Mandle a glukonolakton

Ošetření pro všechny koho trápí drobná hyperpigmentace, hrubá pleť či sem-tam pupíneček! Což je k nezaplacení v období vánočních večírků. Zákon schválnosti funguje totiž dokonale, taky se Vám „vyraší pupínek“ vždy před dnem D? Tak s tím něco podnikneme, ať jste královnou všech večírků! 

Glukonolakton si hravě poradí s dehydratací a mandle řeší skvěle drobný zánět a funguje jako melano-korektor. Takže zesvětlíme i drobné hyperpigmentace po odhojeném pupínku, který nás trápil před měsícem. Rychlé, efektní ošetření pro uspěchané předvánoční dny.

MANDLE A GLUKONOLAKTON

Jedná se o jemný povrchový peeling s kyselinou mandlovou a glukonolaktonem pro citlivou až normální pokožku. Rozjasní a vyhladí, reguluje produkci mazu a je melano-korektor. Dokonale hydratuje a zjemní. Doporučujeme pro pleť, kterou trápí:

  • mastná pokožka s nedostatky
  • pigmentové skvrny
  • mdlý tón
  • nesjednocený tón
  • dehydratace

Ošetření mandle a glukonolakton obsahuje: odlíčení gelem nebo mlékem, tonizace, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, aplikace glukonolaktonu ve vrstvách, aplikace kyseliny mandlové, intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou, aplikaci druhé vrstvy aktivního séra SOURCE C, které je antioxidační a revitalizační. Nanesení masky Éclat de relaxation, která pleť oživí a vyhladí jemné linky, obsahuje hexapeptid, kyselinu mléčnou, sacharid izomerát a ureu. Závěrečný krém podle potřeb pleti.

 

Cena 1 490 Kč (1 990 Kč)

 

DOPORUČUJEME PO OŠETŘENÍ používat domácí péči Renophase, znásobíte výsledný efekt. S potlačení hyperpigmentací Vám pomůže sérum RENEWLIGHT, kombinujte se skvělou exfoliačním péčí Crème 10. S výběrem Vám rády poradíme a dárkově zabalíme :).

 

 

 Simple Share Buttons