Omlazující a projasňující ošetření Reveillance – znovuzrození krásné pleti.

Naprosto výjimečné ošetření pro komplexní rejuvenaci pleti. Celkově vaši pleť omladí díky vitamínu C a citrusovému květu a vyhladí vrásky díky kyselině hyaluronové. Vaše pleť po ošetření bude zcela projasněná a sjednocená za pomoci sametově hebké perličky. Díky této nabídce měsíce získáte fotoomlazení v hodnotě 1 180 Kč jako dárek.

 

DOPORUČUJEME:

  • na všechny typy pleti
  • pleť unavenou
  • pleť s vráskami více či méně hlubokými
  • pro klientky, které kouří nebo pracují v klimatizovaných prostorách

Ošetření obsahuje: čištění a tonizaci pleti, cukrový peeling, čištění pleti ultrazvukem, masáž, intenzivní vitamínové sérum, vyplňující alginátová maska s možností aplikace přes oči a rty a díky tomu intenzivně pečuje i o tyto patrie, regenerační perlička s nektarem mladosti, závěrečný revitalizační krém, úpravu obočí a závěrečné nalíčení minerální dekorativní kosmetikou LilyLolo

+ fotoomlazení nebo e-light ZDARMA!

 

Cena 1 950 Kč

 

<strong>Michaela Salačová</strong>
<strong>Michaela Salačová</strong> Miss ČR 2000, DJ
V salonu SlimFOX jsem vyzkoušela omlazující antioxidační ošetření Reveillance, ze kterého jsem byla skutečně nadšená. Jednak bylo celé ošetření velmi příjemné, všechny přípravky nádherně voněly a byly velmi osvěžující, tak celkový výsledek byl opravdu viditelný, pleť byla hebká, vyhlazená, viditelně odpočatá. (číst dále) 
ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA: využijte slevu 25% při zakoupení kompletu séra a emulze (nebo krému) ze stejné řady. Akční cena 2 550 Kč za sadu séra a emulze (nebo krému). Běžná cena 3 356 Kč. 

 
Akce je platná pouze na ošetření realizovaná v říjmu 2012,  fotoomlazení ZDARMA musí být uskutečněno nejpozději do 4 týdnů po ošetření Reveillance.