Ošetření Lifting Code provede vyplňující lifting a zkrášlí rysy obličeje a krku. Využívá převratnou technologii biomatrice z přírodního kolagenu pro mimořádný liftingový, vyplňující a zpevňující efekt. Získejte zpět vypnutou a elastickou pokožku.

Vhodné pro klientky 30+. Ošetření je bez parabenů a klinicky testované.

Nyní s efektivním omlazením pleti E-LIHGT v hodnotě 1 180 Kč ZDARMA.

Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, DJ ošetření LIFTING CODE
Po ošetření byla pleť neuvěřitelně hladká, napnutá, měla jsem také pocit, že je plně „nasycená“. Výrazné vrásky, kolem rtů, očí nebo na čele, se také zdají být vyplněnější. Pokožka působí velmi elastickým dojmem. (číst dále)

Účinnost byla klinicky testována:

  • vypnutí pokožky 85%
  • méně viditelné vrásky 90%
  • kompaktnější a restrukturalizovaná pleť 80%
  • obnovení kontur obličeje 65%
  • více elastická pokožka 85%
  • příjemný pocit z profesionálního ošetření 100%

Cena 2 290 Kč

+ fotoomlazení E-LIGHT v hodnotě 1 180 Kč ZDARMA

 

 PROČ POUŽÍVAT DOMÁCÍ PÉČI LIFTING CODE? Sérum, které je nejvíce hydratující je sérum Lifting Code (1,8%), protože kromě boosteru (kyseliny hyaluronové s elastinem) obsahuje nejvyšší koncentraci kyseliny hyaluronové ze všech sér Bioline. Navíc má ještě vyplňující polymery, které vyplňují vrásku. Sérum kolem očí a rtů pečuje o citlivou a jemnou pleť očního okolí a má hydratační a liftingový efekt. Doporučujeme na den hydratační krém a na noc výživný (celková koncentrace aktivních látek v Lifting Code hydratačním krému je 13,8% a výživný má 16,5%).
Akce je platná do 30. listopadu 2013.
LC_11_2013