Zimní období dává pleti vždycky pořádně zabrat – časté výkyvy teplot, přechody z mrazivého počasí do přetopených prostor, suchý vzduch doma, zkrátka těch negativních vlivů je hodně. A i já jsem je na vlastní kůži pocítila. Pleť mě hodně svědila, pálila, byla zarudlá. Což si samozřejmě vyžádalo speciální péči. V salonu SlimFOX mi proto tentokrát paní kosmetička doporučila ošetření s cílenou pomocí této problematice. Pleť mi nejprve odlíčila a vyčistila mlékem a tonikem s výtažkem z borůvek, rybízu a z třezalky, které je určené právě na citlivou plet. Následovalo vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí, která dokonale zbaví pleť všech nečistot a poté ošetření e-lightem, které jsem si velmi oblíbila. Je totiž velmi patrné, jak pleť už po prvním použití vypadá lépe. A vůbec, je to zkrátka to nejlepší neinvazivní ošetření, které si můžete dopřát :).

Zpátky ale k ošetření – po e-lightu přišla na řadu borůvková gelová maska, opět na citlivou plet. A úplně na závěr krém, opět s borůvkou, olejem z mandloně, koňským kaštanem a olejem z pupalky.

TIP PRO VÁS: Na závěr se s vámi chci podělit o dojmy ze dvou skvělých produktů, které jsem právě ve SlimFOXu vyzkoušela a bez kterých dnes už nedám ani ránu :). Prvním je Reveillance, intenzivní vitamínové sérum, které napomáhá zmírňovat příznaky stárnutí, pleť je po něm krásně vyživená a viditelně ji prospívá. Druhým vynikajícím pomocníkem je Phyto Staminal, koncentrované sérum okolo očí a rtů, které pleť vypíná, vyhlazuje vrásky, urychluje regeneraci pleti, zmenšuje tmavé kruhy a váčky pod očima a dodává pleti svěží vzhled :).

Míša Salačová u SlimFOX po ošetření e-light. Aplikována pleťová maska na citlivou pleť Vintage 79 SWEET RELIEF od Bioline.

Míša Salačová u SlimFOX po ošetření e-light. Aplikována pleťová maska na citlivou pleť Vintage 79 SWEET RELIEF od Bioline.