E-light & fotorejuvenace

Omlazení pleti a podpora hojení akné

E-LIGHT pro pleť

E-LIGHT je spojení bipolární radiofrekvence a xenonového světla. Díky několika různým hlavicím máme možnost ošetřit problematickou/aknózní pleť a působit na potlačení akné a zánětlivých procesů v pleti. Druhá hlavice je vhodná pro celkovou rejuvenaci pleti, potlačení tvorby mazu či pigmentací. V našem studiu používáme obě tyto moderní technologie v závislosti na Vašich potřebách.

omlazení pleti E-LIGHT SlimFOX

E-LIGHT je nejintenzivnější neinvazivní technologie. Jedná se o kombinaci fotorejuvenace a radiofrekvence a v současnosti jde o efektivní neinvazivní technologii, která je  používaná v estetické medicíně k ošetření a omlazení pleti. Intenzivní xenonová lampa jsou kombinovány s působením radiofrekvenčními vlnami. Tímto způsobem je možné navíc potlačit některé kožní problémy jako je akné, pigmentové skvrny, popraskané žilky, jizvičky apod.

Cena 1 450 Kč

Využijte zvýhodněné ceny 1 100 Kč jako rozšíření Vašeho kosmetického ošetření.

Ošetření přístrojem bylo příjemné, cítila jsem pouze teplo na pokožce, nic nebolelo. Toto ošetření jsem využila v kombinaci s kosmetickým ošetřením díky této kombinaci mám pleť krásně projasněnou, hebkou a hladkou.

Michaela Salačová

omlazení pleti E-LIGHT

Vlivem dlouhodobého pracovního stresu se moje odjakživa problematická pleť ještě mnohonásobně zhoršila. Nevěděla jsem si rady, ale díky nadstandardní péči studia SlimFOX se pleť postupně zlepšila, pročistila a celkově zklidnila. Stále ji však pokrývaly pozůstatky nevzhledných pupínků a zanícení. Tehdy jsem vyzkoušela ošetření e-light, které v kombinaci s kosmetikou proměnilo pleť k nepoznání – nyní je projasněná, hladká a sjednocenější. Už se těším na další ošetření!

Markéta L.

ošetření E-LIGHT

S mastnou aknózní pletí se potýkám už od puberty. Za ty roky jsem navštívila nespočet kosmetických salónů a studií, ale nikde mi nepomohli tak, jako právě ve SlimFOXu. Pravidelné čištění a odborná péče výrazně zlepšily stav mé pleti, přesto mě ale trápily nehezké fialové flíčky, které na kůži zůstávají po zánětlivém pupínku často i několik týdnů. Právě tehdy mi bylo doporučeno ošetření přístrojem e-light, na které dnes již docházím pravidelně. Toto zázračné „blikání“ dokáže zesvětlit ošklivé flíčky, pomáhá hojení zánětlivých boláčků a zároveň předchází vzniku dalších zánětů, což je přesně to, co jsem potřebovala. Zlepšení akné je běh na dlouhou metu, ale už teď jsem se svým vzhledem spokojenější než kdykoli dřív.

Dominika N.

ošetření E-LIGHT

V salonu SlimFOX jsem byla velice spokojená. Krásná čistá atmosféra a přístup p. kosmetičky byl super.  Vše vysvětlila a doporučila. Podstoupila jsem čištění pleti  a také e-light a následně masku. Vím, že zázraky se dějí jen v pohádkách ale byla jsem mile překvapená tak rychlým zklidněním pleti. Byla méně zarudlá a na omak jak samet. A druhý den ráno pěkně hebká sjednocená a rozzářená. Mohu určitě doporučit a sama podstoupím další doporučené kúry.

Linda V.

čištění pleti a ošetření E-LIGHT

DOPORUČUJEME: Pro perfektní výsledek doporučujeme 3-6 opakování v intervalu 2-4 týdnů.

KONTRAINDIKACE: Těhotenství a laktace, epilepsie, rakovina kůže, vznik kožní vyrážky v minulosti jako reakce na světlo, čerstvé opálení, sluneční paprsky, diabetes, herpes (je třeba předběžné pokrytí antivirovým prostředkem), tetování a mikropigmentace, užívání léků na ředění krve (antikoagulační léky), užívání léků způsobující přecitlivělost na světlo. Závažné nemoci, onkologický pacient, kožní choroby a melanomy, vysoký tlak, kardiostimulátor, trombóza, epilepsie, moje pleť nereaguje alergicky či zánětlivě na vyšší teploty, nezhojená zranění v místě aplikace, probíhající akutní alergie. 

 

E-LIGHT umožňuje snížení výkonu intenzivního světelného záření až o 60%. Při použití intenzivních světelných pulzů je generováno ve zvýšené míře teplo. Aby se hlavice zařízení (a také pokožka) nepřehřívala, používá se u kvalitních zařízení k chlazení voda (cirkulující v uzavřeném systému ze zařízení dovnitř hlavice) a zpět. 

Nejčastěji provádíme ošetření od podzimu do jara (říjen-březen) v závislosti na aktuálním slunečním záření.