Je po svátcích, všichni jsme vychutnávaly dobroty a laskominy. Díky těmto našim vánočním gastronomickým hříchům se na naší pleti objevuje sem-tam nějaký ten pupínek. Možná je jich i víc. Co s tím?

Nebudeme Vám tu psát nějaké třesky-plesky! Díky letitým zkušenostem víme co skutečně zabere.  

 

Spolehlivě pomáhá kombinace těchto 3 věcí:

boxS dárem v hodnotě až 832 Kč! Dárkový box CLARITY obsahuje: krém 300 (50 ml) – lehký denní a noční krém pro smíšenou až mastnou pleť od 30 let. Zmatňuje, odstraňuje přebytečný maz, stahuje póry a viditelně vyhlazuje vrásky a jemné linky. Zároveň pleť detoxikuje a chrání proti znečištění. Essence s malachitem – zklidnění, okamžitý liftingový efekt, vyhlazuje a vyplňuje vrásky zevnitř + essence se stříbrem zjemňuje rozšířené póry, zmatňuje a sjednocuje pleť. Stříbro působí protizánětlivě a antisepticky. Cena 2 099 Kč + jako dárek dostanete hedvábné tonikum 64 v hodnotě 801 Kč NEBO odličovač na oči 65A v hodnotě 832 Kč.

Čistící odličovací olej 67 s nemastnou strukturou. Jemně odstraní make-up, rozjasňuje a zanechává na pleti pocit dokonalé výživy. Obsahuje ty ingredience pro čištění pleti a pórů: slunečnicový olej, olej z rýžových otrub, slanorožec, extrakt z hnědé řasy. Cena 900 Kč (1 200 Kč)

Čistící peelingová maska 302 – Maska pro dokonalé čištění pleti absorbuje maz a stahuje póry. Výtažek a enzymy z papáji jemně odstraní a rozpustí odumřelé buňky mastné a smíšené pleti. Přírodní jíl absorbuje přebytečný maz. Výtažek ze semen horského křenu čistí a odstraňuje nečistoty a pryskyřice ze stromu divoké pistácie stahuje póry. Cena 1 063 Kč (1 417 Kč)

Čistící sérum pro zjemnění pórů 301 – vysoce efektivně a jemně napraví strukturu pórů smíšené nebo mastné pleti se sklonem k nečistotám a nadbytečnému lesku. Inovativní ceramidy a komplex enzymů karbohydrátů napravují pleť zatímco vzácné výtažky z rostlin dodávají buňkám ochranu, čistí pleť a posiluje ochrannou bariéru pleti. Cena 1 363 Kč (1 817 Kč)

Zmatňující krém 300 pro sametovou pleť, lehká denní a noční péče pro skvělé zmatnění, rozjasnění a vyhlazení vrásek. Zanechává pleť několik hodin sametově jemnou, obnovuje její jas a svěžest. Cena 1 178 Kč (1 571 Kč)

Akce je platná do 31.ledna 2016.