Čištění pleti ultrazvukem

Hloubkové a pro pleť šetrné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti. Po ošetření nemá klient podrážděnou pleť s červenými flíčky.

Seznamovací ošetření u SlimFOX

Toto čištění pleti je moderní metoda, která by neměla chybět v profesionálním salonu. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, čištění pleti je naprosto bezbolestné, neagresivní, účinné čištění vhodné i např. na hypercitlivou pleť nebo pleť s kuperózou.

Ultrazvuková špachtle uvolní ucpané póry, odstraňuje z pórů nečistoty vč. černých teček, dochází k odstranění odumřelých buněk, k mikromasáži a celkovému projasnění pleti. Pleť je po ošetření bez podráždění, projasněná a zářivá.

Cena 550 Kč

Navštěvuji SlimFOX, kam chodím pravidelně na hloubkové čištění pleti ultrazvukem. Mám plet čistčí, jemnější, svěžejší. Krém se teď lépe vstřebává a celkově vzhled pleti vypadá lépe. Čištění ultrazvukovou špachtlí je výborná věc a můžu jí všem ženám vřele doporučit.

Olga K.

čištění pleti ultrazvukem

Vyzkoušela jsem ultrazvukové čistění špachtlí, která mojí pleť zbavila všech nečistot a po vyčištění byla svěží, lehká, jemná, krém se lépe vstřebával.

Božena Š

čištění pleti ultrazvukem

Video z ošetření

VÍTE ŽE? Šetrné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je součástí kosmetických ošetření u nás v salonu.

Doporučuje se pravidelné používání ultrazvukové špachtle min. 1x měsíčně podle typu pleti, výsledkem je postupně zlepšující se kvalita pleti, perfektní hloubkové čištění bez bolesti a podráždění, reguluje množství mazotoku, efektivní řešení nejen pro problematickou pleť se sklonem k akné.