Ošetření s modelační maskou


Maria Galland je vynálezkyní pudrových masek, jejichž účinky jsou doslova zázračné. Tato minerální maska s liftingovým efektem byla vytvořena v roce 1963 a na ní Maria Galland postavila svou reputaci. Dlouhodobě ověřené klasické ošetření s modelační maskou ztělesňuje motto Marie Galland, platné už po pět desítek let až dodnes.

MG_modelka_modelacni

Zahřívací modelační maska s liftingovým účinkem

Individuálně sestavená péče pro Vaši pleť, která byla vyvinuta samotnou Marií Galland. Protože je každá pleť jiná a výjimečná, proto sestavíme individuální mozaiku potřeb pro každou z Vás a potlačíme nedostatky pleti. Jedná se o jedinečné regenerační ošetření pro ženy všeho věku. Pleť je po ošetření hydratovaná, zjemněná, rozzářená, a „pozvednutá“.

Michaela V.
Michaela V. ošetření s modelační maskou
 Tak jsem si včera udělala moc pěkné dopoledne a nechala se ošetřit v kosmetickém salonu SlimFOX hydratační modelační maskou. A výsledek, moje pleť konečně dostala opravdový náboj – je mnohem plnější, projasněná a mám pocit jakoby mi stále děkovala za tak úžasnou péči. Všem doporučuji, budete nadšeni.

Ošetření obsahuje:

 • jedinečný relaxační odličovací rituál s mlékem 61 nebo 63 (podle typu pleti)
 • jemný peelingový krém 41
 • nanesení jemné krémové čistící masky 2 s extraktem z břečťanu, jahody a vitamínem B6
 • tonizace gelovým hedvábným tonikem 64 se svěží vůní květin
 • šetrné čištění pleti ultrazvukem
 • diagnostika pleti a výběr nejvhodnější kombinace masky a krému na individuální mozaiku
 • aplikace koncentrátu dle potřeb Vaší pleti. Koncentráty jsou bohaté na silné aktivní složky
 • nanesení krému dle „mozaiky Vaší pleti“ přizpůsobeno přesně aktuálním potřebám Vaší pleti
 • aplikace modelační masky „na gázu“ na obličej krk a dekolt, díky termálním účinku se aktivní látky vstřebávají do pleti. Jak maska tuhne způsobuje jemný tlak na obličej a má díky tomu silný LIFTINGOVÝ EFEKT
 • závěrečný krém podle typu pleti
 • doba ošetření přibližně 75 minut

 2 100 Kč

Objednat se on-line

Hana J.
Hana J. ošetření s anti-aging modelační maskou
Ošetření bylo velice příjemné, každý aplikovaný produkt krásně a jinak voněl. Měla jsem ze začátku trochu strach, jestli maska nebude moc hřát. Ale obavy byly zbytečné. Cítila jsem se příjemně a výsledek ošetření byl opravdu úžasný. A musím podotknout, že druhý den ráno jsem vypadala ještě lépe než bezprostředně po ošetření. Pleť přes noc „docucla“ všechny přípravky a ráno byl pohled do zrcadla nádherný.

Ještě jednou děkuji a už se těším na další návštěvu v salonu.

Používáme nový inovovaný protokol ošetření s těmi nejintenzivnějšími krémy Maria Galland pro Vaši mozaiku pod maskou a s koncentráty The Essences – “Záblesk krásy”.

Modelační maska je klasické, léty prověřené ošetření MARIA GALLAND založené na samozahřívací minerální modelační masce, díky které působí do hloubky krémy aplikované lokálně pod touto maskou. Důkladné odlíčení pleti je prvním krokem v ošetření, pak následuje modelační masáž za pomocí koncentrátu, před tím než použijeme krémy, lokálně pro řešení problémů a specifických potřeb pleti. Tepelný efekt masky pomáhá vstřebávat aktivní látky a zajišťuje mimořádné výsledky: pleť je sjednocená, zpevněná, vypadá mladší a je rozzářená. Pleť je odpočinutá, obličejové kontury jsou přetvořeny a výsledky jsou více než působivé. Obranyschopnost pleti je posílena a krevní oběh stimulován.Simple Share Buttons