Přidejte intenzitu, přidejte účinky přístroje!

Přidejte intenzitu svému kosmetickému ošetření, téměř všechna ošetření u nás v salonu můžete kombinovat s přístrojovým ošetřením, díky kterému bude finální efekt zesílený. 

Výsledný efekt kosmetických ošetření můžeme ještě umocnit několika přístroji, pomůžeme Vám vybrat tu nejlepší kombinaci. Krásnou odměnou Vám bude pěstěná pleť ve skvělém stavu.

Využijte nabídku cenově zvýhodněných přístrojových ošetření k Vaší pravidelné kosmetické péči u nás v salonu. Přidejte intenzitu svému oblíbenému ošetření v salonu.

Ošetření pleti radiofrekvencí

Kombinujte své oblíbené kosmetické ošetření s přístrojovou péčí, získejte znásobený efekt a dokonalý výsledek!

PDT světlo

PDT SVĚTLO

Nejčastěji používáme modré světelné spektrum na podporu hojení zánětů nebo červené spektrum pro stimulaci obnovy pleti. Díky tomuto světlu stimulujeme přirozený proces opravy buněk, produkci kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové. Zdánlivá maličkost s překvapivým výsledkem.

Ošetření radiofrekvencí

RADIOFREKVENCE

Možnosti využití radiofrekvence jsou téměr nekonečné. K drtivé většině ošetření můžeme radiofrekvenci přidat a smysluplně tak násobit efekt ošetření. Zařazujte pravidelně a udržet díky tomu konturu obličeje tam, kde ji chceme mít. Dopřejte si remodelaci pleti při každém ošetření!

omlazení E-LIGHT

OMLAZENÍ E-LIGHT

E-LIGHT (spojení IPL a RF) umožňuje snížení výkonu intenzivního světelného záření až o 60­ %. Pro pleť je tak o poznání šetrnější, avšak účinnější než IPL. Jedná o silné ošetření, které nabízíme pouze od podzimu do jara. Je to nejefektivnější metoda neinvazivního omlazení. Má svá pravidla i efektní výsledky!

Tato zvýhodněná cena platí jen v kombinaci s kosmetickou péčí v únoru 2024. 

Jak se objednat? Do poznámky k rezervaci přidejte jen poznámku, který přístroj chcete přidat ke svému ošetření. Dle časové náročnosti Vám délku péče upravíme.