Máte trápení s akné? Doporučujeme účinné ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL/E-LIGHT), které potlačí nadměrnou tvorbu mazu.

IPL paprsky světla ničí bakterie, které způsobují akné. Tato komplexní hloubková terapie způsobuje ubývání zanícených mazových žlázek, podpoříme jejich hojení a pomáhá předcházet nadměrné produkci mazu. Neestetické rozšířené póry se postupně stahují.

Doporučujeme i jako následné ošetření po již zahojeném akné na potlačení jizviček. Výsledkem je zlepšení pevnosti a pružnosti pleti a celkové zlepšení kvality a vzhledu pokožky.

 

Doporučujeme v kombinaci s pleťovou maskou, doba ošetření i s maskou je přibližně 45 minut a Vaše pleť bude vypadat dokonale. Doplatek za masku od Bioline-Jatò je 160 Kč. Doporučený počet opakování je 3-6 v intervalu 3-6 týdnů.

Cena za ošetření 590 Kč

(cena obsahuje ošetření obličeje a krku, běžná cena 1 180 Kč)

doba ošetření cca 20 minut

 

Dominika N.
Dominika N. ošetření pleti IPL/e-light

S mastnou aknózní pletí se potýkám už od puberty. Za ty roky jsem navštívila nespočet kosmetických salónů a studií, ale nikde mi nepomohli tak, jako právě ve SlimFOXu. Pravidelné čištění a odborná péče výrazně zlepšily stav mé pleti, přesto mě ale trápily nehezké fialové flíčky, které na kůži zůstávají po zánětlivém pupínku často i několik týdnů. Právě tehdy mi bylo doporučeno ošetření přístrojem e-light, na které dnes již docházím pravidelně. Toto zázračné „blikání“ dokáže zesvětlit ošklivé flíčky, pomáhá hojení zánětlivých boláčků a zároveň předchází vzniku dalších zánětů, což je přesně to, co jsem potřebovala. Léčba akné je běh na dlouhou metu, ale už teď jsem se svým vzhledem spokojenější než kdykoli dřív.

Markéta L.
Markéta L. ošetření pleti IPL/e-light

Vlivem dlouhodobého pracovního stresu se moje odjakživa problematická pleť ještě mnohonásobně zhoršila. Nevěděla jsem si rady, ale díky nadstandardní péči studia SlimFOX se pleť postupně zlepšila, pročistila a celkově zklidnila. Stále ji však pokrývaly pozůstatky nevzhledných pupínků a zanícení. Tehdy jsem vyzkoušela ošetření e-light, které v kombinaci s kosmetikou Primaluce od Bioline proměnilo pleť k nepoznání – nyní je projasněná, hladká a sjednocenější. Už se těším na další ošetření!

Linda V.
Linda V. ošetření pleti IPL/e-light

V salonu SlimFOX jsem byla velice spokojená. Krásná čistá atmosféra a přístup p. kosmetičky byl super.  Vše vysvětlila a doporučila. Podstoupila jsem čištění pleti  a také e-light a následně masku. Vím, že zázraky se dějí jen v pohádkách ale byla jsem mile překvapená tak rychlým zklidněním pleti. Byla méně zarudlá a na omak jak samet. A druhý den ráno pěkně hebká sjednocená a rozzářená. Mohu určitě doporučit a sama podstoupím další doporučené kúry.

TIP PRO VÁS: Chcete-li krásně hebkou, zdravou pleť a chcete zintenzivnit účinky IPL? Doporučujeme Vám sérum s rostlinnými kmenovými buňkami z šeříku v kombinaci s hojivým protizánětlivým krémem. Nyní tato sada za zvýhodněnou cenu 1 379 Kč (běžná cena 1 671 Kč).

serum_serik

Akce je platná do 28. února 2014.