Sérum na řasy a obočí


SÉRA NA PODPORU RŮSTU ŘAS A OBOČÍ SYNOUVELLE

Krásné, dlouhé, husté přírodní řasy nemusí být jen naše toužebné přání! Můžeme je opravdu mít! Pro všechny ženy, které touží mít tmavší, pevnější, delší a hustší řasy a krásný tvar obočí! K vyzvednutí u nás v salónu či objednejte on-line.

PRO KOHO JE SÉRUM URČENÉ?
  • pro ty, kdo chtějí pevnější, delší, hustší a tmavší řasyfull_test_lila
  • pro ty, kdo chtějí zlepšit tvar svého obočí
  • ideální pro ženy a může s křehkými, řídkými, tenkými nebo krátkými řasami.
  • je vhodné pro všechny, kteří používají kontaktní čočky, umělé řasy nebo mají citlivé oči.
  • jste-li těhotná nebo kojící, je pro vás vhodné balení Lash and brow activing serum 2.0

kosmetička Eva
kosmetička Eva Eyelash active serum extra care
Za poslední 2 roky jsem vyzkoušela několik druhů sér na podporu růstu řas, s různými výsledky. Byla séra po kterých oči štípaly jak tisíc čertů, byly zarudlé a vypadala jsem, že jsem proplakala celou noc. Po jiném séru jsem neměla oči zarudlé, ale zase načaly růst jemné chloupky i v očním okolí. A já chtěla „jen krásné řasy“. Pak jsem s lehkou nedůvěrou objevila séra Synouvelle a konečně jsem našla to pravé! V létě 2015 jsem pro Vás začala zkoušet bílé balení a řasy po něm vypadají opravdu skvěle!

LASH & BROW ACTIVATING SERUM, 5 ml
Synouvelle lash & brow activating serum je inovativní a vysoce koncentrované sérum na řasy a obočí. Inovativní komplex účinných látek stimuluje růst řas a obočí a zajišťuje jejich lepší ukotvení. Balení vydrží 9-12měsíců. Cena 2 490 Kč

LASH & BROW ACTIVATING SERUM 2.0, EXTRA SENSITIVE, 5 ml
Kombinace účinných látek obsažených v růstovém séru aktivně stimuluje folikuly a tím podporuje přirozený nárůst řas a obočí. Peptidy posilují strukturu řas a obočí, urychlují buněčné dělení a díky tomu dochází k tzv. Anti-aging efektu uvnitř řasových folikulů. Řasy jsou lépe ukotveny v kořínku a díky tomu se zvětšuje jejich růstový potenciál – řasy jsou viditelně delší, pevnější a tmavší. Kyselina hyaluronová a Provitamín B5 (Panthenol) dodávají řasovým folikulům vláčnost a zklidňují pokožku. Díky těmto aktivním složkám je podpořena regenerace řas a obočí. Balení vydrží 7-10 měsíců. Doporučená doba aplikace je 10 týdnů. Cena 2 490 Kč

KTERÝ TYP SÉRA JE PRO MĚ VHODNÝ?

  • první balení doporučujeme balení 3 ml Eyelash active serum extra care (bílé balení) s účinnou látkou prostaglandin, které je šetrné díky aloe vera
  • pro dlouhodobé udržení délky a hustoty doporučujeme balení 5 ml Lash & brow activating serum (stříbrné balení)
  • máte citlivé oči, jste-li těhotná či kojící doporučujeme sérum zvláště citlivé klienty Lash & brow activating serum 2.0 (béžové balení) – extra sensitive s biopeptidy, kyselinou hyaluronovou a provitaminem B5 (panthenolem)

KDY BUDU MÍT PRVNÍ VÝSLEDKY?
Již po 2-4 týdnech jsou viditelné první účinky, růstového maxima je dosaženo po 8-10 týdnech. Průměrný nárůst délky dle studií je o 43%.

POUŽITÍ
Řasy: Sérum nanášejte 1x denně po vyčištění pleti na kořínky horních a spodních řas, podobně jako oční linku. Nechte vstřebat. Používejte velmi malé množství! Obočí: Sérum nanášejte 1x denně po vyčištění pleti na řídká, neoptimální místa a nechte vstřebat.

POTVRZENÝ ÚČINEK
První účinky jsou viditelné již po 15 dnech. Řasy a chloupky obočí méně často vypadávají. Při každodenním používání po dobu 6 až 8 týdnů budou řasy a obočí znatelně delší, pevnější a hustší. Růstového maxima je dosaženo po 12 týdnech.

VŠECHNA SÉRA JSOU:
• dermatologicky testovaná
• hypoalergení
• vhodné i pro nositele kontaktních čoček
• v souladu s EU kosmetickým nařízením