Maria Galland

MARIA GALLAND, která patří k TOP 5 ve světě kosmetiky a objevuje se pouze v jedinečných salonech krásy.

e-shop
Modré dveře do světa Maria Galland

PŘEDSTAVUJEME KRÁLOVNU KRÁSY

Maria Galland nastavuje nové standardy: výzkumné laboratoře jsou neustále na „lovu“ vzácných substancí, účinných technologií a revolučních formulí. Ve spolupráci s kosmetičkami pilují vše dle očekávání dnešních zákazníků a také dle jejich individuálnosti. MARIA GALLAND PARIS je zkrátka jedinečná, náročná a vzácná. Stejně jako naše pleť.

Příběh se začal psát v roce 1960, kdy se mladičká studentka Colette Pierret účastnila soutěže krásy. Používala umělecké jméno Maria Galland, protože rodiče s účastí nesouhlasili. V roce 1960 se stala MISS PARIS a její titulní fotka v novinách oblétla Francii. O několik let později se rozhodla věnovat jen kráse s cílem pomoci udržet ženám jejich krásu. Společně s biology vyvinula v roce 1963 první pleťové ošetření pro zralou pleť. Samozahřívací modelační masku, protože nechtěla nečinně přihlížet k stárnutí pleti své milované matky.

V roce 1969 se narodil Crème 5 – bohatý krém, určený k účinnému omlazení pleti. Pojmenovaný na počest její přítelkyně Coco Chanel a jejímu parfému č.5. Ve svém apartmá v Paříži otevírá v červnu 1978 Maria Galland „kosmetické poradenství“ s ošetřeními na míru, které měly takový úspěch, že brzy následovaly první výzkumné laboratoře a výrobní centra. Za krátký čas tato ikona krásy otevřela svůj první kosmetický salón na pařížské ulici Rue Chateaubriand 25.

Po mnoha úspěšných letech odešla Maria Galland na začátku 80. let do důchodu a svou značku předává společnosti Klosterfrau. Bývalá tanečnice zemřela v roce 2004, ale její kosmetické impérium pokračuje. Maria Galland dnes působí v 50 zemích, a více než 6 400 kosmetických salonech a SPA na světě.

MARIA GALLAND, která patří k TOP 5 ve světě kosmetiky a objevuje se pouze v nejprestižnějších salonech krásy. 

JEDINEČNÁ. NÁROČNÁ. VZÁCNÁ.

„Mozaika obzvlášť různorodých potřeb“. Taková je i naše pokožka. Začátkem šedesátých let toto poznání umožnilo madam Galland úspěšně završit její hledání „věčné mladosti“ a bezchybného vzhledu. Jde o poznání, z kterého vycházela a vychází „metodika MARIA GALLAND“: přesnou analýzou pokožky a osobitým ošetřením každé jednotlivé oblasti pokožky podle jednotlivých potřeb se optimálně zachová krása pokožky. Blahodárné působení rukou a jemných pohybů odborných kosmetiček pro značku MARIA GALLAND přináší harmonii těla, mysli a duše.

madame Maria Galland
Mille zlatý omlazující rituál Maria Galland u SlimFOX

Mille zlatý omlazující rituál

Zažijte jedinečný obřad s energií zlata! V samém srdci Mille zlatého omlazujícího rituálu je aplikována speciální hydrogelová maska s proteinem mládí Klóthó.

Seznamovací ošetření

Seznamovací ošetření

Projdeme Vaše denní rituály v péči o pleť a vysvětlíme Vám jak správně o ni pečovat. Dvojitá exfoliace, precizní čištění ultrazvukem, aktivní boostery a pěstící maska.

SUPREME EYES

Omlazení očního okolí

Vrásky od smíchu mohou být krásné, ale většinou bychom se nezlobily, kdyby jich bylo o pár míň. Proto máme toto ošetření, které redukuje známky stárnutí a únavy.

Ošetření LUMIN´ECLAT

Ošetření pro aktivní ženy 30+

Pro pleť namáhanou nedostatkem spánku, stresem, biologickým i digitálním stárnutím. Ošetření, které během okamžiku působí proti povadlé a unavené pleti. 

Ošetření LIFT’EXPERT

Liftingové ošetření pro ženy 40+

Revoluce v péči proti stárnutí. Ošetření pro komplexní lifting pleti s vědecky prokázanými výsledky! Je Vám 40+ a chcete se s novým sebevědomím dívat do zrcadla?

Ošetření ACTIV’AGE

Omlazující ošetření pro ženy 50+

Omlazující ošetření navracející pleti její původní hustotu. Ošetření, které navrací pleti její objem a hustotu. S novou fází života přichází hlavní změny v těle, mysli a pleti.

OŠETŘENÍ ACTIVE ´AGE PRO ŽENY 50+

Zaměřeno na oči

Rozšiřující péče o oční okolí s maskou z křemeliny, červené řasy a mořských minerálů pro Vaše oči a jejich zářivý pohled. Pouze k ošetřením pleti Maria Galland.