Skin Rebalancing

Pro pleť s občasnými záněty a hraniční dehydratací

Péče Skin Rebalancing o pleť kterou již netrápí aktivní akné, ale občas se vlivem vnějších vlivů pleť zhorší (stres, změna jídelníčku, méně spánku atp.). Aktuální stav pleti je na hranici dehydratace a potřebuje efektivní pomoc a viditelné výsledky.

Skin Rebalancing Laboratoires Renophase

Co od ošetření můžete očekávat:

 • dvojitý soft peeling s kyselinou azaleovou a glukonolaktonem
 • snížení zánětlivých procesů v pleti
 • hydratace
 • zjemnění
 • fotoregenerace
 • chronodifuze s postupným uvolňováním, počítejte s tím, že musí na pleti musí zůstat 5 hodin po ošetření (může dojít k jemnému žmolkování)

Cena 2 500 Kč

Ošetření Skin Rebalancing obsahuje:

 • odlíčení pleti mlékem NEWSKIN
 • čištění pleti ultrazvukem
 • aplikace peelingu s kyselinou azealovou
 • nanesení peelingu s glukonolatonem
 • intenzivní regenerační a detoxikační sérum DETOX s oligopeptidy a fragmentovanou kyselinou hyaluronovou
 • zklidnění pleti s maskou HydroEquilibrant Peptides, která napravuje mdlou, dehydratovanou a poškozenou pleť. Maska obsahuje celou řadu hydratačních složek – jojobový olej,  kyselinu E laktid, serin E a ureu a fragmentovanou kyselinu hyaluronovou díky které zadržuje velké množství vody v pleti, necháme působit 12 minut a smyjeme
 • chronodifuze REGENERATIVE CODE kde je „gen mládí“ Klotho v patentovaném komplexu s retinolem. Napomáhá k stimulaci syntézy proteinů, prodloužení životnosti buněk a aktivaci buněčného metabolismu a hloubkové restrukturalizaci kůže
 • fotoregenerace PDT/LED 
 • aplikace závěrečného krému Crème L
 • délka ošetření přibližně 60 minut

DOPORUČENÝ POČET OŠETŘENÍ: Výsledný efekt závisí na dodržení kompletní kúry ošetření. Minimální počet ošetření jsou čtyři (pro déletrvající výsledek doporučujeme 6 ošetření v kúře), pravidelně každé 3 týdny

GLUKONOLAKTON

Glukonolakton patří do rodiny PHA kyselin spolu s kyselinou laktobionovou.  Poly-hydroxykyseliny neboli PHA jsou často (neprávem) ve stínu svých sester AHA a BHA kyselin. Přitom právě glukonolakton si zaslouží pro své jedinečné vlastnosti pozornost. Je totiž skvělou volbou i pro pleť citlivou, zralou, dehydrovanou a lačnící po zásobě vody.

Tím, že PHA obsahují dvojice atomů kyslíku a vodíku (to je to „poly“), glukonolakton má několik hydroxylových skupin a díky tomu má jedinečné vlastnosti o kterých si AHA a BHA kyseliny mohou nechat jen zdát. Pochopitelně umí jako i jiné kyseliny odstraňovat odumřelé buňky ze svrchní vrstvy epidermis. Ale tím, že je to PHA soft-peeling dokáže (díky svým hydroxylovým skupinám) pleť i hydratovat. Další výhodou je jeho šetrnost k citlivé pleti, kterou zaručuje díky tomu, že má větší molekuly.

KYSELINA AZEALOVÁ

Se díky svým schopnostem hojně používá k ošetření mírných až středních forem akné a rosacey (růžovky). Má účinek blízký AHA kyselinám, ale na rozdíl od nich je méně dráždivá. Je maximálně bezpečná i při dlouhodobé aplikaci a snadno se z těla vylučuje. Při aplikaci na pleť navíc působí podobně jako AHA – zjemňuje ji a vyhlazuje drobné vrásky. Působí antioxidačně, zbavuje pokožku negativních vlivů v podobě volných radikálů, které způsobují předčasné stárnutí pokožky.

Akné vzniká, když se ucpou póry a rozvine se v nich infekce. Bakterie se na rozvoji infekce podílí značnou měrou. Kyselina azealová při topické aplikaci prochází póry a způsobuje odumírání bakteriálních buněk. Předpokládá se, že kyselina azealová zastavuje v bakteriálních buňkách produkci bílkovin, které jsou nezbytné pro přežití těchto buněk. V momentě, kdy bakteriální buňky odumřou, infekce v pórech se rychle vyčistí, což v důsledku vede k vymizení projevů akné. 

VAŠE DOPORUČENÁ PÉČE DOMA

DENNÍ PÉČE

Na čištění používejte NEWSKIN milk, jemně exfoliační díky glukonolaktonu, následně tonizace NEWSKIN lotion. Pokud nemáte potřebu ráno použít mléko, stačí jen tonizovat. Poté aplikujte sérum první měsíc sérum s probiotiky ESSENTIAL Balance (další měsíce pokračujte s vyplňujícím sérem BOOSTER Éclat), poté naneste krém podle svých preferencí – lehčí verze krému Crème GLOW nebo výživnější variantu Crème GLOW Riche.

VEČERNÍ PÉČE

Na čištění používejte NEWSKIN milk, jemně exfoliační díky glukonolaktonu, následně tonizace NEWSKIN lotion. Poté aplikujte sérum první měsíc sérum s probiotiky ESSENTIAL Balance (další měsíce pokračujte s vyplňujícím sérem BOOSTER Éclat), poté naneste krém podle svých preferencí – lehčí verze krému Crème GLOW nebo výživnější variantu Crème GLOW Riche.