Efektivní ošetření s GUA SHA

Ošetření pro všechny s rušným programem a svižným životním stylem.

Rychlé a efektivní ošetření s GUA SHA, čištěním pleti, aktivním sérem podle potřeb Vaší pleti a úžasnou pěstící maskou, po které Vaše pleť touží. Zvláštností tohoto ošetření je relaxační masáž s GUA SHA, kterou provádíme po nanesení silného séra. 

čištění pleti ultrazvukem

GUA SHA je tradiční čínská holistická pomůcka k masáži obličeje nejčastěji z růženínu nebo jadelitu. Zvyšuje lymfatickou drenáž a krevní oběh. Během masáže provádíme tlakem vedené pohyby, které zvyšují mikro-cirkulaci pleti. Dochází k rozšíření krevních kapilár a tím se zrychlí látková výměna mezi buňkou, krevním oběhem a lymfou. Sérum je takto efektivně zapracováno a vzniká dočasné prohřátí kožní tkáně.

Tato krátká masáž pomáhá Vaší pleti k: zmírnění otoků, zlepšuje prokrvení, vypne pleť, zbavuje pleť toxických látek, redukuje vrásky, zlepšuje kontury obličeje, projasňuje, detoxikace, zklidnění dehydrované pleti, zvyšuje vstřebávání aktivního séra, masáž je příjemně relaxační.

Cena 2 200 Kč

CHCETE NĚCO EXTRA? A máte o trochu víc času? Skvělé! Můžeme kombinovat celoročně s LED světlem, které stimuluje přirozený proces opravy buněk. 

Ošetření s GUA SHA obsahuje: 

 • odlíčení čistícím gelem nebo mlékem (podle typu pleti)
 • čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
 • následuje aplikace silného séra (6 variant) – typ séra vybereme přesně podle toho co Vaše pleť aktuálně potřebuje
 • následuje výše popsaná masáž s GUA SHA a tím k zapracování séra
 • pěstící maskou zefektivníme výsledek (druhy masek naleznete níže), běžně provádíme multi-masking (pokud je potřeba aplikujeme různé druhy masek na jednotlivé části pleti)
 • zakončení finálním krémem
 • délka ošetření s GUA SHA je přibližně 60 minut. 
 • Anti-irritant Reequilibrant – maska pro citlivou, reaktivní pleť, intolerantní a podrážděnou pleť. Obsahuje probiutikum bifida ferment, které zlepšuje reakci imunitního systému kůže a funguje jako ochranný štít a pomáhá zklidnit podráždění. Maska krásně voní po heřmánku, který pleť zklidňuje, vilín zklidňuje a uvolní překrvenou tkáň. Kyselina glycyrrhetinová (GLA) je důležitá součást lékořicového kořene a je přírodní protizánětlivá složka.
 • Dermo régulateur maska – čistící a zjemňující maska pro mastnou pleť a pleť s nedostatky. Obsahuje rozmarýn, tymián, kafr a mentol, který reguluje produkci mazu. Lipoamio kolagenové kyseliny mají baktericidní vlastnosti. 
 • HydroEquilibrant Peptides – je hydratační revitalizační maska, která napravuje mdlou, dehydratovanou a poškozenou pleť. Maska obsahuje celou řadu hydratačních složek – jojobový olej,  kyselinu E laktid, serin E a ureu a fragmentovanou kyselinu hyaluronovou díky které zadržuje velké množství vody v pleti. Bioaktivní polypeptidy zvyšují syntézu kolagenu a zvyšuje pružnost mezibuněčné hmoty a vyhlazuje vrásky.
 • Tenseur maska – je liftingová maska se silně vypínacím a oživujícím efektem. Vhodná pro unavenou a ochablou pleť s nedostatkem jasu. Maska obsahuje extrakt z listu morušovníku bílého, který je silným antioxidantem, vilín pleť uvolňuje a tiší, extrakt z listů rubusu pleť vypíná a posiluje.
 • Glowing & facial relaxing – je vyhlazující maska, která oživí a projasní pleť a hravě si poradí s vráskami a ostatními známkami stárnutí. Obsahuje hexapeptid 8, který uvolňuje svalové napětí, kyselina mléčná hydratuje a odstraňuje odumřelé buňky, urea zvlhčuje a sacharid izomerát hydratuje a působí proti volným radikálům. 

ZAJÍMAVOST
Všechny produkty se vyrábí z vody
ESKA, což je nejčistější pitná voda na světě z Aljašky. Rozdíl použité vody se pozná v biokompatibilitě pleti. Lékařská technologie působí ve velké hloubce = péče o epidermis i hluboko v dermis s podporou růstu elastinu. Mezi jednotlivými vrstvami pleti se vytváří správně a zdravě strukturovaná zrohovatělá vrstva. Pokud chceme mít zdravou pleť, která se správně obnovuje, je velice důležitá mikrocirkulace krve i stimulace a výživa bazální membrány a keranocytů. Spojení keranocytů a dermis v pleti se díky našemu zrychlenému životnímu stylu ztenčuje.