Krásná jako od Leonarda Da Vinci…. 

Při vývoji Lifting Code, byl Bioline inspirován zlatým poměrem/řezem nebo zlatým číslem, známým také jako maximální vyjádření krásy v přírodě, jako definování tvarů a podíl všeho, co nás obklopuje. Zlaté pravidlo je považováno za univerzální právo harmonie, dokonalé proporce mezi dvěma elementy, takže vypadají harmonicky lidskému oku.

V září to jsou už 2 roky co jsme Vám představily jako první salon v ČR řadu Lifting Code. Při této příležitosti pro Vás máme připravené nejoblíbenější produkty.

Vyberte si z těchto kombinací svou nejoblíbenější:

Krém Lifting Code 50 ml (hydratační nebo výživný) + liftingový krém kolem očí a rtů 30 ml za 1/2 cenu = 1690 Kč + 807 Kč. Celkem za tuto sadu 2 497 Kč (běžná cena 3 303 Kč)

Krém Lifting Code 50 ml (hydratační nebo výživný) + sérum s kyselinou hyaluronovou 30 ml za 1/2 cenu = 1690 Kč + 1 071 Kč. Celkem za tuto sadu 2 761 Kč (běžná cena 3 832 Kč)

Krém Lifting Code 50 ml (hydratační nebo výživný) + liftingový krém kolem očí a rtů 30 ml + Borůvkové&rybízové čisticí mléko + Borůvkové&rybízové tonikum. Celkem za tuto sadu 3 890 Kč (běžná cena 4 541 Kč)

Hana J.
Hana J. Kosmetické ošetření s omlazením pleti pokročilým ošetřením 3v1

Do salonu SlimFOX chodím už rok. Tento měsíc jsem vyzkoušela ošetření 3v1 a jsem velice spokojená. V poslední době jsem zhubla 8 kg a je to dost poznat i na obličeji. Po ošetření jsem omládla a pokožka se perfektně vypnula a získala krásnou zdravou barvu. V minulosti jsem byla na podobném ošetření (duo-lift). 3v1 je intenzívnější co se týče samého ošetření tak i výsledku. Můžu vřele doporučit spolu s domácí péčí LIFTING CODE. Už se těším na další návštěvu salonu……

Lifting_Code_komplet_slimfox