Peelingové HAPPY HOURS u SlimFOX! Objednejte se na chemický peeling RedPeel kterékoliv úterý* od 9:00 do 13:00 a získáte slevu 25%!

PRO KOHO JE OŠETŘENÍ URČENÉ? Pro všechny, koho trápí hyperpigmentace, vrásky nebo akné. Krásné rozjasnění  a barevné sjednocení unavené „městské“ pleti. Hyperpigmentace může velmi negativně ovlivňovat psychiku, neboť tmavé se skvrny obvykle objevují na obličeji, rukou a ostatních na první pohled viditelných částech těla, které byly vystaveny slunci, a může být obtížné je skrýt.

JE JEDINEČNÝ, MIMOŘÁDNÝ!
Chemický peeling RedPeel je jediný na trhu, který využívá kyselinu glykolovou a fotoenhancer, který účinnost zintenzivní působením červeného spektra terapeutického světla (IPL/E-LIGHT).

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE LABORATOŘÍ RENOPHASE
Technologie Renophase je založena na principu zajištění propustnosti kůže pro účinnou látku. Laboratoře Renophase po dvacetiletém výzkumu vyvinuli síťovanou hmotu – HYDROGEL RETICULÉ. Je to látka, která obsahuje výtažek ze schránek mořských korýšů, chitosan a další přírodní výtažky, jako xantan a pektin. Hydrogel zaručuje svým působením na kůži její propustnost pro účinné látky. Díky tomu se ošetření RedPeel věnuje konkrétním kožním problémům jako je akné, pigmentace, povadlá, stresovaná pleť, pleť změněná menopauzou, atd.

Cena 1 650 Kč*

*Objednejte se kterékoliv únorové úterý od 9:00 do 13:00 a získáte slevu 25%, cena ošetření je tedy po slevě 1 650 Kč, běžná cena ošetření 2 200 Kč.

Objednat se on-line

Michaela K.
Michaela K. chemický peeling RedPeel

Tímto bych chtěla mockrát poděkovat kosmetickému studiu SlimFOX, zejména paní Evě Kroulíkové za perfektně odvedenou práci a velmi kvalitní, odbornou péči… Už rok a půl mě trápila problematická pleť, se kterou jsem si nevěděla rady, byla jsem už zoufalá z neustále se vytvářejicích bolavých pupínků … Výborným nápadem paní Kroulíkové bylo provést chemický peeling, na kterém jsem byla celkem čtyřikrát a výsledný efekt je prostě úžasný :-). Pleť mám teď krásně prozářenou, zánětlivé vřídky už téměř žádné a jako bonus se mi i vyhladily vrásky na čele :-). Hrozně mě těší i to, že značného zlepšení si všimlo mnoho lidí z mého okolí. Všem, kdo má alespoň podobný problém, jako jsem měla já, vřele studio SlimFOX doporučuji 😉 takže bolavým pupínkům jednou pro vždy – ZDAR 🙂

Andrea P.
Andrea P. chemický peeling RedPeel

Do kosmetického salónu som prišla po dlhšej pauze so žiadosťou zázraku kvôli blížiacej sa spoločenskej udalosti. Moja pleť bola na pohľad hrubá, aknózna a na prý pohľad vôbec nevyzerala dobre. P. Kroulíková mi ponúkla možnosť chemického peelingu. Už hneď po prvom ošetrení bol výsledok nádherne viditeľný. Pokožka bola na dotyk veľmi jemná, póry boli stiahnuté, boľavé pupínky boli odstránené a pleť bola rozžiarená. Celkom som bola na 4 ošetreniach a moja prvá skúsenosť s chemickým peelingom bola na nezaplatenie. Starostlivosť a pečlivosť kosmetického salónu možem len doporuiť. Najlepšie je, že si túto zmenu všimlo aj okolie.

Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Minimální počet ošetření jsou tři, doporučujeme 3-6 ošetření v kúře v intervalu 7 – 14 dnů.
Součástí ošetření je pravidelná aplikace hojivého krému od Laboratoires Renophase v prvních dnech po ošetření. Zakoupíte u nás v salonu.

 Kontraindikace: těhotenství, kojení, čerstvé opálení, dermatologické problémy v ošetřované oblasti, porušená integrita kůže v ošetřované partii, epilepsie, nádorová onemocnění, užívání léků zvyšujících fotosenzibilitu pokožky.
 Před ošetřením se 3 týdny vyvarujte: opalování, použití samoopalovacích krémů, exfoliantů, laserové ošetření, mikrodermabraze, výplně. Po ošetření: bez omezení pro dobu 3 týdnů používejte pravidelně kvalitní solární ochranu.

VÍTE, ŽE? Se hyperpigmentace objevuje u 90 % těhotných žen. Je důsledkem hormonálních vlivů v těhotenství nebo během užívání antikoncepce, a projevuje se ve formě tmavých a nepravidelných skvrn, někdy rozsáhlých, na obličeji nebo na pažích. Používejte každý den účinné přípravky s dostatečnou UVA/UVB ochranou jako prevenci proti vzniku nových hyperpigmentací.

*Akce platí od 1. února do 29. února 2016, slevy se nesčítají.