Omlazení očního okolí


Ošetření vytvořené pro delikátní pokožku kolem očí!

Cílená péče o oční okolí, o pleť která je nejjemnější a nejcitlivější vůbec. Právě oči jsou místa, která prozradí jak výraznou mimiku máme a také plynutí času. Vrásky od smíchu mohou být krásné, ale většinou bychom se nezlobily, kdyby jich bylo o pár míň. A právě proto máme toto ošetření, které redukuje známky stárnutí a únavy.


OČNÍ VÍČKO A MRKÁNÍ

Jedno mrknutí trvá 0,2 až 0,3 sekundy. Mrkáme 5×–15× za minutu. Každý den tedy mrkneme až 15 000krát. Každý rok mrkneme průměrně 4,2 milionkrát. Spontánním mrkáním chráníme oko, šíříme slzy a odstraňujeme nečistoty. Geniálně vymyšleno, jako celé lidské tělo!

Oční okolí často trpí špatným mikrooběhem krve, což má za následek hromadění tekutin a vznik váčků a tmavých kruhů pod očima.


Chceme-li udržet mladistvost a krásu očního okolí dlouhodobě, proto doporučujeme péči ve 3 krocích:

 • Ošetření na omlazení očního okolí
 • 3 produkty jen na oční kontury
 • Pozvedněte svou krásu díky správnému líčení!

OŠETŘENÍ PRO ROZZÁŘENÉ, ODPOČINUTÉ A OMLAZENÉ OČNÍ KONTURY

Ošetření obsahuje:

 • odlíčení pleti čistícím mlékem 61 s výtažky z měsíčku. Jedinečný relaxační odličovací rituál
 • jemná enzymatická exfoliace 66 pro projasněnou a prozářenou pleť
 • krémová čistící maska 2 s kaolínem, který čistí a jahodovým extraktem, který redukuje maz a stahuje póry
 • tonizace hedvábným tonikem 64, gelová textura bez alkoholu se svěží vůní květin
 • čištění pleti ultrazvukem
 • aplikace boosteru Maria Galland 33 se kterým se aktivní látky penetrují do pleti rychleji a hlouběji
 • aplikace ULTIM´BOOST dle potřeb Vaší pleti. Koncentráty jsou bohaté na silné aktivní složky
 • nanesení koncentrátu pro oční kontury s 3 druhy kyseliny hyaluronové
 • drenáž lymfy a akupresura očního okolí
 • aplikace alginátové masky 3|050 SUPREME YOUTH EYE MASK na oční okolí
 • nanesení pěstící masky podle potřeb Vaší pleti (máme na výběr 2 varianty)
 • nanesení závěrečného a oční krému podle potřeb pleti
 • doba ošetření přibližně 60 minut

Cena 2 200 Kč


NĚKOLIK ZAJÍMAVOSTÍ K OŠETŘENÍ:

ENZYMY PRO PEELING BEZ PODRÁŽDĚNÍ: Jemná, ale účinná exfoliace odumřelých buněk pleti díky aktivním enzymům. Jemná vosková textura, která bude hýčkat Vaši pleť. Tento peeling používáme u většiny ošetření Maria Galland, je to i nejčastěji prodávaný peeling na domácí použití. TIP NA POUŽITÍ DOMA: naneste přibližně velikost lískového oříšku a zahřívejte v dlaních dokud nezjemníte „voskovou“ texturu na tekutou. Během chvíle ucítíte jinou skluznost a můžete jej aplikovat na pleť.


RANNÍ 3 MINUTOVÁ ČISTÍCÍ MASKA: Má Božský efekt na oteklá oční víčka i partii pod očima. Vaše pleť bude nádherně čistá a hladká, nečistoty a neestetický maz budou fuč! S hravou lehkostí stáhne i póry a napomáhá k potlačení otoků v celé tváři. TIP NA POUŽITÍ DOMA: Po probuzení aplikujte masku přímo na pleť. Bez obav na pleť po noci s lehce naprodukovaným mazem či zpocenou. Až pak si běžte uvařit svůj ranní šálek kávy či čaje a připravit snídani. Po 3 minutách můžete masku smýt.


PROFESIONÁLNÍ BOOSTER: který je určený pro silnější penetraci aktivních látek a proto jej můžete využít jen v salonu. Aktivátor pro zvýšení propustnosti pleti 2 v 1 – pro složky rozpustné ve vodě i v tucích. Zvenku jakoby zatlačí aktivní látky do pleti a zároveň s sebou tyto látky táhne. Při jakémkoli kosmetickém ošetření Maria Galland usnadní pronikání aktivních složek (UltomBoostů). Zvýší se buněčnou aktivitu a produkci elastinu, kolagenu a kyseliny hyaluronové.


MASKA SUPREME YOUTH EYE MASK OBSAHUJE: Silicit (křemelina), která redukuje známky stárnutí a únavy. Potlačí vějířkovité vrásky kolem očí a je bohatá na minerály a stopové prvky. Komplex červené řasy a mořských minerálů, které napomáhají k potlačení otoků a redukuje tmavé kruhy kolem očí. Algin je polysacharid, získaný z hnědé řasy laminaria digitata, která dodává pleti hydrataci. Albízie růžová & výtažek z siegesbeckia orientalis: dvě rostliny, které fungují v naprosté synergii! Pozvedají horní víčko, redukují vrásky, tmavé kruhy, otoky i nerovnoměrné zabarvení pleti a bojuje proti únavě.


SPOLUPRACUJTE S NÁMI I DOMA!

Víte, že každý z nás je ze 70% odpovědný za své stárnutí? Pouze jednu třetinu tvoří genetické faktory. Zbylé dvě třetiny závisí na našem životním stylu. Krásná pleť je o spolupráci, my odvedeme tu svou při pravidelné měsíční péči, zbytek je už na vaší každodenní péči ráno a večer, den za dnem. Proto je víc než vhodné používat produkty, které jsou se salónní péčí v synergii. Ty pravé pro Vaši pleť Vám rády pomůžeme vybrat.


Zaměřeno na oční okolí Maria Galland

Blepharoplastika neboli plastická operace očních víček je chirurgický zákrok, jehož účelem je odstranění přebytečné kůže v oblasti horních nebo dolních víček. Díky tomuto ošetření se zlepší kondice pleti očních kontur. Čím lepší kondice, tím lépe a rychleji se jizvy po zákroku zregenerují. Jizvy jsou dříve méně znatelné.

PŘED ZÁKROKEM: doporučujeme 6 ošetření, začněte 3 týdny před zákrokem, 2 ošetření týdně. PO ZÁKROKU: 6 ošetření, první týden: 3x za týden, druhý týden 2x za týden, třetí týden 1x za týden