E-light/Fotorejuvenace


OMLAZENÍ PLETI & HOJENÍ AKNÉ

E-LIGHT je kombinace IPL a radiofrekvence. Díky několika různým hlavicím máme možnost ošetřit problematickou/aknózní pleť modrými paprsky ze světelného spektra. S tímto nastavením máme největší úspěchy při potlačení akné a zánětlivých procesů v pleti. Červená část spektra je vhodná pro celkovou rejuvenaci pleti, potlačení tvorby mazu, žilek či pigmentací. V našem studiu používáme obě tyto moderní technologie v závislosti na Vašich potřebách.

E-LIGHT je nejintenzivnější neinvazivní technologie. Jedná se o kombinaci fotorejuvenace a radiofrekvence a v současnosti jde o efektivní neinvazivní technologii, která je  používaná v estetické medicíně k ošetření a omlazení pleti. Intenzivní „laserové“ výboje jsou kombinovány s působením radiofrekvenčními vlnami. Tímto způsobem je možné navíc potlačit některé kožní problémy jako je akné, pigmentové skvrny, popraskané žilky, jizvičky apod.

Cena 1 400 Kč

Využijte zvýhodněné ceny 1 050 Kč jako rozšíření Vašeho kosmetického ošetření.

Napsali o nás článek na www.salony-krasy.cz – Krásnější pleť za 30 minut není sci-fi!

Michaela Salačová
Michaela Salačová ošetření E-LIGHT

Ošetření přístrojem bylo příjemné, cítila jsem pouze teplo na pokožce, nic nebolelo. Toto ošetření jsem využila v kombinaci s kosmetickým ošetřením díky této kombinaci mám pleť krásně projasněnou, hebkou a hladkou. (číst dále) 

E-LIGHT (spojení IPL a RF) umožňuje snížení výkonu intenzivního světelného záření až o 60%. Pro Vaši pleť je tak o poznání šetrnější, současně však účinnější než IPL! Při použití intenzivních světelných pulzů je generováno ve zvýšené míře teplo. Aby se hlavice zařízení (a také pokožka) nepřehřívala, používá se u kvalitních zařízení k chlazení voda (cirkulující v uzavřeném systému ze zařízení dovnitř hlavice) a zpět. 

KONTRAINDIKACE: Těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo, čerstvé opálení, sluneční paprsky, diabetes, herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem), tetování a mikropigmentace, užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky), užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo. Nejčastěji provádíme ošetření od podzimu do jara (říjen-březen) v závislosti na aktuálním slunečním záření.

DOPORUČUJEME: Pro perfektní výsledek doporučujeme 3-6 opakování v intervalu 2-4 týdnů.

Dominika N.
Dominika N. ošetření pleti IPL/e-light
S mastnou aknózní pletí se potýkám už od puberty. Za ty roky jsem navštívila nespočet kosmetických salónů a studií, ale nikde mi nepomohli tak, jako právě ve SlimFOXu. Pravidelné čištění a odborná péče výrazně zlepšily stav mé pleti, přesto mě ale trápily nehezké fialové flíčky, které na kůži zůstávají po zánětlivém pupínku často i několik týdnů. Právě tehdy mi bylo doporučeno ošetření přístrojem e-light, na které dnes již docházím pravidelně. Toto zázračné „blikání“ dokáže zesvětlit ošklivé flíčky, pomáhá hojení zánětlivých boláčků a zároveň předchází vzniku dalších zánětů, což je přesně to, co jsem potřebovala. Léčba akné je běh na dlouhou metu, ale už teď jsem se svým vzhledem spokojenější než kdykoli dřív.

Markéta L.
Markéta L. ošetření pleti IPL/e-light
Vlivem dlouhodobého pracovního stresu se moje odjakživa problematická pleť ještě mnohonásobně zhoršila. Nevěděla jsem si rady, ale díky nadstandardní péči studia SlimFOX se pleť postupně zlepšila, pročistila a celkově zklidnila. Stále ji však pokrývaly pozůstatky nevzhledných pupínků a zanícení. Tehdy jsem vyzkoušela ošetření e-light, které v kombinaci s kosmetikou proměnilo pleť k nepoznání – nyní je projasněná, hladká a sjednocenější. Už se těším na další ošetření!
Linda V.
Linda V. ošetření pleti IPL/e-light
V salonu SlimFOX jsem byla velice spokojená. Krásná čistá atmosféra a přístup p. kosmetičky byl super.  Vše vysvětlila a doporučila. Podstoupila jsem čištění pleti  a také e-light a následně masku. Vím, že zázraky se dějí jen v pohádkách ale byla jsem mile překvapená tak rychlým zklidněním pleti. Byla méně zarudlá a na omak jak samet. A druhý den ráno pěkně hebká sjednocená a rozzářená. Mohu určitě doporučit a sama podstoupím další doporučené kúry.


FOTOEPILACE

Trvalá bezbolestná epilace je rozšířený název pro nejmodernější způsob odstraňování nežádoucích chloupků. Odborný název je fotoepilace a jedním slovem vyjadřuje, že se jedná o odstraňování chloupků včetně kořínků pomocí záblesků speciální safírové výbojky. Pracujeme za pomoci intenzivního pulzního světla IPL+ RF (radiofrekvenci) Ošetření fotoepilací potrvá jen chvíli a je zcela bezbolestné. Po krátkém intenzivném záblesku je narušen folikul a chloupek zhruba do 14 dnů odpadne i s kořínkem.

Pro koho je trvalá epilace vhodná – jednoduše řečeno, trvalé odstraňování chloupků pomocí pulzního světla je vhodné pro každého, komu chloupky překáží a již je nebaví pravidelně se holit. Nejčastějším důvodem je estetické, módní nebo hygienického hlediska. Existují však výjimky, kdy se použití laseru pro fotoepilaci nedoporučuje. Mimo to, vzhledem k principu fotoepilace, není tento způsob depilace efektivní pro osoby s typem kůže (fototyp) číslo 6 a pro osoby s bílými vlasy. Naopak je velmi vhodná pro osoby s tmavšími vlasy. Rozdíl může být v potřebném počtu ošetření nejčastěji od 4 do 10, běžný počet jsou 6 ošetření během 3-4 týdnů.

PŘED OŠETŘENÍM: Před fotoepilací neodstraňujeme chloupky strojkem, pinzetou, krémem ani teplými vosky. Naposledy 2-7 dnů před ošetřením chloupky oholit. Délka chloupků by měla být 1-2 mm.

KONTRAINDIKACE: těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo, čerstvé opálení, diabetes, herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem), tetování a mikropigmentace, užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky), u osob, které užívají léky způsobující přecitlivělost na světlo.