření bylo velmi příjemné, každý produkt nádherně voněl. Účinek byl viditelný hned na první pohled, oční okolí bylo jasnější, hladší, vrásky méně znatelné. (číst dále)
Božena Š.
Božena Š. Modelace očního okolí se zpevňující maskou
Chci se s ostatními podělit o moji radost!

Jelikož jsem nemohla přijít na představení nové prémiové značky Maria Galland, chtěla jsem si, jak se říká, na vlastní kůži vyzkoušet blahodární účinek této, pro mě ještě neznámé, francouzské kosmetiky.

Slečna kosmetička, která odvedla skvělou práci, pleť mi odlíčila , nanesla jemný peelingový krém, čistící masku, vyčistila mi pleť ultrazvukem. Následoval oční lifting, nanášení masky s bílým jílem na obličej, krk a dekolt s „gázou“. Byl to velice příjemný pocit, hned jsem při tom ucítila, jak maska tuhne a pleť vypíná. Nakonec následovalo ošetření hedvábným hydratačním krémem a nalíčení.

Celé ošetření bylo velice příjemné, voňavé, cítila jsem se krásně odpočatá, moje unavená pleť zářila, byla omlazená a zjemněná už na dotek. Zjemnili se i vrásky a otoky kolem očí. Moc doporučuji každé ženě, aby si tohle výjimečné ošetření vyzkoušela, nemá to chybu, Nebudete litovat, spíš naopak, budete zářit a cítit se skvěle.

modelace oční Maria Galland

 

Pin It