Omlazující ošetření obličeje, krku a dekoltu* s dokonalým výsledkem. Vaše pleť omládne o několik let, potlačíme vrásky, celkově zpevníme pleť a dojde i ke stažení pórů. Nenechávejte svou pleť zbytečně stárnout!

Využíváme technologii e-light, která patří k nejmodernějším metodám omlazení. Toto ošetření je rychlé s extrémně vysokou účinností bezpečně, šetrně, bezbolestně dokáže redukovat vrásky, červené žilky či pihy. Metoda využívá účinku krátkodobého intenzivního tepelného šoku v kombinaci s radiofrekvencí. Tato kombinovaná technologie současně stimuluje jak mělké, tak i hluboké tkáňové struktury. Můžeme využít červené světelné spektrum na omlazení a zpevnění pleti. Zelené světelné spektrum využijeme pro potlačení akné a na podporu hojení zánětlivých míst v pleti. Přečtěte si zkušenosti našich klientek s tímto ošetřením.

 Cena 590 Kč

 běžná cena 1 180 Kč (obličej a krk), sleva 50%

Objednat se on-line

*Varianta ošetření e-light pro obličej,  krk a dekolt, běžná cena 1 550 Kč, v únoru cena 775 Kč sleva 50%.
Dominika N.
Dominika N. ošetření pleti IPL/e-light

S mastnou aknózní pletí se potýkám už od puberty. Za ty roky jsem navštívila nespočet kosmetických salónů a studií, ale nikde mi nepomohli tak, jako právě ve SlimFOXu. Pravidelné čištění a odborná péče výrazně zlepšily stav mé pleti, přesto mě ale trápily nehezké fialové flíčky, které na kůži zůstávají po zánětlivém pupínku často i několik týdnů. Právě tehdy mi bylo doporučeno ošetření přístrojem e-light, na které dnes již docházím pravidelně. Toto zázračné „blikání“ dokáže zesvětlit ošklivé flíčky, pomáhá hojení zánětlivých boláčků a zároveň předchází vzniku dalších zánětů, což je přesně to, co jsem potřebovala. Léčba akné je běh na dlouhou metu, ale už teď jsem se svým vzhledem spokojenější než kdykoli dřív.

Michaela Salačová
Michaela Salačová ošetření E-LIGHT

Ošetření přístrojem bylo příjemné, cítila jsem pouze teplo na pokožce, nic nebolelo. Toto ošetření jsem využila v kombinaci s kosmetickým ošetřením díky této kombinaci mám pleť krásně projasněnou, hebkou a hladkou. (číst dále) 

Variabilní příplatky:

  • čištění pleti ultrazvukem 399 Kč
  • pleťová maska od Bioline-Jatò 180 Kč
  • pleťová maska od Laboratoires Renophase 280 Kč
  • pleťová maska od Maria Galland Paris dle typu pleti 220 Kč
  • liftingová polštářková maska na oči 100B od Maria Galland – extrakt z jablka proti vráskám a na hloubkovou hydrataci. Maximální osvěžení! 262 Kč
  • barvení řas nebo obočí 80 Kč

DOPORUČENÍ: kombinujte s šetrným hloubkovým čištěním pleti ultrazvukovou špachtlí a pro dokonalý finální efekt vybereme vhodnou pěstící pleťovou masku.

KONTRAINDIKACE: Těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo, čerstvé opálení, diabetes, herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem), tetování a mikropigmentace, užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky), užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo (ATB).

Doporučujeme 2-5 ošetření v intenzivní kúře. Nezbytná je po ošetření ochrana před UV zářením slunce a solária krémem s vysokým UV faktorem. Zpravidla se provádí na podzim a v zimě, kdy sluneční paprsky nejsou příliš intenzivní. Celoročně se provádí na partiích nevystavených slunečnímu záření.

Akce platí do 28. února 2015.

E-light_800_600_bublina_SlimFOX