DŮKLADNĚ. PRAVIDELNĚ. DVAKRÁT DENNĚ!

Dopřejte své pleti odlíčení a očistu a my vám slibujeme, že bude zářivá a krásná. Nejste si jistá jestli se odličujete správně? Nejste si jistá pořadím produktů? Čtěte dále a zjistěte jak na tom jste.

Správně odlíčit pleť, znamená odstranit nečistoty a škodlivé látky z pleti. Léty prověřený postup odličování ve dnou fázích (nejčastěji pleťové mléko a tonikum) je podle nás opravdu nejlepší volbou pro dobře odlíčenou pleť. A ta je pak skvělým podkladem nejen na perfektní make-up. Dobře provedeným odličovacím rituálem odstraníme z pleti nejen make-up a zbytky sér a krémů, ale i přebytečný maz, prach, pot a nečistoty.

Maria Galland limitovaná edice odličováníLIMITOVANÁ EDICE ODLIČOVÁNÍ 2 x 400 ml

Nejprodávanější mléko a oblíbené gelové tonikum v cenově zvýhodněné sadě! Sada obsahuje oblíbené odličovací mléko 61, pro snadné a rychlé odstranění make-upu a pleťové tonikum 64 s hedvábnou jemností.

Zvýhodněná cena za balení 1 641 Kč (běžná cena 3 282 Kč)

Chci koupit sadu na odličování  

Čištění pleti je základ v péči o naši pleť. Zapomeňte na vodu a mýdlo a dopřejte své pleti komfort správného čištění. Nesprávně vyčištěné pleti zůstávají ucpané póry, pleť je uzavřená, přemašťuje se, dochází k množení bakterií. Aktivní látky z dalších aplikovaných přípravků nemají šanci se do pleti dostat. Správným čištěním pleti zvyšujete šanci na její celkové zlepšení až o 40%.

RÁNO: stačí stáhnout tonikem maz a pot vyprodukovaný přes noc

VEČER: odlíčit oči očním odličovačem, obličej, krk a dekolt mlékem/gelem/olejem, následně tonizovat.

TÝDNĚ: odstranit odumřelé buňky pomocí exfoliace

 

 Vybrat a koupit on-line

Návod jak se správně odličovat krok za krokem od nás získáte k nákupu.