Březen – měsíc krásy

Toužíte vždy s vůní jara rozkvést v krásnou květinu? My také a víme jak na to! Využíváme nejmodernější technologie a pracujeme s profesionální kosmetikou. Je snadné to společně dokázat!

 

Bioline Vintage 79 PerfectAge

Prvotřídních účinků docílíte kombinací kosmetického a přístrojového ošetření! Díky pravidelné cílené kosmetické i přístrojové péči můžete vypadat až o 5-10 let mladší. Mezi nejoblíbenější patří např. neinvazivní lifting horních a spodních víček (pokročilé ošetření 3v1), radiofrekvence či fotoomlazení (e-light).

Vyživující a zpevňující ošetření pro pokožku se známkami stárnutí, ztrátou pružnosti a měkkosti.

VINTAGE79 Perfect Age (klikněte a dozvíte se více)

[layerslider id=“3″]

Akční cena ošetření 550 Kč (běžná cena 690Kč), 90 minut

 

Domácí péče Vintage 79 PerfectAge – používejte stejné produkty i pro Vaši domácí péči, nyní v nabídce výživné sérum a krém Perfect Age se slevou 30% za 1 390 Kč (běžná cena 1 987 Kč). Cestovní balení Perfect Age -15% 670 Kč (běžná cena 790 Kč).

Ošetření které odbourává únavu a stres, probudí energii a zářivý vzhled pleti.

REVEILLANCE (klikněte a dozvíte se více) + ZDARMA mikromasáž očního okolí

 

Akční cena ošetření 1 490 Kč (běžná cena 1 950Kč), 90 minut

 

Domácí péče REVEILLANCE se slevou 25% při nákupu 2 produktů z této řady (např. sérum a krém). Zvýhodněná nabídka cestovního balení  – využijete na cesty, do tašky na sport a nemusíte nosit velké balení. REVEILLANCE cestovní balení -15% 850 Kč (běžná cena 990 Kč).

Zvýhodněná nabídka je platná do konce března, slevy se nesčítají.

Pro mladistvý a pěstěný vzhled pleti radíme absolvovat 2x ročně měsíční intenzivní kůru (face program) několika ošetření a poté pravidelné měsíční ošetření. Detailní informace Vám sdělí naše kosmetičky, které Vám sestaví i face program přímo pro vaši pleť.