Čištění pleti ultrazvukem

Hloubkové a pro pleť šetrné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky.

Seznamovací ošetření u SlimFOX

Toto čištění pleti je moderní metoda, která by neměla chybět v profesionálním salonu. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, čištění pleti je naprosto bezbolestné, neagresivní, účinné čištění vhodné i např. na hypercitlivou pleť nebo pleť s kuperózou.

Ultrazvuková špachtle uvolní ucpané póry, odstraňuje z pórů nečistoty vč. černých teček, dochází k odstranění odumřelých buněk, k mikromasáži a celkovému projasnění pleti. Pleť je po ošetření bez podráždění, projasněná a zářivá.

Délka ošetření zahrnuje odlíčení, čištění pleti, závěrečnou péči, případnou pomoc s výběrem péče na doma.

Cena 600 Kč

VÍTE ŽE? Šetrné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je součástí kosmetických ošetření u nás v salonu.

Doporučuje se pravidelné používání ultrazvukové špachtle min. 1x měsíčně podle typu pleti, výsledkem je postupně zlepšující se kvalita pleti, perfektní hloubkové čištění bez bolesti a podráždění, reguluje množství mazotoku, efektivní řešení nejen pro problematickou pleť se sklonem k akné.

Video z ošetření