Distribuce strojů

NEAKTUÁLNÍ!

Distribuujeme stroje a přístroje vlastní značky SlimFOX. Zajímavé obchodní podmínky pro kosmetická studia a beauty centra.

Výrodej strojů z výstavy se slevou 70%

Akuálně nabízíme:

Kavitace s vákuem za 54 000 Kč

Přenosná kavitace za 36 000 Kč

Stroje byly použity jen několik málo hodin na předvedení funkce na výstavě. Popisy strojů a obrázky jsou uvedeny níže. Katalog zašleme na vyžádání zdarma.

Kontakt: Ing. Martin Kroulík, tel: +420 732 947 158

Kavitace s vákuem

Ultrazvuková liposukce s radiofrekvencí a s pulzním vákuem. Spojení nejpoužívanějších ošetření v jednom přístroji. Tento přístroj umožňuje provádět efektivní tvarování postavy kavitaci ultrazvukem. Další možností je použití vákua a tripolární radiofrekvence a docílit prokrvení ošetřované partie a efektivně potlačit projevy celulitidy, zpevňuje podkoží. Dochází k posílení elasticity pokožky. Řízení je vestavěným počítačem, ovládání pomocí barevného dotykového displeje, menu kompletně v češtině. CENA 199 000 Kč (vč. DPH).

 

 

 

 

 

 

 

Kavitace přenosná

Ultrazvuková liposukce s radiofrekvencí v přenosné verzi pro použití např. u klienta doma. Lehký ideální pro snadnou manipulaci a komfortní ošetření u zákazníka doma nebo např. pro klienty penzionů, hotelů. Jedná se o typově stejný přístroj jako předešlý, pouze bez nádstavce s vákuem. Řízení je vestavěným počítačem, ovládání pomocí barevného dotykového displeje, menu kompletně v češtině. CENA 109 000 Kč (vč. DPH).

IPL/E-light

Intenzivní pulzní světlo, podobné laseru, v kombinaci s radiofrekvencí, má velmi rozsáhlé způsoby použití. S tímto přístrojem docílíte odstranění nežádoucích chloupků. Můžete využívat stále populárnější možnosti fotorejuvenace, potlačení projevů akné, kuperózy, pigmentových skvrn nebo fotoomlazení e-lightem (IPL+radiofrekvence). Variabilní použití přístroje Vám umožní nabídnout velké množství nových ošetření. Řízení je vestavěným počítačem, ovládání pomocí barevného dotykového displeje, menu kompletně v češtině. CENA 239 000 Kč (vč. DPH).

Kryolipolýza

Tento stroj představuje nejmodernější způsob odstraňování podkožního tuku, tzv. liposukce zmražením. Kryolipolýza s vákuem využívá řízeného ochlazování požadované partie na nejčastěji využívanou teplotu -5°C (přístroj umožňuje až -10°C). Tato metoda umožňuje nasátí požadované tukové tkáně a její zchlazení. Následně dochází ke krystalizaci ošetřené tukové tkáně a k zmenšení (shluknutí) zbylé tkáně. Efekt je patrný přibližně 4-6 týdnů po ošetření. Tato metoda je příjemnou alternativou chirurgické liposukce. V nabídce máme i spotřební materiál k ošetření – CRYO PAD. CENA 348 000 Kč (vč. DPH).

Mezoterapie

Zařízení, které umožňuje hloubkově aplikovat kosmetická séra neinvazivně a bez jehel. S tímto přístrojem je možné ošetřit téměř každého klienta/klientku. Záleží jen na aktuálně použitém séru, lze využít např. pro problenatickou pleť, zajistit hydrataci, výživu pleti nebo oblíbené liftingové ošetření. Tento přístroj umožňuje otevření buněčné mambrány a účinnou aplikaci séra mezi epidermis a dermis. Díky ultrazvuku docílíme vždy žádoucího posílení kontur obličeje a perfektního zapracování séra. Příjemně chladivý nádstavec přístroje uzavírá buňěčnou membránu. Jedná se o technologii s velmi zajímavými výsledky která je nyní velmi populární v USA. Buďte ve Vašem městě první! CENA 34 900 Kč (vč. DPH).

Ultrazvuková špachtle + RF

Hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvuku navíc s možností neinvazivního liftingu s radiofrekvencí. S tímto přístrojem docílíte hloubkového čištění pleti bez podráždení a nežádoucího zarudnutí pleti, které známe u klasického mechanického čištění. Pomocí ultrazvukové špachtle vyčistíte přibližne 80% nečistot, docílíte exfoliaci pleti, můžete použít k zapracování sér. Další nádstavce se využívají opětovnému posílení kontur obličeje a tím i ke korekci a minimalizaci vrásek, omlazuje pleť a má pozitivní vliv její elasticitu. CENA 16 900 Kč (vč. DPH).