Ošetření buněčné dlouhověkosti

Cílená rejuvenační péče s hormonem mládí

 

KLOTHO, známý „protein mládí“, o kterém všichni mluví, je klíčem k buněčné dlouhověkosti. Dr. Michéle Eymard z Laboratoires Renophase odhalila jeho tajemství s řadou Retargeting. Unikátní ošetření, které nezapomíná ani na krk a dekolt, dvě často opomíjené partie našeho těla.

Ošetření buněčné dlouhověkosti

CO MŮŽETE OČEKÁVAT:

  • viditelně zlepšuje stav pleti
  • efekt omlazení
  • zpevnění pleti
  • výsledný efekt je pleť, která je mladší, jemnější a jasnější
  • nová metoda ošetření na bázi buněčné regenerace

Základem ošetření buněčné dlouhověkosti je Klotho (aktivátor hormonu mládí): Klotho je aktivní látka s mnoha efekty – silný antioxidant, kontroluje přirozený intracelulární obranný mechanismus, chrání tedy buňky, reguluje proces stárnutí a podporuje lepší zdraví. Nicméně několik věděckých studií prokázalo, že hladina klotha je ovlivněna stresem a postupně klesá. Ošetření se skládá ze 4 kroků, které musí být zakončené světelnou terapií, u nás používáme PDT světlo. Výhodou ošetření je, že lze provádět celoročně. Výsledný efekt podpoříte používáním doporučené péče na den i noc.

Cena od 2 300 Kč

Pleti toto ošetření neuvěřitelně prospělo, přesvědčila jsem se o tom na vlastní oči. Pleť byla opravdu nesmírně pružná, hladká, drobné vrásky nebyly tak patrné. Co je skvělé, tak moje pokožka je stále krásná, i 7. den po ošetřeníUrčitě doporučuji vyzkoušet! 

Michaela Salačová

ošetření buněčné dlouhověkosti

POSTUP OŠETŘENÍ VE 4 KROCÍCH:

  • OBNOVA PLETI A STIMULACE BUNĚK  aplikujeme na ošetřovanou oblast. Hlavní aktivní látky jsou kyselina mléčná a glukonolakton: kontrolovaná exfoliace a hydratace. Komplex klotho a genistein: reprogramace buňky. Klotho: je hormon s mnoha efekty: silný antioxidant, kontroluje přirozený intracelulární obranný mechanismus, chrání buňky a reguluje proces stárnutí. První krok zvyšuje buněčnou odolnost proti oxidačnímu stresu, genistein je přírodní náhrada úbytku estrogenu, což má za následek ztrátu objemu a hutnosti pleti, zvyšuje koncentraci glykosaminoglykanů a obnovuje hutnost kolagenových vláken.
  • KÓD OCHRANY PROTI STRESU  aplikujeme na pleť, hlavními aktivními látkami jsou: komplex fragmentované kyseliny hyaluronové a escinu: fragmentovaná kyselina hyaluronová je polysacharid, který se skládá z kyseliny glukoronové a acetylglukosaminu. Fragmentovaná je proto, aby se dostala, co nejhlouběji do pokožky. Pokud není fragmentovaná, zůstává díky své molekulové hmotnosti na povrchu. Takto má velkou schopnost zadržovat vodu v pleti. Escin: látka přírodního původu, obsahuje ji kaštan koňský, je silně protizánětlivý. Klotho induktor: protein mládí, je spojován s klíčem dlouhověkosti.

  • KÓD PRO REGENERACI – aplikujeme a necháme působit, nesmýváme. Zesiluje omlazení pleti a zpomaluje proces stárnutí kůže. Základní aktivní látky: Komplex Klotho-retinol komplex 0,5%: Jedinečná technologie chráněná patentem. Zabývá se stimulaci syntézy proteinů, prodloužení životnosti buněk, aktivace buněčného metabolismu a hloubkové restrukturalizace kůže.

  • SVĚTELNÁ PDT TERAPIE + ZÁVĚREČNÁ PÉČE  světelná terapie stimuluje přirozený proces opravy buněk. Způsobuje produkci kolagenu, elastinu a kyselinu hyaluronové. Po ošetření pozorujeme snížení známky stárnutí. Vrásky a jemné linie se ztrácejí, pleť se stává pevnější a nadýchanější, pleť se stává více zářivou, textura pleti je zdokonalená a póry se stahují. Ošetření s PDT světlem je vhodné pro všechny věkové skupiny, jakmile se začnou projevovat první známky stárnutí u mužů i žen. Závěrečný krém: regenerativní krém po ošetření obsahuje tyto základní aktivní látky: Klotho – protein dlouhověkosti, dává všem buňkám schopnost blokovat útok volných radikálů, kontrola všech enzymatických drah pro detoxikaci buněk, včetně proteazomu. Proteazom: intracelulární proteinový komplex s aktivitou, která slouží k likvidaci přebytečných, afunkčních a defektních proteinů. Specifický extrakt sinorhizobium meliloti. Hexapeptid 8 komplex: biometrický peptid, který zmírňuje vrásky.