Toto období je ideální pro tento typ ošetření, díky kterému omladíte svou pleť, potlačíte pigmentové skvrny, popraskané žilky, drobné jizvičky, projevy akné. Výsledkem je zlepšení pevnosti a pružnosti pleti a celkové zlepšení kvality a vzhledu pokožky.

E-LIGHT je oblíbená neinvazivní metoda přístrojového omlazování. Jedná se o kombinaci fotorejuvenace a radiofrekvence a v současnosti jde o nejefektivnější neinvazivní technologii, která je používaná v estetické medicíně k ošetření a omlazení pleti.

Cena 890 Kč

(cena obsahuje fotoomlazení obličeje a krku, běžná cena 1 180 Kč)

doba ošetření cca 20 minut

Michaela Salačová
Michaela Salačová ošetření E-LIGHT

Ošetření přístrojem bylo příjemné, cítila jsem pouze teplo na pokožce, nic nebolelo. Toto ošetření jsem využila v kombinaci s kosmetickým ošetřením díky této kombinaci mám pleť krásně projasněnou, hebkou a hladkou. (číst dále) 

Doporučujeme v kombinaci s pleťovou maskou, doba ošetření i s maskou je přibližně 45 minut a Vaše pleť bude vypadat dokonale. Doplatek za masku od Bioline-Jatò je 160 Kč, na masku od dermokosmetiky Renophase činí doplatek 260 Kč.

Doporučený počet opakování je 3-6 ošetření v intervalu 3-6 týdnů. Náš tip: fotoomlazení kombinujte se svým oblíbeným kosmetickým ošetřením. Docílite tak velice intenzivního výsledku.

Akce je platná do 31.11.2013.

Fotorejuvenace ve studiu SlimFOX