Během léta a naše pleť dostala zabrat, souhlasíte? Máte novou pigmentovou skvrnu nebo je pleť bez špetky jasu?

Protože nám jde především o výsledek, tak máme atraktivní zvýhodnění pro ty, kteří to myslí opravdu vážně. Koncept se snadný, systematicky absolvovat kúru ošetření, navázat domácí péčí a pokračovat s fotoomlazením.

Vybereme pro Vás vhodný typ depigmentačního ošetření (máme dvě možnosti podle původu pigmentu). Doporučujeme opakovat 3-5x. Ošetření je s kyselinou mandlovou, která účinným melano-korektorem, kombinujeme ji s dalšími účinnými látkami např. s kyselinou tranexamovou, která nyní způsobila obrovský boom v beauty světě. Po ošetření je pleť krásně projasněná, potlačené vrásky i pigmentace.

Skvělé ošetření pro ty, kteří chtějí napravit své letní „beauty hříchy“. Můžeme v rámci jednoho ošetření řešit potlačení akné i hyperpigmentace po předchozích zánětech. Podobně „2 v 1“ lze řešit i vrásku a pigment. Je to ošetření variabilní asi jako to Vámi nejoblíbenější ze všech – to s glukonolaktonem.


CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

  • precizní čištění pleti UTZ špachtlí
  • potlačení pigmentací (včetně těch hormonálních – vzniklých např. užíváním antikoncepce, těhotenstvím, laktací či menopauzou) – vybereme Vám vhodnou variantu
  • ošetření lze volitelně dělat s kyselinou mandlovou a azealovou (takže můžeme smáznout vrásku, projasnit, „čarovat“ s pigmentací, napomoci procesu hojení nebo ulevit od akné či zánětů)
  • vypnutá pleť a zjemnění vrásek
  • krásné projasnění
  • stimulaci přirozeného procesu opravy buněk PDT terapií
  • Vaše pleť bude svěží, projasněná a nabitá energií čelit zase celičkému světu

MELASMA PEEL

Kosmeticky velmi obtěžující hyperpigmentace s ostrým ohraničením postihující hlavně tváře, spánky, nos, čelo a bradu. Melasma je pigmentace je nejčastěji vyvolána hormonálními změnami, jako je těhotenství a menopauza, a zhoršuje se vystavením UV záření. Vyskytují v obličeji u jedinců s vyšším fototypem. V některých případech mají maskovitý vzhled.


WHITENING PEEL

Hyperpigmentaci charakterizujeme jako poruchu tvorby nebo distribuce pigmentu, při které dochází ke ztmavnutí kůže. Změny pigmentace se týkají nejčastěji základních fyziologických barviv – melaninu, hemoglobinu (oxyhemoglobinu, karboxyhemoglobinu) a karotenu. Vhodnou variantu Vám vybereme na základě konzultace.


Cena ošetření 2 500 Kč*

* objednejte si celou kúru ošetření a získejte ošetření za 2 200 Kč!


KE 3 OŠETŘENÍM DÁREK!

Provádí se v kúře 3-5 ošetření (v intervalu 7-10 dnů). K třetímu ošetření získáte RENEWLIGHT Tranexamique sérum ZDARMA (hodnota dárku 1 656 Kč). Platíte jednotlivá ošetření.


CHCETE KÚRU JEŠTĚ VÝHODNĚJI?

Objednejte si kúru alespoň 3 ošetření, rezervujte si termíny a uhraďte ji. Cena jednoho ošetření v kúře je 2 200 Kč + RENEWLIGHT Tranexamique sérum v hodnotě 1 656 Kč ZDARMA. U této varianty platíte celou kúru při první návštěvě a k poslednímu ošetření dostanete sérum na následnou péči doma.


PRAVIDLA AKCE

Shodneme se na tom, že chceme vidět výsledky. Vy klientky a klienti i my v salonu, souhlasíte? Proto trváme na striktním dodržováním pravidel této akce. Celková kúra je pro Vás maximálně zvýhodněná, tak ji využijte! Hned si naplánujeme návštěvy, prosíme, dodržujte intervaly mezi ošetřeními i naše doporučení.

Minimum jsou 3 ošetření, interval maximálně 10 dní mezi nimi, k třetímu dostanete depigmentační sérum ZDARMA a při platbě celé kúry předem si můžete snížit cenu ošetření na 2 200 Kč. První ošetření musíme realizovat v říjnu 2022 a další ošetření musí mít stanovené termíny.


KYSELINA MANDLOVÁ
Kyselina fenyl glykolová je velmi dobře snášena, protože její molekuly jsou větší než molekuly kyseliny glykolové. Zjemňuje hyperkeratózní, zrohovatělou vrstvu kůže a urychluje buněčnou obnovu. Má antibakteriální schopnosti, které jsou velmi prospěšné v péči o zánětlivé akné. Má antityrozinázní účinky a oslabuje viditelnost pigmentových skvrn.


Pod mikroskopem vidíme pigmentovou skvrnu jako shluk pigmentů (melaninu).

Melanin slouží k ochraně našich kožních buněk před oxidačním stresem vyvolaným UV zářením. Každý z nás má v kůži buňky produkující pigment – ​​melanocyty. Tyto buňky jsou stimulovány k produkci melaninu, kdykoli jsme vystaveni UV záření ze slunce.

Naše melanocyty jsou nadměrně stimulované, kdykoli máme nějaké poranění nebo zánět kůže. To je také důvod, proč se nám po epizodě s akné objevují pigmentace.


LED/PDT terapie

OŠETŘENÍ OBSAHUJE PDT TERAPII

Stárnutí pokožky, ať už v důsledku věku nebo UV záření, způsobuje ztrátu schopnosti udržet dobrou úroveň hydratace. Kůže se stává méně flexibilní, sušší, tenčí a ztrácí pružnost, zatímco proces regenerace těla se časem zpomaluje.

LED světlo stimuluje přirozený proces opravy buněk. Způsobuje produkci kolagenu, elastinu a kyselinu hyaluronové.

Vrásky a jemné linie se ztrácejí, pleť se stává pevnější a nadýchanější, pleť se stává více zářivou, textura pleti je zdokonalená a póry se stahují.


BEAUTY TIP: Nezapomeňte na dokonale upravené obočí! Poradíme Vám s jeho tvarem, precizně upravíme voskem a zvýrazníme barvou. Správně upravené obočí dokáže změnit výraz celého obličeje, dodá více charakteru a stylu. Máme na Výběr z 8 odstínů barev, po barvení obočí hýčkáme regenerační maskou, růstovým sérem a upravujeme voskem Lycon vyvinutým na citlivé obličejové partie. Vosky Lycon mimo jiné používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller.


PRO UDRŽENÍ EFEKTU DOPORUČUJEME

E-LIGHT je kombinace IPL a radiofrekvence. Díky několika různým hlavicím máme možnost ošetřit problematickou/aknózní pleť modrými paprsky ze světelného spektra. S tímto nastavením máme největší úspěchy při potlačení akné a zánětlivých procesů v pleti. Červená část spektra je vhodná pro celkovou rejuvenaci pleti, potlačení tvorby mazu, žilek či pigmentací. V našem studiu používáme obě tyto moderní technologie v závislosti na Vašich potřebách.


Hyperpigmentace se nejčastěji objevují na exponovaných místech. Proto se pigmentové skvrny vyskytují právě na obličeji, rukou nebo v dekoltu. 

Celoročně používejte širokospektrální SPF ochranu (s UVA a UVB filtry). Bez ní se neobejdete!

Může trvat roky, než se poškození, které bylo způsobeno slunečními paprsky, začne projevovat viditelně projevovat na kůži. Adekvátní ochrana před slunečním zářením a vyhýbání se slunečnímu záření je pro jejich prevenci nezbytné.