Únava, stres či pobyt v městském prostředí se na vaší pleti dokáží negativně odrazit. Vaše pleť začíná strádat, má sklon k rychlejšímu stárnutí, je zašedlá a mdlá. Pokud si tedy chcete udržet mladistvý vzhled je důležité, abyste se o pleť dostatečně starala a pravidelně ji svěřovala do péče profesionálů.

Podrážděná a citlivá pleť se sklonem k zarudnutí, pálení či svědění? Dopřejte své pleti péči určenou právě pro hypercitlivou pleť DESENCE. V kombinaci s radiofrekvencí se jedná o účinné potlačení citlivé pleti s šupinkami, nekomfortního pocitu či nežádoucího začervenání pleti.

Je tu laserová sezóna! Toto období roku, kdy sluneční paprsky nejsou tak intenzivní, je pro podstoupení ošetření intenzivním pulsním světlem (nebo e-lightem) nejvhodnější. Po ošetření je totiž nutné chránit pokožku před slunečním zářením, a předejít tak nežádoucí tvorbě pigmentací.

Po celé léto nutilo slunce vaši pokožku (tedy pokud jste ji neustále nemazali krémy s UV ochranou) produkovat kožní barvivo melanin, aby ji samo ochránilo před ultrafialovým zářením. Důsledkem jsou ale nechtěné hnědé skvrny, které vám na obličeji, rukou i dekoltu zůstaly, i když je opálení už dávno pryč. Na pleť s pigmentacemi spolehlivě zabírá kombinace fotorejuvenací a chemických peelingů.

Využijte zvýhodněných příplatků ke kosmetickému ošetření – fotorejuvenace 890 Kč nebo kapacitní radiofrekvence za 490 Kč.