Libovolné ošetření u nás v salonu můžete nyní kombinovat s PDT světlem. Maximálního výsledku dosáhneme s troškou času navíc a také s pravidelností. Většinu ošetření můžeme kombinovat celoročně s tímto světlem, které stimuluje přirozený proces opravy buněk. Způsobuje produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové.  Nyní světlo s vyšším výkonem za stejnou cenu jako předchozí typ!

Světelná terapie je jednou z metod péče o pokožku, která je bez větších problémů (mimo uvedené kontraindikace) přijímána jako perfektní možnost k celkovému zlepšení stavu naší pleti. Patří mezi nejpopulárnější metody rejuvenace, pokud pomineme metody E-LIGHT. Velkou výhodou je, že toto ošetření můžeme provádět celoročně a rozšířit jím téměř každé ošetření. Mezi propagátory LED terapie patří i světové celebrity, například Madonna.

  • ČERVENÉ SVĚTLO 630 nm: zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pleti a její celkový stav, napomáhá odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený“ obličej, dokáže zlepšit kvalitu spánku a celkové uvolnění.
  • MODRÉ SVĚTLO 470 nm: působí antibakteriálně – ideální pro podporu hojení akné. Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti podrážděné, začervenalé pleti.
  • FIALOVÉ SVĚTLO: je duální červené + modré, kombinuje tedy 2 efekty fototerapie. Má obzvláště dobrý účinek na aknózní pleť a také na redukci jizev po akné.
  • INFRA ČERVENÉ SVĚTLO 760 nm: má hřejivý efekt, potlačení bakterií z pleti, podpora buněčné energie a metabolizmu pleti. Podporuje v buňkách syntézu DNA a proteinů. Navíc zvyšuje počet bílých krvinek v našem organismu a podporuje látkovou výměnu, čímž je eliminováno hromadění škodlivých toxinů.

Cena 500 Kč

CHCETE NĚCO EXTRA? Tuto doplňkovou službu doporučujeme pro maximální výsledky využívat 2x týdně jako samostatné ošetření nebo zkombinovat s některým z našich ošetření. Ošetření s LED/PDT světlem je vhodné pro všechny věkové skupiny, jakmile se začnou projevovat první známky stárnutí u mužů i žen.

KONTRAINDIKACE: LED světlo není vhodné pro děti, těhotné ženy, osoby trpící epileptickými záchvaty. Nekombinovat s protizánětlivými léky ani fotosenzibilizátory včetně těch přírodních (jako např. třezalka tečkovaná). Nepoužívat na karcinogení léze a při neoplazii. Nepřibližovat přístroj ke kardiostimulátoru. Terapie jsou bezbolestné, bezpečné, bez vedlejších účinků a bez nutnosti rekonvalescence. Vhodné pro všechny fototypy a ve všech ročních obdobích.

Ošetření můžete využít pouze v kombinaci s libovolným kosmetickým ošetřením.