Milé klientky, máme pro Vás připravené vánoční poukázky na ošetření s dárkem.  

K jakékoliv dárkové poukázce na ošetření ve SlimFOX můžete pro obdarovaného vybrat mini balení pěstícího krému s 50% slevou*. Vybírat můžete i cestovních balíčků se slevou 20%**.

Darujete nejen radost z ošetření, na které se obdarovaný těší, ale i praktický dárek, který ocení každý. Zapomeňte na koloběh všedního dne a nechte se rozmazlovat naší kosmetickou péčí. Darujte radost!

Nejoblíbenější kombinace dárku a poukázky:

  • PRO NĚJ: ošetření Jatòman, cena za sadu ošetření s cestovním balíčkem 1 690 Kč
  • PRO NI: ošetření Seductage 3D, cena za sadu ošetření s mini krémem 2 759 Kč, s cestovním balíčkem 3 390 Kč, (zralá pleť, vhodné pro klientku 40+)
  • PRO NI: ošetření Lifting Code, cena za sadu ošetření s mini krémem 2 659 Kč, s cestovním balíčkem 3 242 Kč, (lifting, vhodné pro klientku 30+)
  • PRO NI: ošetření Primaluce, cena za sadu s cestovním balíčkem 1 690 Kč,  (problematická pleť)

* Sleva 50% na pěstící krém Bioline se vztahuje na minibalení Lifting Code a Seductage (15 ml), s dárkovým poukazem minikrém za 369 Kč, běžná cena krému 738 Kč. Platí pouze do vyprodání zásob.

** Sleva 20% na cestovní balíček je platná na všechny verze cestovních balíčků Bioline – ve vzorové nabídce je cena sady již po slevě. Platí pouze do vyprodání zásob.

 

Potřebujete poradit s výběrem? Domluvte si u nás osobní konzultaci, najdeme to pravé ošetření pro Vaše blízké. Vyberte si dárkové poukázky na konkrétní ošetření nebo poukázky s uvedením hodnoty (máme pro Vás přichystané poukázky v hodnotě 500 Kč nebo 1 000 Kč).