Efektivní ošetření s GUA SHA


Ošetření pro všechny s rušným programem a svižným životním stylem. Rychlé a efektivní ošetření s GUA SHA, čištěním pleti, aktivním sérem podle potřeb Vaší pleti a úžasnou pěstící maskou, po které Vaše pleť touží. Zvláštností tohoto ošetření je relaxační masáž s GUA SHA, kterou provádíme po nanesení silného séra. 

Ošetření Renophase s masáží GUA SHA

GUA SHA je tradiční čínská holistická pomůcka k masáži obličeje nejčastěji z růženínu nebo jadelitu. Zvyšuje lymfatickou drenáž a krevní oběh. Během masáže provádíme tlakem vedené pohyby, které zvyšují mikro-cirkulaci pleti. Dochází k rozšíření krevních kapilár a tím se zrychlí látková výměna mezi buňkou, krevním oběhem a lymfou. Sérum je takto efektivně zapracováno a vzniká dočasné prohřátí kožní tkáně. Tato krátká masáž pomáhá Vaší pleti k:

 • zmírnění otoků
 • zlepšuje prokrvení
 • vypne pleť
 • zbavuje pleť toxických látek
 • redukuje vrásky
 • zlepšuje kontury obličeje
 • projasňuje
 • detoxikace
 • zklidnění dehydrované pleti
 • zvyšuje vstřebávání aktivního séra
 • masáž je příjemně relaxační

Ošetření s GUA SHA obsahuje: odlíčení čistícím gelem nebo mlékem (podle typu pleti), čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, následuje aplikace silného séra (6 variant). Typ séra vybereme přesně podle toho co Vaše pleť aktuálně potřebuje, následuje výše popsaná masáž s GUA SHA a tím k zapracování séra. Pěstící maskou zefektivníme výsledek (druhy masek naleznete níže). Běžně provádíme multi-masking (pokud je potřeba aplikujeme různé druhy masek na jednotlivé části pleti). Zakončení finálním krémem. Délka ošetření s GUA SHA je přibližně 60 minut. 

 

Cena 2 100 Kč

CHCETE NĚCO EXTRA? A máte o trochu víc času? Skvělé! Můžeme kombinovat celoročně s LED světlem,  které stimuluje přirozený proces opravy buněk. 


 • Vital Mask – maska vhodná pro suchou a dehydrovanou pleť s jojobovým olejem, ureou a fragmentovanou kyselinou hyaluronovou, která je spojována s receptory CD44L spouští nadměrné bujení keratinocytů a jejich pohyb směrem k pokožce, kde dále výrazně zlepšuje nepropustnost kožní bariéry.
 • Anti-irritant Reequilibrant – maska pro citlivou, reaktivní pleť, intolerantní a podrážděnou pleť. Obsahuje probiutikum bifida ferment, které zlepšuje reakci imunitního systému kůže a funguje jako ochranný štít a pomáhá zklidnit podráždění. Maska krásně voní po heřmánku, který pleť zklidňuje, vilín zklidňuje a uvolní překrvenou tkáň. Kyselina glycyrrhetinová (GLA) je důležitá součást lékořicového kořene a je přírodní protizánětlivá složka.
 • Dermo régulateur maska – čistící a zjemňující maska pro mastnou pleť a pleť s nedostatky. Obsahuje rozmarýn, tymián, kafr a mentol, který reguluje produkci mazu. Lipoamio kolagenové kyseliny mají baktericidní vlastnosti. 
 • HydroEquilibrant Peptides – je hydratační revitalizační maska, která napravuje mdlou, dehydratovanou a poškozenou pleť. Maska obsahuje celou řadu hydratačních složek – jojobový olej,  kyselinu E laktid, serin E a ureu a fragmentovanou kyselinu hyaluronovou díky které zadržuje velké množství vody v pleti. Bioaktivní polypeptidy zvyšují syntézu kolagenu a zvyšuje pružnost mezibuněčné hmoty a vyhlazuje vrásky.
 • Tenseur maska – je liftingová maska se silně vypínacím a oživujícím efektem. Vhodná pro unavenou a ochablou pleť s nedostatkem jasu. Maska obsahuje extrakt z listu morušovníku bílého, který je silným antioxidantem, vilín pleť uvolňuje a tiší, extrakt z listů rubusu pleť vypíná a posiluje.
 • Glowing & facial relaxing – je vyhlazující maska, která oživí a projasní pleť a hravě si poradí s vráskami a ostatními známkami stárnutí. Obsahuje hexapeptid 8, který uvolňuje svalové napětí, kyselina mléčná hydratuje a odstraňuje odumřelé buňky, urea zvlhčuje a sacharid izomerát hydratuje a působí proti volným radikálům. 

ZAJÍMAVOST: Všechny produkty jsou vyráběné z vody ESKA, což je nejčistější pitná voda na světě z Aljašky. Rozdíl v použité vodě se pozná v biokompatibilitě pleti. Lékařská technologie působí ve velké hloubce = péče o epidermis i hluboko v dermis s podporou růstu elastinu. Mezi jednotlivými vrstvami pleti se vytváří správně a zdravě strukturovaná zrohovatělá vrstva. Pokud chceme mít zdravou pleť, která se správně obnovuje je velice důležitá mikrocirkulace krve i stimulace a výživa bazální membrány a keranocytů. Spojení keranocytů a dermis v pleti se díky našemu zrychlenému životnímu stylu ztenčuje.