Epilace Lycon


Za úžasným příběhem vzniku těchto krémových vosků hledejte ženu – je to Australanka řeckého původu Lydia Jordan. Lydia nemohla na trhu najít vosk, který by plně splňoval očekávání její a jejich klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk na míru. První experimenty se konaly v její vlastní kuchyni a po mnoha pokusech se zrodil správný produkt, který začala prodávat do několika sousedních salonů. Netrvalo dlouho a poptávka po LYCON vosku se rozšířila po celé Austrálii a krátce nato začaly objednávky proudit z různých částí světa. Dnes se s těmito vosky pracuje v 65 zemích světa.

Epilace Lycon u SlimFOX

Vosky Lycon jsou světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem a jejich historie sahá až do roku 1978. Jedná se o jediný vosk na světě, který obdržel certifikaci ISO a zvítězil v Beauty Awards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků.

Použití těchto vosků je téměř bezbolestné, na rozdíl od klasického vosku či cukrové pasty, navíc s nimi lze chloupky odstranit důkladněji, a to již od délky 1 mm. Jde o směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů, obsahuje i přísady, jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule či růže a je vhodný i pro citlivou pokožku. To je jeden z důvodů proč Lycon používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller.

Tyto vosky jsou jiné v tom, jak přistupují ke kůži. Jedná se o jedinečnou technologii oxidu titaničitého, který se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomuto inovativnímu řešení je zajištěna dokonalá ochrana kůže během ošetření. Olej chrání a vyživuje pokožku, snižuje pocit tahání a bolestivost. Hladká kůže bez chloupků a podráždění!

U nás v salonu SlimFOX pracujeme se 2 druhy vosků Lycon – na citlivé partie (zejména obličej, podpaží) používáme krémový vosk HOT WAX LYCOJET, který odstraní i jemné chloupky od 1 mm. Na velké partie (např. lýtka) používáme vosk StripWax (roll-on), který se odstraňuje chloupky od 2 mm a vosk odstraníme epilačními papírky. Najdete nás v centru Brna a termín si u nás můžete rezervovat on-line.

Michaela Salačová, MISS ČR 2000, blogerka, dýdžejka
Michaela Salačová, MISS ČR 2000, blogerka, dýdžejka epilace Lycon
Chloupky vosk tedy odstraní naprosto šetrně a hlavně, zcela bezbolestně! Pokožka byla po epilaci naprosto minimálně podrážděná a rozhodně se jednalo o úplně bezbolestný “zákrok”, který opravdu vřele doporučuji. Je šetrný a velmi efektní! 

Martina M.
Martina M. čištění pleti ultrazvukem a epilace Lycon
 Do studia jsem začala chodit teprve nedávno, ale jsem nadmíru spokojená. Pleť se začíná krásně spravovat a během péče paní Evy si vždy odpočinu. Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet úpravu obočí voskem LYCON a velice mě překvapilo, že průběh ošetření byl méně bolestivý než úprava pinzetou a ve finále zmizely i jemné chloupky, které jindy nechtěly pryč. Paní Evě mnohokrát děkuji za veškerou péči a velice se těším na další návštěvy.

Kamila A.
Kamila A. epilace Lycon
 Byla jsem spokojená, mohu doporučit, byla jsem tu na epilaci od značky Lycon, bezbolestně, žádná vyrážka, skvělý pocit!

Katka B.
Katka B. epilace Lycon
Dobrý den, dnes jsem navštívila studio SlimFOX a vyzkoušela jsem epilaci LYCON na obočí i nad horní ret a je to opravdu jemná bezbolestná epilace. Pleť je nepodraždená, jen ošetřená a jako by se nic netrhalo… Mohu jen doporučit.

CENY OŠETŘENÍ:

 • horní ret 250 Kč
 • obočí 300 Kč
 • obočí a horní ret 470 Kč
 • tváře 330 Kč
 • brada 300 Kč
 • celý obličej – obočí, horní ret, tváře a brada 920 Kč
 • nosní dírky 250 Kč
 • třísla 470 Kč
 • předloktí 470 Kč
 • celé ruce 700 Kč
 • lýtka nebo stehna 550 Kč
 • celé nohy 860 Kč
 • podpaží 470 Kč

KONTRAINDIKACE: plísňové infekce, virové infekce, křečové žíly, nedávná operace, jizvy, oděrky a otevřené rány, ekzém, svrab, akné, opary, diabetici (mohou být ošetřeni pouze s potvrzením od lékaře).

PÉČE 24 HODIN PO OŠETŘENÍ: Doporučujeme se vyvarovat plavání, sprchování v horké vodě, saunování, návštěva solária, aplikace samoopalovacích přípravků, použití antiperspirantů či make-upů na ošetřovanou patrii. Vyvarovat se slunečním paprskům a nadměrnému pocení.

O tom, že se epilace stala běžnou součástí pravidelné péče o pokožku, svědčí následující průzkumy, dle kterých si chloupky odstraňuje více než 70 % všech evropských žen, nejčastěji ve Francii, Velké Británii, Španělsku, Itálii a Řecku (kolem 80 %), následuje Belgie a Nizozemí (asi 70 %) v těsném závěsu jsme, světe div se, také my. V České republice epilaci podstupuje zhruba 63 % žen (u mladých žen se jedná dokonce až o celých 80 %). Zdroj: CATI, Leden 2000 ČR, Benckiser Usage & Attitude Study WE 1998, Reckitt & Colman Usage FGD, Prosinec 1998 Polsko, Bencksier.

Po ošetření doporučujeme produkty Lycon (klikněte pro detaily).