Nejčastější dotazy

Milé klientky a klienti,

na tomto místě najdete odpovědi na Vaše nejčastější dotazy. Protože se často opakují, tak je zde máte jednom místě a budeme je postupně doplňovat. Pokud se chcete na něco zeptat, prosím, kontaktujte nás. Váš dotaz zodpovíme.

 

ROUŠKA A KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Ano, vy si roušku můžete sundat. Roušku si v kabině před ulehnutím na lehátko odkládáte (u kosmetiky) a my Vás i sebe chráníme ochranou dýchacích cest (respirátory třídy FFP2). Po skončení kosmetického ošetření si roušku opět nasadíte. U pedikúry máte ochranu úst po celou dobu ošetření.

 

OPARY A JINÁ INFEKČNÍ ONEMOCNĚNÍ

Platí stejné podmínky jako dříve, v tomto případě se, prosíme, přeobjednejte. Herpes simplex – tedy opar rtů, nosu, tváře, spojivek a dalších lokalizací – je velice infekční onemocnění, které se přenáší převážně prsty a kontaminovanými předměty. V případě kosmetického ošetření v akutní fázi oparu by mohlo dojít k zanesení viru i na jiná místa kůže a sliznic a vyvolat tak různě velká lokální postižení (eczema herpeticatum). To platí i pro ostatní virová onemocnění (rýma, kašel, střevní viróza, apod.). Tyto se šíří převážně kapénkovým způsobem. Viriony těchto onemocnění tedy poletují v okolním ovzduší.

 

PROČ SE NELZE OBJEDNAT NA NĚKTERÉ TYPY SLUŽEB

Nyní platí zvýšená hygienická opatření, proto se nelze dočasně objednat na např. samostatné barvení obočí či řas či čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, u některých dalších kratších služeb je na ošetření potřeba rezervovat o trochu více času. Tak, aby každý z Vás měl na své ošetření vše dokonale čisté a připravené. A to nyní zabere více času. Jakmile se s novým stavem trochu sžijeme, vše vrátíme do původního režimu. Pokud máte rezervovaný termín na kompletní kosmetické ošetření, tam barvení provést stihneme.

 
 

DÁRKOVÉ POUKAZY A JEJICH PLATNOST

Dárkové karty mají svou platnost, zakoupené i bezplatné (ověřit si je můžete  zde). Pokud nebylo možné dárkovou kartu využít z důvodu uzavření salonu, napište nám číslo karty a platnost Vám prodloužíme. Poukaz mějte prodloužený před návštěvou salonu. Neprodloužený poukaz nebude možné uplatnit. 

DŮLEŽITÉ INFORMACE: PRAVIDLA NÁVŠTĚV