Lifting BOOST

Pro zralé ženy, které chtějí vidět výsledky. Hned teď. 

Tato profesionální péče v kombinaci s přístrojovým omlazením pleti je pro ženy s viditelnými známkami stárnutí, pěkný efekt i na povislé kontuře obličeje. Pro ty, které nechtějí na výsledek dlouho čekat.

Ošetření s kyselinou mandlovou a glukonolaktonem

Co od ošetření můžete očekávat:

 • dvojitý soft peeling s kyselinou mandlovou a glukonolaktonem
 • zpevnění a lifting
 • jemná textrura pleti
 • fotoregenerace
 • chronodifuze s postupným uvolňováním, počítejte s tím, že na pleti musí zůstat 5 hodin po ošetření (může dojít k jemnému žmolkování)

Cena 2 600 Kč

Ošetření obsahuje:

 • odlíčení pleti mlékem NEWSKIN nebo gelem RENEWPEEL
 • čištění pleti ultrazvukem
 • aplikace peelingu s glukonolatonem
 • následně aplikace peelingu s kyselinou mandlovou
 • nanesení masky HydroEquilibrant Peptides, která napravuje mdlou, dehydratovanou a poškozenou pleť. Maska obsahuje celou řadu hydratačních složek – jojobový olej,  kyselinu E laktid, serin E a ureu a fragmentovanou kyselinu hyaluronovou díky které zadržuje velké množství vody v pleti, necháme působit 12 minut a smyjeme
 • chronodifuze REGENERATIVE CODE kde je „gen mládí“ Klotho v patentovaném komplexu s retinolem. Napomáhá k stimulaci syntézy proteinů, prodloužení životnosti buněk a aktivaci buněčného metabolismu a hloubkové restrukturalizaci kůže
 • chronodifuze RENEWLIFT napomáhá proti kožnímu ochabnutí, ztrátě pevnosti a mimickým vráskám. Napomáhá zvýšení syntézy kolagenu, zklidňuje svalové mikro-kontrakce, zvyšuje buněčnou energii a podporuje produkci kyseliny hyaluronové
 • fotoregenerace PDT/LED 
 • aplikace závěrečného krému Crème L
 • délka ošetření přibližně 60 minut

DOPORUČENÝ POČET OŠETŘENÍ: Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Minimální počet ošetření jsou čtyři (pro déletrvající výsledek doporučujeme 6 ošetření v kúře), pravidelně každé 3 týdny

GLUKONOLAKTON

Glukonolakton patří do rodiny PHA kyselin spolu s kyselinou laktobionovou.  Poly-hydroxykyseliny neboli PHA jsou často (neprávem) ve stínu svých sester AHA a BHA kyselin. Přitom právě glukonolakton si zaslouží pro své jedinečné vlastnosti pozornost. Je totiž skvělou volbou i pro pleť citlivou, zralou, dehydrovanou a lačnící po zásobě vody.

Tím, že PHA obsahují dvojice atomů kyslíku a vodíku (to je to „poly“), glukonolakton má několik hydroxylových skupin a díky tomu má jedinečné vlastnosti o kterých si AHA a BHA kyseliny mohou nechat jen zdát. Pochopitelně umí jako i jiné kyseliny odstraňovat odumřelé buňky ze svrchní vrstvy epidermis. Ale tím, že je to PHA soft-peeling dokáže (díky svým hydroxylovým skupinám) pleť i hydratovat. Další výhodou je jeho šetrnost k citlivé pleti, kterou zaručuje díky tomu, že má větší molekuly.

KYSELINA MANDLOVÁ

Kyselina fenyl glykolová je velmi dobře snášena, protože její molekuly jsou větší než molekuly kyseliny glykolové. Zjemňuje hyperkeratózní, zrohovatělou vrstvu kůže a urychluje buněčnou obnovu. Má antibakteriální schopnosti, které jsou velmi prospěšné v péči o zánětlivé akné. Má antityrozinázní účinky a oslabuje viditelnost pigmentových skvrn. Oživuje pokožku.

VAŠE DOPORUČENÁ PÉČE DOMA

DENNÍ PÉČE

Na čištění používejte NEWSKIN milk, jemně exfoliační díky glukonolaktonu, následně tonizace NEWSKIN lotion. Pokud nemáte potřebu ráno použít mléko, stačí jen tonizovat. Poté aplikujte sérum RENEWLIFT pro zpevnění pleti v kombinaci s krémem RENEWLIFT Crème. Pokud chcete více projasňující výsledek použijte NEWSKIN Crème hydra+, který je jemně exfoliační, antioxidační a vhodný i pro citlivou pleť.

VEČERNÍ PÉČE

Na čištění používejte NEWSKIN milk, jemně exfoliační díky glukonolaktonu, následně tonizace NEWSKIN lotion. Poté aplikujte sérum Retinol (AG) (začněte s používáním 2x týdně a postupně počet naplikací zvyšujte až na každodenní používání) a krém RENEWPEEL Crème 10 nebo RENEWPEEL Crème 20.