Čištění pleti ultrazvukem


Ultrazvuková špachtle


Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky.

Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je moderní metoda, která by neměla chybět v profesionálním salonu. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, čištění pleti je naprosto bezbolestné, neagresivní, účinné čištění vhodné i např. na hypercitlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Ultrazvuková špachtle uvolní ucpané póry, odstraňuje z pórů nečistoty vč. černých teček, dochází k odstranění odumřelých buněk, k mikromasáži a celkovému projasnění pleti.

Cena 550 Kč

Olga K.
Olga K. čištění pleti ultrazvukem
Navštěvuji SlimFOX, kam chodím pravidelně na hloubkové čištění pleti ultrazvukem. Mám plet čistčí, jemnější, svěžejší. Krém se teď lépe vstřebává a celkově vzhled pleti vypadá lépe. Čištění ultrazvukovou špachtlí je výborná věc a můžu jí všem ženám vřele doporučit.
Božena Š.
Božena Š. čištění pleti ultrazvukem

Vyzkoušela jsem ultrazvukové čistění špachtlí, která mojí pleť zbavila všech nečistot a po vyčištění byla svěží, lehká, jemná, krém se lépe vstřebával.

VÍTE ŽE? Šetrné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je součástí kosmetických ošetření u nás v salonu.

Doporučuje se pravidelné používání ultrazvukové špachtle min. 1x měsíčně podle typu pleti, výsledkem je postupně zlepšující se kvalita pleti, perfektní hloubkové čištění bez bolesti a podráždění, reguluje množství mazotoku, efektivní řešení nejen pro problematickou pleť se sklonem k akné.