Nejčastější dotazy

Milé klientky a klienti,

na tomto místě najdete odpovědi na Vaše nejčastější dotazy. Protože se často opakují, tak je zde máte jednom místě a budeme je postupně doplňovat.

Pokud se chcete na něco zeptat, prosím, kontaktujte nás. Váš dotaz zodpovíme.

 

ROUŠKA A KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Ano, vy si roušku můžete sundat. Roušku si v kabině před ulehnutím na lehátko odkládáte a my Vás i sebe chráníme ochranou dýchacích cest (respirátorem nebo rouškou či ochranným štítem).

 

OPARY A JINÁ INFEKČNÍ ONEMOCNĚNÍ

Platí stejné podmínky jako dříve, v tomto případě se, prosíme, přeobjednejte. Herpes simplex – tedy opar rtů, nosu, tváře, spojivek a dalších lokalizací – je velice infekční onemocnění, které se přenáší převážně prsty a kontaminovanými předměty. V případě kosmetického ošetření v akutní fázi oparu by mohlo dojít k zanesení viru i na jiná místa kůže a sliznic a vyvolat tak různě velká lokální postižení (eczema herpeticatum). To platí i pro ostatní virová onemocnění (rýma, kašel, střevní viróza, apod.). Tyto se šíří převážně kapénkovým způsobem. Viriony těchto onemocnění tedy poletují v okolním ovzduší.

 

DÁRKOVÉ POUKAZY A JEJICH PLATNOST

Dárkové karty mají svou platnost, zakoupené i bezplatné (ověřit si je můžete  zde). Pokud nebylo možné dárkovou kartu využít z důvodu uzavření salonu, napište nám číslo karty a platnost Vám prodloužíme