Každý rok je to stejné, touto dobou míváme zhoršený stav naší pleti. Je na čase zapomenut na voňavé cukroví, křupavé brambůrky i výborná vína. Pleť je trošku mastnější, zanesenější a objeví se i nějaké zánětlivé místečko. Cílená péče na potlačení mazu, zánětů a doplnění hydrataceexpress CLARITY! Pro všechny, kteří maličko bojují s časem a potřebují pro svou problematickou pleť s občasnými pupínky kratší ošetření s viditelným výsledkem.

Ošetření obsahuje: odlíčení pleti nemastným čistícím olejem 67, který obsahuje ty nejlepší ingredience pro čištění pleti a pórů: slunečnicový olej, olej z rýžových otrub, slanorožec (mořský chřest), extrakt z hnědé řasy, tonizace hedvábným tonikem 62, čistící enzymatická maska 302 která, absorbuje maz a stahuje póry. Výtažek a enzymy z papáji jemně odstraní odumřelé buňky a přírodní jíl absorbuje přebytečný maz. Výtažek ze semen horského křenu čistí a odstraňuje nečistoty, čištění pleti ultrazvukem, aplikaci koncentrátu s obsahem stříbra. Nanesení hydratační masky 92 pro intenzivní hydrataci. Chladivá maska 95 na oční okolí s extrakty z kávových zrn společně s výtažkem z jírovce redukují otoky očí a mají zpevňující efekt. Závěrečná péče: aplikace séra 301, které jemně napraví strukturu pórů se sklonem k nečistotám a nadbytečnému lesku, nanesení závěrečného krému 300 pro dokonalé zmatnění + oční krém dle stavu pleti. Doba ošetření přibližně 60 minut.

Rezervujte si termín, je to hračka!

Chci se hned teď objednat on-line 

Cena 977 Kč

(běžná cena 1 290 Kč)

NAŠE RADA: K ošetření vyzkoušejte liftingovou polštářkovou masku 100B na oční okolí. SOS efekt a maximální hydratace. Aktivní látky jsou napuštěny do pružných hydrogelových náplastí pro maximální pohodlí a účinek. Rychlé a efektní řešení unavených očí. Doplatek k ošetření je 199 Kč, běžná cena 262 Kč, sleva 25%!

DOPORUČENÍ: Chcete v krátkém čase maximální výsledek? Kombinujte s ošetřením e-light! Zelené hojivé světlo pro podporu hojení zánětlivého akné. Paprsky světla ničí bakterie, které způsobují akné, dochází k snížení produkce mazu a stažení rozšířených pórů.

Akce je platná do 31.ledna 2016.