Znáte to, probudíte se, kouknete se do zrcadla a zrovna uprostřed čela! Velký červený a bolavý…. věrný „kamarád“ pupínek! Proč zrovna dneska, když mám schůzku (zkoušku, rande… )?! Naštěstí je tu sezóna, kdy můžeme použít naše oblíbené ošetření se zeleným nebo červeným světlem. Umíme s pletí úplné zázraky!

JAK TO FUNGUJE?
Díky působení terapeutického světla (IPL/E-LIGHT) docílíme krásných výsledků u povadlé pleti, vrásek, potlačení červených žilek i pigmentových skvrnek.
Technologie využívá účinku krátkodobého intenzivního tepelného šoku v kombinaci s radiofrekvencí. Při ošetření stimulujeme současně mělké i hluboké tkáňové struktury. Můžeme využít červené světelné spektrum na omlazení a zpevnění pleti. Zelené světelné spektrum využijeme pro potlačení akné a na podporu hojení zánětlivých míst v pleti.

VÝSLEDKY OŠETŘENÍ:

  • paprsky světla ničí bakterie, které způsobují akné
  • úbytek zanícených mazových žlázek
  • snížení produkce mazu
  • stažení rozšířených pórů
  • potlačení jizviček
  • omlazení a zpevnění pleti
  • redukce vrásek a červených žilek
  • potlačení hyperpigmentace
  • zjemnění a barevné sjednocení pleti

Rezervujte si termín, je to hračka!

Chci se hned teď objednat on-line 

 

Zvýhodněná cena 777 Kč

(běžná cena 1180 Kč)

Petra V.
Petra V. čištění pleti ultrazvukem, kosmetická ošetření a ošetření e-light
 V květnu 2o15 jsem si k paní Evě přišla pro první (tenkrát akutní a navíc sobotní) zázrak. Od té doby si chodím pro malý zázrak každý měsíc. „Zázrak“ není vůbec nadsázkou. Ošetření způsobí,  že jsem zase na měsíc mladší, krásnější a se sebou spokojenější. A to nemluvím o tom, že si 9o minut odpočívám. Paní Evě musím moc poděkovat, ošetření je příjemné a zázračné, a její společnost je vždy milá, osvěžující a plná inspirace. Vřele doporučuji salon SlimFOX a moc se těším na další „zázrak“.

Dominika N.
Dominika N. ošetření pleti IPL/e-light
S mastnou aknózní pletí se potýkám už od puberty. Za ty roky jsem navštívila nespočet kosmetických salónů a studií, ale nikde mi nepomohli tak, jako právě ve SlimFOXu. Pravidelné čištění a odborná péče výrazně zlepšily stav mé pleti, přesto mě ale trápily nehezké fialové flíčky, které na kůži zůstávají po zánětlivém pupínku často i několik týdnů. Právě tehdy mi bylo doporučeno ošetření přístrojem e-light, na které dnes již docházím pravidelně. Toto zázračné „blikání“ dokáže zesvětlit ošklivé flíčky, pomáhá hojení zánětlivých boláčků a zároveň předchází vzniku dalších zánětů, což je přesně to, co jsem potřebovala. Léčba akné je běh na dlouhou metu, ale už teď jsem se svým vzhledem spokojenější než kdykoli dřív.

Napsali o nás na www.salony-krasy.cz – Krásnější pleť za 30 minut není sci-fi!

BEAUTY TIP: Toto ošetření můžete libovolně kombinovat se svým oblíbeným kosmetickým ošetřením, ale i se základním čištěním pleti. Vyberte si to, co máte nejraději!

KONTRAINDIKACE: Těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo, čerstvé opálení, sluneční paprsky, diabetes, herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem), tetování a mikropigmentace, užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky), užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo.

E-light (obličej a krk) za 777 Kč (1 180 Kč), ošetření obličeje, krku a dekoltu 1 010 Kč (1 550 Kč)
Stále váháte?
Přečtěte si zkušenosti našich klientek.  Akce je prodloužená do 29.února 2016.