Nejčastější dotazy

Milé klientky a klienti,

na tomto místě najdete odpovědi na Vaše nejčastější dotazy. Protože se často opakují, tak je zde máte jednom místě a budeme je postupně doplňovat.

Pokud se chcete na něco zeptat, prosím, kontaktujte nás. Váš dotaz zodpovíme.

 

ROUŠKA A KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Ano, vy si roušku můžete sundat. Roušku si v kabině před ulehnutím na lehátko odkládáte a my Vás i sebe chráníme dvojitou ochranou  dýchacích cest (rouškou a ochranným štítem) – Povinnost dvojité ochrany dýchacích cest je od 26.5.2020 zrušena, od 1.7. 2020 je zrušena povinnost ochrany dýchacích cest úplně.

 

OPARY A JINÁ INFEKČNÍ ONEMOCNĚNÍ

Platí stejné podmínky jako dříve, v tomto případě se, prosíme, přeobjednejte. Herpes simplex – tedy opar rtů, nosu, tváře, spojivek a dalších lokalizací – je velice infekční onemocnění, které se přenáší převážně prsty a kontaminovanými předměty. V případě kosmetického ošetření v akutní fázi oparu by mohlo dojít k zanesení viru i na jiná místa kůže a sliznic a vyvolat tak různě velká lokální postižení (eczema herpeticatum). To platí i pro ostatní virová onemocnění (rýma, kašel, střevní viróza, apod.). Tyto se šíří převážně kapénkovým způsobem. Viriony těchto onemocnění tedy poletují v okolním ovzduší.

 

ZRUŠENÉ OŠETŘENÍ V NOUZOVÉM STAVU

Pokud jsme Vám byli nuceni zrušit naplánované ošetření z důvodu nouzového stavu, prosíme zarezervujte si nový náhradní termín buď samy přes náš rezervační systém nebo nám zavolejte. 

 

DÁRKOVÉ POUKAZY A JEJICH PLATNOST

Dárkové karty mají svou platnost, zakoupené i bezplatné (ověřit si je můžete  zde). Pokud nebylo možné dárkovou kartu využít z důvodu uzavření salonu, napište nám číslo karty a platnost Vám prodloužíme

 

ZDRAŽOVÁNÍ

V souvislosti s aktuálními přísnými požadavky nařízenými ze strany Vlády ČR, se mnoho provozovatelů salónů uchyluje k zvýšení cen, někdy i velmi razantnímu. Pravdou je, že v kombinaci s mnohonásobným zvýšením cen většiny pracovních pomůcek (rukavic, desinfekcí, ústenek atd.) dochází k velmi významnému zvýšení nákladů. Rozhodli jsme se však, že ceny zachováme na stejné úrovni a budeme doufat, že se zase náklady na naše služby vrátí do obvyklé výše.

 

PROČ SE NELZE OBJEDNAT NA NĚKTERÉ TYPY SLUŽEB

Nyní platí zvýšená hygienická opatření, proto se nelze dočasně objednat na např. samostatné barvení obočí či řas, u některých dalších kratších služeb je na ošetření potřeba rezervovat o trochu více času. Tak, aby každý z Vás měl na své ošetření vše dokonale čisté a připravené. A to nyní zabere více času. Jakmile se tyto mimořádně zvýšené hygienické požadavky budou uvolňovat, vše vrátíme do původního režimu. Pokud máte rezervovaný termín na kompletní kosmetické ošetření, tam barvení provést stihneme.