I na mé pleti se bohužel negativně projevilo hektické období Vánoc – tedy, podepsal se na ní nejenom stres, ale také moje “hříchy”:) Myslím ti zejména to přejídání, kdy šly veškeré moje zásady stranou. Zkrátka, dopřávala jsem si všechno – a hlavně to sladké (přece jsem to cukroví nemohla nechat jen tak ležet:). No a pak jsem se moc divila, že se po novém roce lehce zhoršila i má pleť. Tedy, objevil se nějaký ten pupíneček, flíček, rozšířené póry… No, žádná sláva! Už jsem se nemohla proto dočkat na další ošetření do salonu SlimFOX, protože tady mi pomůžou vždycky.

PODRÁŽDĚNÁ PLEŤ A SEM TAM PUPÍNEK
Po dohodě s paní kosmetičkou jsme zvolily takové ošetření, kdy primární bylo ošetření pleti přístrojem e-light (který má za cíl pleť omladit a urychlit její hojení) a zároveň také její vyčištění.

ČISTÁ PLEŤ JE ZÁKLAD
Úvodem bylo opět odlíčení mlékem a tonikem, následoval enzymatický peeling 66, který je vhodný i pro velmi citlivou pleť. Pleť se samozřejmě vyčistila také ultrazvukovou špachtlí – na to jsem se obzvlášť těšila, protože přece jen, těch “nečistot” se mezi svátky nahromadilo hodně 🙂

ZKLIDNĚNÍ I PŘÍSTROJOVÉ OMLAZENÍ
Dále mi paní kosmetička aplikovala esenci s Malachitem – je pro zklidnění podrážděné pleti s okamžitým liftingovým efektem, vyhlazuje a vyplňuje vrásky zevnitř, má také antioxidační účinek a posiluje pleť. Pak přišlo na řadu ošetření přístrojem e-light – jedná se o speciální ošetření pulzním světlem, které nebolí a má opravdu velmi vysokou účinnost. Urychluje procesy hojení, zpomaluje stárnutí, pleť krásně oživuje a rozjasňuje. Přesně to jsem potřebovala!

PĚSTÍCÍ MASKA A RELAX
Blahodárná maska – i tu jsem si u tohoto ošetření užila! Vyzkoušela jsem novou masku 216, která zmírňuje zarudnutí a zklidňuje podrážděnou a citlivou pleť. Je skvělá také pro regeneraci pokožky, pro její ochranu, dodávájí jí zároveň také hydrataci a má antibakteriální účinky. Maska rovněž krásně voní, je příjemná a pleť je krásně odpočatá. Na oči mi paní kosmetička přiložila osvěžující hydrogelové polštářky na oční okolí 100B, krásně chladí a je moc příjemná. Obsahují kmenové buňky z jablka, které působí proti stárnutí.

TO NEJLEPŠÍ NAKONEC
Závěrečný krém – 213 – opět na citlivou pleť, oční krém Mille 1020 s optickým efektem (systém rozptylující světlo odráží paprsky, redukuje vrásky a jemné linky). Co víc si přát?

Ošetření bylo rovněž přizpůsobeno omezenému času, který jsem měla – ale i tak bylo skvělé a hlavně, velmi účinné! S velkou radostí můžu říct, že se moje pleť vrátila do svého “ukázněného normálu” 🙂
Míša Salačová na kosmetice u SlimFOX