V salonu SlimFOX jsem si užila další kompletní kosmetické ošetření (hydratační péči MOST HYDRATING), ze kterého bych chtěla vyzdvihnout použití přistroje e-light, který má velký omlazující a hojivý efekt na pleť – bez invazivního narušení pokožky.

Samotnou mě teď trochu trapí partie kolem vlasů, pokožka se mi v těchto místech vice mastí a mám sklon k tvorbě mílií, které se dlouho hojí. Trapí mě také následek těhotenství – pigmentová skvrna a samozřejmě, také první vrásky 🙂 Na všechny tyto problémy je ošetření přistrojem e-light skutečně ideální.

Použití přístroje je naprosto bezbolestné – paní kosmetička vám jen nanese na pleť gel a následně přikládá hlavici přístroje a ošetří pleť jednotlivými záblesky – vy cítíte jen teplo a lehké štípnutí. Skvělé je, ze okamžitě, a to už po prvním ošetření, je použití tohoto zázračného přístroje velmi patrné, jak na pohled, tak na dotek. Pokožka je absolutně vyhlazená, velmi jemná, hebká a tento pocit přetrvává dlouho. Navíc všechny problémy, jako jsou pupínky, mílie, stroupky – vše se velmi rychle odhojí.

Opravdu vřele doporučuji, navíc teď je pro tento typ ošetření ta nejlepší doba, v létě se totiž fotoomlazení dělat nesmí (kvůli sluníčku, opalovaní a možnému vzniku pigmentových skvrnek).

A ruku na srdce, kdo z Vás, milé dámy, nechce být na Vánoce a Silvestrovské párty ta nejkrásnější? 🙂

Míša Salačová a e-light