Ve SlimFOX jsem byla již několikrát a to jak na pedikúře, tak i na kosmetice a vždy jsme odcházela maximálně spokojená. Milý lidský i profesionální přístup, nemám co vytknout, snad jen, že čas v křesle ubíhá nějak rychleji, než třeba v práci 😁 …

Eliška M.

kosmetické ošetření, suchá pedikúra

Pedikúra byla skvělá. Moc jsem si to užila a odpočinula si. Nožičky mám jako batole 🙂

Alexandra H.

suchá pedikúra

Moc příjemné prostory a personál. Absolvovala jsem proceduru diagnostika pleti a poskytnutá služba byla velmi profesionální. Odnesla jsem si spoustu odpovědí na své otázky a chuť navštěvovat SlimFOX i nadále.

Martina F.

diagnostika pleti

Som nanajvyš spokojná! Vrelo odporúčam.

Alica P.

kosmetické ošetření

Děkuji jsem spokojená profesionálně a precizní praca s obočím ani to tak nebolelo voskem jako u jiných když to porovnám:)i barvení oboce využiji i jiné služby u vás když budu v Brně.

Linda

úprava obočí

Vysoce profesionální přístup a skvělá kosmetika. Paní Eva mi v průběhu seznamovacího ošetření udělala analýzu pleti, takže jsem konečně pochopila, jak “na tom jsem”. Při ošetření mi celý postup vysvětlila, což jsem ocenila. Našly jsme také mezery v mé rutině, takže už vím, co dělat, aby se má pleť zlepšila. Určitě se brzy vrátím. Vřele doporučuji!

Dominika L.

kosmetické ošetření

Absolvovala jsem analyzu pleti s následným doporučením a úpravou a barvením obočí. S oběma službami jsem více než spokojená 😉
Paní kosmetička velmi mile všechno vysvětlila jak a proč je pleť v takovém stavu a úprava obočí byla také víc než super. Byla jsem spokojena hned s prvním výsledkem, co jsem fakt nečekala 😉
Doporučuji a určitě navštívím opakovaně.

Petra K.

třífázová diagnostika pleti a následná péče

Pedikúra ve SlimFOX je velmi příjemný zážitek díky preciznosti a odbornosti Anety Solničkové. Celá procedura je příjemná a pohodová a výsledek je vynikající. Už nyní se těším na další návštěvu. Doporučuji všem, kteří chtějí služby se špičkovou kvalitou.

Rudolf S.

suchá pedikúra

V salonu jsem byla na kosmetickém ošetření a musím moc pochválit skvělý, profesionální a milý přístup slečny Báry Vodenkové, která krásně vše vysvětlila a odvedla skvělou práci. Chválím také krásné a příjemné prostředí. Těším se na příští návštěvu 😊

Soňa B.

kosmetické ošetření

Na Studio SlimFOX jsem narazila v roce 2016. Hledala jsem kosmetičku, která se postará o moji citlivou a sušší pleť. A od té doby se o mě starají každý měsíc, většinou si dopřávám péči po 4-5 týdnech. Upřímně, vždy přicházím s tím, že si nechám doporučit, co si má pleť aktuálně zaslouží. Po každé návštěvě je moje tvář důkladně vyčištěná (hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí nenahradí prostě nic) a vyživená, rozjasněná a hlavně hydratovaná.  Pravidelně si nechávám také upravit obočí. Díky studiu jsem se seznámila také s francouzskou kosmetikou Maria Galland, kterou používám i na domácí péči. Lepší péči na doma jsem zatím nenašla. Mimo služby oceňuji také prostředí studia, které je útulné a čisté, navíc v centru Brna. Jako bonus musím na závěr zmínit online rezervační systém, díky kterému si svůj termín mohu objednat z mobilu, kdykoliv, klidně o půlnoci u Netflixu. 

Karolína S.

kosmetické ošetření

Jednoduše moje záchrana. Díky skvělé paní Evě se má pleť neskutečně zlepšila! Nad kosmetičkami jsem dříve zlomila hůl, neboť jsem vždy odcházela s nateklým bolavým obličejem a výsledky i po dlouhé době nikde. Tady stačilo pár návštěv a už jsem viděla rozdíl. Navíc krásné prostředí, bezbolestné vyčištění po kterém citlivá pleť nenapuchne a vždy je vám vše podrobně vysvětleno. Díky SlimFOX jsem se naučila mít svou pleť ráda. ❤️ Vždy se těším na další návštěvu a na další krok k ještě lepší pleti. Proto opravdu moc všem doporučuji. Stojí to za to! 🤩🥳 

Kateřina K.

kosmetické ošetření

Kosmetický salon SlimFOX, konkrétně suchou pedikúru, jsem navštívil na doporučení své ženy. Spíše už jako léčbu než kúru. Mé představy o pomalé cestě k přijatelnému stavu vzaly za své už po první návštěvě. Po druhé návštěvě byly mé nohy tak o 25 let mladší. Když jsem teď vstřebal tento prvotní „pozitivní“ šok, začínám přemýšlet, jaké další zázraky tento salon nabízí.

Petr V.

suchá pedikúra

Každý měsíc se do SlimFOXu vyloženě těším. Strávím zde krásně odpočinkové dopoledne. Pár let sem chodím na zázrakovou kosmetiku, takže jsem byla nadšená z nabídky suché pedikúryMoje nohy byly v té nejlepší péči. Vše absolutně příjemné a nohy hladké a opečované, vláčné, bez otlaků a zatvrdlé kůže či prasklin, prostě pohádka. Takže neodolal ani můj manžel a nyní nejen, že chodí pravidelně, ale ještě se na pedikúru vyloženě těší. Vždyť je tam tak příjemně.

Petra V.

suchá pedikúra

Do salonu chodim pravidelne raz do mesiaca a som maximalne spokojna so službami, ktore slečny ponukaju. Okrem klasickeho čistenia pleti až po rozne kúry, či pedukuru je všetko na jedničku.. Vždy sa na návštevu teším a vraciam sa domov zrelaxovaná a oddýchnutá.

Miroslava P.

kosmetické ošetření

Hledala jsem opravdu kvalitní kosmetický salón a již nyní vím, že jsem se rozhodla správně. Profesionální péče, výborný přístup, vše bylo naprosto jasně , podrobně vysvětleno, přesně vědí co má péče potřebuje, přínosné rady. Děkuji a těším se na další budoucí návštěvy. 

Iveta Š.

kosmetické ošetření

Celkový můj dojem ze suché pedikúry ve SlimFOXu byl skvělý – chodidla byla krásně upravená, hladká, bez otlaků, jemná pokožka na dotek. Za sebe rozhodně doporučuji, je to skvělá a šetrná metoda, která má obrovský efekt!

Michaela S.

suchá pedikúra

Salon SlimFOX znám již dlouho a přesto, že žiji v Praze, při návštěvě Brna je moji pravidelnou zastávkou. Když přicházím do SlimFOXu, mám pocit, že se má pleť podobá sušené švestce. Bez jasu, hydratace, se známkami únavy. Po hodině a půl však odcházím jako znovuzrozená. Hydra´Global je ošetření nadupané vším, co moje pleť potřebuje. Efekt je viditelný hned a hlavně se cítím dobře a výsledek vidím i několik dní po něm. Abych si efekt prodloužila, nakoupila jsem si i domácí péči. Takže pokud hledáte opravdu účinné ošetření, mějte se ráda a dopřejte pleti koktejl hydratace a zpevnění. 

Michaela S.

ošetření Hydra´Global

Doposud nejlepší kosmetické služby, co jsem vyzkoušela. Děkuji.

Vladěna K.

kosmetická péče

Moje první návštěva a věřím, že ne poslední. Naprosto profesionální přístup a dozvěděla jsem se plno užitečných informací, které mi určitě pomůžou k lepší a zdravější pleti.

Lucie B.

diagnostika pleti

S Vašimi službami jsem velmi spokojená a hodlám je využívat i nadále. Dámy ve studiu jsou milé, profesionální a dodržují objednací časy. Stejně tak prostředí je velmi příjemné – oáza klidu v centru města.

Hana B.

kosmetické ošetření

Příjemné prostředí, výborný servis a skvěle provedená pedikůra. Byl jsem ve SlimFOX poprvé, ale rozhodně ne naposled. Můžu vřele doporučit.

Petr S.

suchá pedikúra

Služby tohoto salonu hodnotím velmi kladně – v příjemném prostředí se vám dostane opravdu profesionální péče. Vyzkoušela jsem ošetření s glukonolaktonem a odcházela jsem s pocitem nové a zdravější pleti. Slečna nebo paní Bára je navíc velmi milá. Děkuji za skvělou péči a těším se na další návštěvu!

Lucie V.

kosmetické ošetření

Moje první návštěva v tomto kosmetickém salonu byla velmi příjemná. Šla jsem na kosmetiku po velmi dlouhé době, milý a profesionální přístup paní Evy Kroulíkové, která mi vybrala nejvhodnější péči a vysvětlovala všechny kroky během ošetření, byl balzám nejen na obličej. Odcházela jsem maximálně spokojená a tato návštěva určitě nebyla poslední. Děkuji.

Olga A.

kosmetické ošetření

Vybral jsem si tento salón na základě pozitivních hodnocení na internetu a byla to dobrá volba. Paní Kroulíková je profesionálka a svému oboru opravdu rozumí. Nejvíce oceňuji tedy její přístup, kdy na začátku zjistí stav pleti a následně doporučí další postup ošetření. A i když jste už tak hodně krásní, stejně Vás dokáže vylepšit 😃👍

Budu rád pravidelným klientem.

Jan T.

kosmetické ošetření

Naprosto úžasná pedikúra, čistá a profesionální práce. Nepamatuji si, kdy bych měla tak krásně opečovávané nohy, jako nyní, když každý měsíc zajdu na toto ošetření. Dokonce jsem začala experimentovat s barvami laků, pokaždé jiný, vždy krásně nalakované a upravené, do letních bot značka ideál👍

Soňa J.

suchá pedikúra

Dnes jsem byla ve SlimFOX poprvé a byla jsem nadmíru spokojená s paní Evou. Teď už jen čekám na výsledky a budu se těšit na další návštěvu a věřím a už se těším že můj problém s pletí po dlouhých letech vyřešíme🙂 Určitě doporučuji 👌

Milada B.

třífázová diagnostika pleti

Každou návštěvu kosmetického salonu SlimFOX vnímám jako dobře investovaný čas. Paní Eva se člověku věnuje individuálně, s odbornou péčí. Vždy poradí a pomůže s výběrem vhodného ošetření a kosmetiky, přitom nikdy nic nevnucuje. Její přístup je profesionální a zároveň lidský. Má pleť se viditelně zlepšila. Po každé návštěvě odcházím moc spokojená a už se těším na další. 

Michaela V.

kosmetické ošetření

Studio SlimFOX jsem našla náhodou na základě recenzí na internetu a tak se ráda podělím i o vlastní dojmy. Využívám zde každý měsíc základní ošetření a stavu mé pleti to výrazně pomohlo. Pravidelným čištěním se minimalizovala tvorba akné a maskami zlepšila celková hydratace. Přiznám se, že v této oblasti nejsem úplný odborník, ale místní odborný a přitom stále lidský přístup personálu mi mnohé ulehčil. Výhodná lokalita v centru města a příjemné prostředí jsou jen dalšími důvody, proč toto studio doporučuji i dalším 🙂 

Zuzana L.

kosmetické ošetření

Po poslední návštěvě kosmetiky, kdy jsem navíc také vyzkoušela suchou pedikúru, se mi chce zvolat – „proč jsem na to přišla až ve 44 letech…?“.

Více než 20 let jsem byla tvrdohlavou zastánkyní mokré pedikúry, vystřídala jsem za tu dobu pouze 3 pedikérky a pedikúra se pro mne stala každoměsíčním příjemným setkáním a „poklábosením“, stejně jako kosmetika, kadeřník atd…

Suchou pedikúru jsem a priori odmítala po jednom zkušebním zážitku, který už je ale cca 10 let starý a nepřesvědčil mě. Ale minulý týden jsem to zkusila znovu. Pochopila jsem, že se za těch 10 let hodně věcí změnilo….. a zcela radikálně jsem se rozhodla pro změnu. Moje nohy vypadají lépe, než po mokré pedikúře, nejsou vidět „ořezy“. Noha je krásně jemná, paty vypadají báječně.

Nechala jsem si víkend na rozmyšlenou, abych neopouštěla něco, co jsem měla ráda, nicméně jsem pochopila, že kdybych chodila na pedikúru 1x za 1/4 roku nebo jen sezónně a měla rozpraskané paty a nohy plné mozolů, bude pro mne mokrá pedikúra vhodná. Nicméně vzhledem k tomu, že na pedikúru chodím pravidelně a moje nohy očekávají profesionální techniku (odsávání prachu a světýlko bylo bezva:-)) a bezchybný vzhled, jsem rozhodnutá.

Navíc slečna pedikérka neprošla nějakým „rychlokurzem“, ale to, co dělá, vystudovala. Bonus – „klábosení“ v krásných nových prostorách a skvělé atmosféře. Díky a těším se na příště.

Simona K.

suchá pedikúra

Dobrý den, dnes jsem navštívila studio SlimFOX a vyzkoušela jsem epilaci LYCON na obočí i nad horní ret a je to opravdu jemná bezbolestná epilace. Pleť je nepodraždená, jen ošetřená a jako by se nic netrhalo… Mohu jen doporučit.

Kateřina B.

epilace Lycon

Tak jsem si včera udělala moc pěkné dopoledne a nechala se ošetřit v kosmetickém salonu SlimFOX modelační maskou. A výsledek, moje pleť konečně dostala opravdový náboj – je mnohem plnější, projasněná a mám pocit jakoby mi stále děkovala za tak úžasnou péči. Všem doporučuji, budete nadšeni.

Michaela V.

ošetření s modelační maskou

V květnu 2o15 jsem si k paní Evě přišla pro první (tenkrát akutní a navíc sobotní) zázrak. Od té doby si chodím pro malý zázrak každý měsíc. „Zázrak“ není vůbec nadsázkou. Ošetření způsobí,  že jsem zase na měsíc mladší, krásnější a se sebou spokojenější. A to nemluvím o tom, že si 9o minut odpočívám. Paní Evě musím moc poděkovat, ošetření je příjemné a zázračné, a její společnost je vždy milá, osvěžující a plná inspirace. Vřele doporučuji salon SlimFOX a moc se těším na další „zázrak“.

Petra V.

čištění pleti ultrazvukem, kosmetická ošetření