Hyperpigmentace a chlorofylín

CO JE TO HYPERPIGMENTACE?

OŠETŘENÍ JE VYŘAZENO Z NAŠÍ NABÍDKY, MÁME INOVONANÉ STAČÍ KLIKNOUT ZDE.

Jedná se o poruchu tvorby a distribuci pigmentu, při které dojde ke ztmavnutí kůže. Nejčastěji se objevují na naší pleti melaninové hyperpigmentace. Kožní pigment (melanin) významně ovlivňuje výsledný tón naší pleti. V naší bazální membráně (mezi epidermis a dermis), máme buňky – melanocyty. Tyto melanocyty díky UV záření a enzymu trosynásy produkují pigment melanocyt. A to je právě to co způsobuje náš odstín pleti a intenzitu našeho opálení. Asi všichni máme alespoň pár vrozených lokalizovaných hyperpigmentací (pih).

Ošetření proti hyperpigmentacím od Laboratoires Renophase

POTLAČENÍ A ODSTRANĚNÍ HYPERPIGMENTACE

Ošetření s chlorofylínovou maskou a kyselinou mandlovou v cílené kúře (minimálně 3 ošetření) zajistí výrazné potlačení hyperpigmentací. Pleť je po ošetření bez nedokonalostí a je krásně svěží. Doporučujeme následně pokračovat se světelnou terapií a cílenou domácí péčí Laboratoires Renophase.

Cena 3 900 Kč

3 900 Kč za první ošetření, druhé 2 000 Kč a třetí ošetření 2 000 Kč

Chci si najít termín!

JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ?

  • odlíčení pleti vodným přípravkem Renophase podle aktuálního stavu pleti
  • aplikace 40% kyseliny mandlové – kyselina fenoxy glykolová je velmi dobře snášena. Změkčuje zrohovatělou vrstvu kůže a urychluje buněčnou obnovu. Má výjimečné antibakteriální účinky, dále tlumí aktivitu tyrosinu a zmírňuje tak projevy pigmentových skvrn.
  • aplikace séra DETOX, které urychluje detoxikaci a zbavuje pleť nepotřebného odpadu. Sérum má neobyčejně blahodárný vliv na pleť. Obsahuje OLIGOPEPTIDY = biologický klíč. Zpomalení buněčného metabolismu je způsobeno poklesem energie. Jakmile začneme detoxikovat, zbavíme se mnoha kožních obtíží. Proteazom je aktivní proteinový komplex, který svojí enzymatickou činností zodpovídá za odstraňování poškozených proteinů. Nahromaděné proteiny jsou přeměněny na aminokyseliny a ty jsou dále použity pro tvorbu nových proteinů. Tento proces vysvětluje celkové viditelné zlepšení všech typů pleti.
  • aplikace séra VOLUME REGENERANT, opravné obnovující sérum s čistým sojovým extraktem (genistein), ovlivňuje aktivitu fibroblastů a keratinocytů, obnovuje metabolické procesy a kožní rovnováhu. Magnesium ascorbyl phosphate v kapslích je stabilní, dostupná forma derivátu vitamínu C. Celkově zlepšuje a normalizuje buněčný metabolismus a zvyšuje kožní odolnost vůči okolnímu stresu.
  • aplikace chronodyfuze WHITENING s peptidem (dimethylmetoxy chromanyl palmitát), který přeruší dráhu pro syntézu melaninu. Nová učinná látka, která nemá žádné z nežádoucích účinků, které jsou obvykle spojeny s depigmentačními činidly. Je jedinečný v tom, že na rozdíl od všech dalších kožních zjasňovačů má fotoprotektivní účinek. Chronodifuze dále obsahuje citroflavonidy, které mají silné protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Další vlastnosti pro které jsou předmětem zájmu pro kosmetologii jsou aktivní flavonidy a konkrétně citrofalvonidy, které mají vliv na vlastnosti bělení kůže.
  • nanesení masky 5CR Chlorophylline s prekurzorem kyseliny hyaluronové GAG, která aktivuje metabolismus fibroblastů, které následně zvyšují produkci kyseliny hyaluronové. Ta zhutňuje mezibuněčnou výplň a zlepšuje okysličování buněk, dále diosgenin (čistý extrakt z divokého yamu) – antioxidant, působí na proces stárnutí kožní tkáně. Genistein působí na keratocytární aktivitu a aktivitu fibroblastů. Rehabilituje buněčný metabolismus a kožní rovnováhu. Chlorophylline je fotoreaktivní komplex pro rejuvenaci pokožky.

DOPORUČENÝ POČET OŠETŘENÍ

Ošetření opakovat každých 10-15 dní. Doba rekonvalescence: minimálně 24 hodin po ošetření. Po ošetření může docházet k mírnému zarudnutí či mírné olupování a šupinatění. Ošetření můžete opakovat a doporučujeme po kúře pokračovat s fototerapií do dosažení optimálního efektu.

PO OŠETŘENÍ DOPORUČUJEME

Po celou dobu sluneční sezóny se chraňte vrstvením ochranných přípravků (s SPF) , aplikujte pravidelně krém L, vyhněte se saunování (2 dny), vyhněte se intenzivnímu sportu (2 dny), vyhněte se opalování v soláriu či dlouhodobému vystavení slunečnímu záření v průběhu 7 dní od ošetření.

Invalid Displayed Gallery