Moje pleť prožívá své, řekla bych, klidnější období. Už jsem zřejmě přivykla na zimu a nepřízeň počasí, tudíž už tolik nepociťuji pálení, svědění kůže a také pocit sušší pokožky. Trápila mě také oblast kolem očí, která se – i díky péči v salonu SlimFOX – výrazně upravila.

Sem tam se sice vyrazí nějaký ten “pupínek”, ale není to žádná katastrofa. Péči v salonu mi tedy paní kosmetička tentokrát nakombinovala tak, abychom pokožku hydratovaly, zjemnily, pomohly oblasti očí a také abychom pomohly hojení oněch “pupínků”.


Úvodem celého ošetření bylo opět odlíčení pleti jemným mlékem 61, které pleť hydratuje, zjemňuje a tonizace tonikem 62. Následoval mechanický peeling 41, jehož smyslem bylo jemné odstranění odumřelých buněk. Pleť se díky peelingu projasní, vyčistí a je krasně hladká, pružná a jemná 🙂 . Peeling je zároveň ale velmi jemný, pleť nepoškrábe, napomáhá vstřebávání aktivních látek do pokožky. Krémová maska 2, kterou mi paní kosmetička poté aplikovala, obsahovala mikročástice, které perfektně odstraní poslední nečistoty a pleť rozjasní. Díky ultrazvukovému čištění pleti byla pleť krásně zjemněná a dočištěná.

Velmi efektivní (jak už jsem si dříve ověřila) části ošetření bylo použití přístroje e-light. Je to extrémně účinné ošetření, které dokáže redukovat vrásky, červené žilky, pihy – bezpečně, šetrně a bezbolestně. Metoda využívá krátkodobého tepelného šoku v kombinaci s radiofrekvencí. Pak už přišla na řadu maska na očích – liftingová s SOS efektem 100B, kdy jsou aktivní látky napuštěné do „hydrogelových náplastí“. Maska obsahovala výtažek z kmenových buněk jablka, které působí proti stárnutí. Na zbytku obličeje jsem měla rozjasňující masku Precious – maska pleť projasní, hydratuje, vyživuje, zklidní, regeneruje a detoxikuje.

Na závěr jsem si užila koncentrát “Záblesk krásy” s bílým lanýžem, který pleť hydratuje i obnovuje její krasný vzhled a finální krém 5A pro buněčné omlazení pleti. Na oči pak přišel krém 100 s výtažkem z kmenových buněk z jablka + s pohankovým voskem, na potlačení tmavých kruhů a váčků.

Z celkového efektu po ošetření jsem byla opravdu nadšená, protože výsledek byl patrný okamžitě, na první pohled. Mám radost, že i dnes, několik dnů po návštěvě salonu, je pleť krasně jemná, hladká a i vrásky jsou méně patrné. Skvělé ošetření, opravdu doporučuji!

Ošetření bylo sestaveno dle přání a potřeb klienta s produkty francouzské kosmetiky Maria Galland.