Moje pleť zažívá své – řekla bych – umírněnější období a netrápí mě nějakými zásadními problémy. Samozřejmě, pořád eviduji vrásky, kruhy pod očima, sem tam nějaký ten pupíneček, ale… to už mě jen tak nevytočí a beru to s poklidem 🙂 . Vím, že pravidelná, měsíční návštěva kosmetického salonu SlimFOX mi s těmito drobnými nedostatky dokáže pomoct.

Ovšem – při své poslední návštěvě jsem tu vyzkoušela opět něco nového, s čím jsem doposud neměla žádné zkušenosti – a to epilaci obočí speciálním voskem Lycon! A můžu Vám rovnou říct, stojí to za to! Kromě úpravy obočí jsem si užila i kosmetické ošetření, kvůli kterému jsem do salonu SlimFOX primárně šla:) A jaké bylo tentokrát?

ČIŠTĚNÍ JE ZÁKLAD!
Opět vybrané a sestavené přesně tak, aby řešilo aktuální stav mé pleti. Úvodem bylo, jako vždy, odlíčení pleti a také čištění ultrazvukovou špachtlí, což je pro mě už naprosto nejzásadnější kosmetický postup, který nikdy nevynechám a vím, že ho moje pleť skutečně potřebuje. Právě toto čištění speciálním přístrojem – ultrazvukovou špachtlí – je velmi účinné a opravdu zbaví pleť velmi důkladně všech nečistot. Velkou výhodou je naprostá šetrnost, která se s klasickým, dříve tolik používaným manuálním čištěním pleti, nedá srovnat.

HLUBOKÉ  OMLAZENÍ PLETI
Tentokrát mi paní kosmetička Eva po delší době udělala i omlazení pleti přístrojem E-Light – což je nejúčinnější, neinvazivní pleťové ošetření, které má za cíl pleť omladit, rozjasnit, potlačit projevy akné, zmírnit viditelnost drobných žilek, či jizviček. Já sama jsem toto ošetření už několikrát absolvovala a je opravdu velmi efektní a výsledek je patrný okamžitě.

2x PĚSTÍCÍ PÉČE
Následovala maska 131 na rozjasnění pleti, proti stárnutí – s červeným bahnem a extrakty z řas. Na oči mi paní kosmetička aplikovala masku na oči 100B – což je tzv. SOS péče pro unavené oči. Jedná se o o liftingové, hydrogelové polštářky pro hloubkovou hydrataci, osvěžení…

VOSK TROŠKU JINAK
No a teď přišla na řadu zmíněná epilace obočí! A to speciálním voskem Lycon, který je krémový, díky podkladovému oleji nepoškodí a nepodráždí svrchní vrstvu pleti. Chloupky vosk tedy odstraní naprosto šetrně a hlavně, zcela bezbolestně!!! Tímto voskem si navíc můžete nechat epilovat jakoukoliv část obličeje, včetně oblasti kolem rtů, nebo nosních dírek, což ocení zejména muži. Pokožka byla po epilaci naprosto minimálně podrážděná a rozhodně se jednalo o úplně bezbolestný “zákrok”, který opravdu vřele doporučuji. Je šetrný a velmi efektní!