Epilace Lycon

Jemný samostržný vosk s přesností od 1 mm!

Za úžasným příběhem vzniku těchto krémových vosků hledejte ženu – je to Australanka řeckého původu Lydia Jordan. Lydia nemohla na trhu najít vosk, který by plně splňoval očekávání její a jejich klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk na míru. První experimenty se konaly v její vlastní kuchyni a po mnoha pokusech se zrodil správný produkt, který začala prodávat do několika sousedních salonů. Netrvalo dlouho a poptávka po LYCON vosku se rozšířila po celé Austrálii a krátce nato začaly objednávky proudit z různých částí světa. Dnes se s těmito vosky pracuje v 90 zemích světa.

vosk Lycon u SlimFOX

V čem je Lycon vyjímečný?

Vosky Lycon jsou světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem a jejich historie sahá až do roku 1978. Jedná se o jediný vosk na světě, který obdržel certifikaci ISO a zvítězil v Beauty Awards 2014, 2015 a 2018 v kategorii epilačních přípravků. A další ocenění najdete přímo na webu australského Lyconu.

Použití těchto vosků je téměř bezbolestné, na rozdíl od klasického vosku či cukrové pasty, navíc s nimi lze chloupky odstranit důkladněji, a to již od délky 1 mm. Jde o směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů, obsahuje i přísady, jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule či růže a je vhodný i pro citlivou pokožku. To je jeden z důvodů proč Lycon používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller.

Trik s ochranným olejem!

Tyto vosky jsou jiné v tom, jak přistupují ke kůži. Jedná se o jedinečnou technologii oxidu titaničitého, který se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomuto inovativnímu řešení je zajištěna dokonalá ochrana kůže během ošetření. Olej chrání a vyživuje pokožku, snižuje pocit tahání a bolestivost. Hladká kůže bez chloupků a podráždění!

Jak pracujeme my

U nás v salonu SlimFOX pracujeme se 2 druhy vosků Lycon – na citlivé partie (zejména obličej, podpaží) používáme krémový vosk HOT WAX LYCOJET, který odstraní i jemné chloupky od 1 mm. Na velké partie (např. lýtka) používáme vosk StripWax (roll-on), který se odstraňuje chloupky od 2 mm a vosk odstraníme epilačními papírky. 

Dobrý den, dnes jsem navštívila studio SlimFOX a vyzkoušela jsem epilaci LYCON na obočí i nad horní ret a je to opravdu jemná bezbolestná epilace. Pleť je nepodraždená, jen ošetřená a jako by se nic netrhalo… Mohu jen doporučit.

Kateřina B.

epilace Lycon

Chloupky vosk tedy odstraní naprosto šetrně a hlavně, zcela bezbolestně! Pokožka byla po epilaci naprosto minimálně podrážděná a rozhodně se jednalo o úplně bezbolestný “zákrok”, který opravdu vřele doporučuji. Je šetrný a velmi efektní! 

Michaela Salačová

epilace Lycon

Do studia jsem začala chodit teprve nedávno, ale jsem nadmíru spokojená. Pleť se začíná krásně spravovat a během péče paní Evy si vždy odpočinu. Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet úpravu obočí voskem LYCON a velice mě překvapilo, že průběh ošetření byl méně bolestivý než úprava pinzetou a ve finále zmizely i jemné chloupky, které jindy nechtěly pryč. Paní Evě mnohokrát děkuji za veškerou péči a velice se těším na další návštěvy.

Martina M.

epilace Lycon

Byla jsem spokojená, mohu doporučit, byla jsem tu na epilaci od značky Lycon, bezbolestně, žádná vyrážka, skvělý pocit!

Kamila A.

epilace Lycon

CENY OŠETŘENÍ:

 • horní ret 250 Kč
 • obočí 420 Kč
 • obočí a horní ret 470 Kč
 • tváře 330 Kč
 • brada 300 Kč
 • celý obličej – obočí, horní ret, tváře a brada 920 Kč
 • nosní dírky 250 Kč
 • předloktí 470 Kč
 • celé ruce 700 Kč
 • lýtka nebo stehna 550 Kč
 • celé nohy 860 Kč
 • podpaží 470 Kč