Přes léto jsem bohužel neměla moc času zajít si na kosmetiku, proto jsem se na ošetření v salonu SlimFOX tentokrát moc těšila. Pleť už potřebovala vyčistit a zase trochu omladit :).

Tentokrát jsem podstoupila kombinované ošetření – Primaluce, na obličej, s použitím přístroje e-light a také ošetření dekoltu a poprsí Senum. Na začátku bylo, jako obvykle, odlíčení pleti gelem a tonikem, následovalo nanesení exfoliačního séra s 40% podílem ovocných kyselin a po té vyčistění obličeje, ale také dekoltu ultrazvukovou špachtlí.

Vůbec poprvé jsem vyzkoušela přistroj e-light, což je nejefektivnější forma neinvazního omlazení, zároveň s podporou pružnosti a pevnosti pleti, hojí také akné, pigmentové skvrny a potlačuje vrásky. Ošetření přístrojem bylo příjemné, cítila jsem pouze teplo na pokožce, nic nebolelo. Po ošetření přístrojem pokračujeme v kosmetickém ošetření nanesením masky s ovocnými kyselinami, kyselinou hyaluronovou pro dokonalou hydrataci pleti s podporou hojení.

Na dekolt a mi pak paní kosmetička po vyčištění tonikem a ultrazvukovou špachtlí nanesla zpevňující sérum, které posiluje pevnost pokožky, nasleduje speciální pěnová maska, která pokožku dekoltu a prsou hydratuje, navrací ji elasticitu, má zpevňující efekt. Po cca 20 minutách se masky smyjí a jak na dekolt, tak na obličej se nanáší hydratační krém.

Celková péče o dekolt, si myslím, je velmi důležitá a bohužel ho mnoho z nás opomíjí. Vetšinou totiž svou pozornost soustředíme pouze na obličej, kde si projevu stárnutí všímáme asi nejvíc. Skutečný věk o nás pak ale často prozradí pokožka krku a dekoltu, kde se vrásky také objevují a nic hezkého to bohužel není…

Proto i já se nyní pravidelně starám nejen o obličej, ale také o partie krku a dekoltu, beru to už jako rutinní součást péče o svou pokožku.