Zkušenosti


Jan T.
Jan T. kosmetické ošetření

Vybral jsem si tento salón na základě pozitivních hodnocení na internetu a byla to dobrá volba. Paní Kroulíková je profesionálka a svému oboru opravdu rozumí. Nejvíce oceňuji tedy její přístup, kdy na začátku zjistí stav pleti a následně doporučí další postup ošetření. A i když jste už tak hodně krásní, stejně Vás dokáže vylepšit 😃👍

Budu rád pravidelným klientem.

Karolína K.
Karolína K. kosmetická ošetření

Na Studio SlimFOX jsem narazila v roce 2016. Hledala jsem kosmetičku, která se postará o moji citlivou a sušší pleť. A od té doby se o mě starají každý měsíc, většinou si dopřávám péči po 4-5 týdnech. Upřímně, vždy přicházím s tím, že si nechám doporučit, co si má pleť aktuálně zaslouží. Po každé návštěvě je moje tvář důkladně vyčištěná (hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí nenahradí prostě nic) a vyživená, rozjasněná a hlavně hydratovaná.  Pravidelně si nechávám také upravit obočí. Díky studiu jsem se seznámila také s francouzskou kosmetikou Maria Galland, kterou používám i na domácí péči. Lepší péči na doma jsem zatím nenašla. Mimo služby oceňuji také prostředí studia, které je útulné a čisté, navíc v centru Brna. Jako bonus musím na závěr zmínit online rezervační systém, díky kterému si svůj termín mohu objednat z mobilu, kdykoliv, klidně o půlnoci u Netflixu. 

Anastassiya T.
Anastassiya T. kosmetická ošetření

Kvalitní kosmetický salon. Byla jsem na kosmetickém ošetření a moc se mi to líbilo. Specialistka mi provedla peeling a bylo to fakt profesionální. Takže jsem už dvakrát koupila pěkný krém Renophase a před týdnem jsem objednala masku. Kosmetika je super a já jsem spokojená 😊 

Eliška F..
Eliška F.. kosmetická ošetření

Byla jsem tu dnes na kosmetice poprvé a bylo mi potěšením poznat paní Evu, která je velmi příjemná, ochotná poradit a byla milá, i když jsem dorazila se zpožděním. Odcházela jsem s tím, že mi bylo fajn a že určitě přijdu zase. Prostředí je velmi útulné, čisté, příjemné…Mohu jen doporučit. Vaše pleť si to zaslouží.

Adam V.
Adam V. kosmetická ošetření
I jako 13tiletý chlapec jsem si kosmetiku velmi užil a jako bonus jsem se dozvěděl, jak se o svou uhrovitou pleť starat.
Byl jsem velmi překvapen, že po ošetření jsem neměl na obličeji ani jeden pupínek.🤩😁😁

Darina S.
Darina S. kosmetická ošetření

Jsem velmi spokojená se službami, cenami a hlavně přístupem tohoto salonu. Po mnoha zkušenostech jinde, jsem konečně našla v Brně skvělý kosmetický salon, kam chodím pravidelně a velmi ráda. 

Michaela V.
Michaela V. kosmetické ošetření

Každou návštěvu kosmetického salonu SlimFOX vnímám jako dobře investovaný čas. Paní Eva se člověku věnuje individuálně, s odbornou péčí. Vždy poradí a pomůže s výběrem vhodného ošetření a kosmetiky, přitom nikdy nic nevnucuje. Její přístup je profesionální a zároveň lidský. Má pleť se viditelně zlepšila. Po každé návštěvě odcházím moc spokojená a už se těším na další. 

Zuzana L.
Zuzana L. kosmetická ošetření

Studio SlimFOX jsem našla náhodou na základě recenzí na internetu a tak se ráda podělím i o vlastní dojmy. Využívám zde každý měsíc základní ošetření a stavu mé pleti to výrazně pomohlo. Pravidelným čištěním se minimalizovala tvorba akné a maskami zlepšila celková hydratace. Přiznám se, že v této oblasti nejsem úplný odborník, ale místní odborný a přitom stále lidský přístup personálu mi mnohé ulehčil. Výhodná lokalita v centru města a příjemné prostředí jsou jen dalšími důvody, proč toto studio doporučuji i dalším 🙂 

Andrea H.
Andrea H. kosmetické ošetření
Doporučuji. Pěkné prostředí, milý a pozorný personál. Skvělá péče o zákazníky. Služby tohoto salónu ráda využívám. 

Kateřina K.
Kateřina K. kosmetické ošetření

Jednoduše moje záchrana. Díky skvělé paní Evě se má pleť neskutečně zlepšila! Nad kosmetičkami jsem dříve zlomila hůl, neboť jsem vždy odcházela s nateklým bolavým obličejem a výsledky i po dlouhé době nikde. Tady stačilo pár návštěv a už jsem viděla rozdíl. Navíc krásné prostředí, bezbolestné vyčištění po kterém citlivá pleť nenapuchne a vždy je vám vše podrobně vysvětleno. Díky SlimFOX jsem se naučila mít svou pleť ráda. ❤️ Vždy se těším na další návštěvu a na další krok k ještě lepší pleti. Proto opravdu moc všem doporučuji. Stojí to za to! 🤩🥳 

Miroslava P.
Miroslava P. kosmetické ošetření, pedikúra
Do salonu chodim pravidelne raz do mesiaca a som maximalne spokojna so službami, ktore slečny ponukaju. Okrem klasickeho čistenia pleti až po rozne kúry, či pedukuru je všetko na jedničku.. Vždy sa na návštevu teším a vraciam sa domov zrelaxovaná a oddýchnutá.

Iveta Š.
Iveta Š. kosmetická ošetření

Hledala jsem opravdu kvalitní kosmetický salón a již nyní vím, že jsem se rozhodla správně. Profesionální péče, výborný přístup, vše bylo naprosto jasně , podrobně vysvětleno, přesně vědí co má péče potřebuje, přínosné rady. Děkuji a těším se na další budoucí návštěvy. 

Petr V.
Petr V. pedikúra

Kosmetický salon SlimFOX, konkrétně suchou pedikúru, jsem navštívil na doporučení své ženy. Spíše už jako léčbu než kúru. Mé představy o pomalé cestě k přijatelnému stavu vzaly za své už po první návštěvě. Po druhé návštěvě byly mé nohy tak o 25 let mladší. Když jsem teď vstřebal tento prvotní „pozitivní“ šok, začínám přemýšlet, jaké další zázraky tento salon nabízí.

Petra V.
Petra V. suchá pedikúra
Každý měsíc se do SlimFOXu vyloženě těším. Strávím zde krásně odpočinkové dopoledne. Pár let sem chodím na zázrakovou kosmetiku, takže jsem byla nadšená z nabídky suché pedikůry. Moje nohy byly v té nejlepší péči. Vše absolutně příjemné a nohy hladké a opečované, vláčné, bez otlaků a zatvrdlé kůže či prasklin, prostě pohádka. Takže neodolal ani můj manžel a nyní nejen, že chodí pravidelně, ale ještě se na pedikůru vyloženě těší. Vždyť je tam tak příjemně.

Simona K.
Simona K. suchá pedikúra
Po poslední návštěvě kosmetiky, kdy jsem navíc také vyzkoušela suchou pedikúru, se mi chce zvolat – „proč jsem na to přišla až ve 44 letech…?“.

Více než 20 let jsem byla tvrdohlavou zastánkyní mokré pedikúry, vystřídala jsem za tu dobu pouze 3 pedikérky a pedikúra se pro mne stala každoměsíčním příjemným setkáním a „poklábosením“, stejně jako kosmetika, kadeřník atd…

Suchou pedikúru jsem a priori odmítala po jednom zkušebním zážitku, který už je ale cca 10 let starý a nepřesvědčil mě. Ale minulý týden jsem to zkusila znovu. Pochopila jsem, že se za těch 10 let hodně věcí změnilo….. a zcela radikálně jsem se rozhodla pro změnu. Moje nohy vypadají lépe, než po mokré pedikúře, nejsou vidět „ořezy“. Noha je krásně jemná, paty vypadají báječně. 

Nechala jsem si víkend na rozmyšlenou, abych neopouštěla něco, co jsem měla ráda, nicméně jsem pochopila, že kdybych chodila na pedikúru 1x za 1/4 roku nebo jen sezónně a měla rozpraskané paty a nohy plné mozolů, bude pro mne mokrá pedikúra vhodná. Nicméně vzhledem k tomu, že na pedikúru chodím pravidelně a moje nohy očekávají profesionální techniku (odsávání prachu a světýlko bylo bezva:-)) a bezchybný vzhled, jsem rozhodnutá. 

Navíc slečna pedikérka neprošla nějakým „rychlokurzem“, ale to, co dělá, vystudovala. Bonus – „klábosení“ v krásných nových prostorách a skvělé atmosféře. Díky a těším se na příště. 

Míša Salačová
Míša Salačová suchá pedikúra

Celkový můj dojem ze suché pedikúry ve SlimFOXu byl skvělý – chodidla byla krásně upravená, hladká, bez otlaků, jemná pokožka na dotek. Za sebe rozhodně doporučuji, je to skvělá a šetrná metoda, která má obrovský efekt! (číst dál)

Katka B.
Katka B. suchá pedikúra
Dobrý den všem. Chtěla bych moc poděkovat za výborné provedenou pedikúru. Mohu jen doporučit. Je to další úžasná služba, kterou budu pravidelně ve SlimFOX využívat. Ten pocit lehkých nohou vážně miluji. Těším se na další návštěvu i na milou slečnu pedikérku.

Hana J.
Hana J. ošetření s acerolou od Maria Galland
 Pleť po ošetření s acerolou vypadá krásně. Když jsem šla na ošetření, připadala mi moje pleť sušší, šedá a unavená. Ale po velice příjemné hodince relaxování a užívání si péče o moji pleť se stal zázrak. Pleť byla krásně hydratovaná, vypnutější a rozzářená. A musím podotknout, že druhý den ráno byla ještě krásnější „docucnutější„. A je stále ještě po čtyřech dnech po ošetření.  Moc děkuji a těším se na další návštěvu……

Božena Š.
Božena Š. epilace Lycon
Když se řekne epilace a k tomu voskem, júj, to si každá z nás představí něco bolestivého a hrozného. Není tomu tak! Měla jsem možnost si na vlastní kůži vyzkoušet ve studiu SlimFOX epilaci LYCON na obočí i nad horním rtem. Je to bezbolestný zásah, žádná vyrážka, minimální podrážení, pokožka hladká a bez chloupků. Díky, že vosk LYCON existuje. 

Petra V.
Petra V. čištění pleti ultrazvukem, kosmetická ošetření a ošetření e-light
 V květnu 2o15 jsem si k paní Evě přišla pro první (tenkrát akutní a navíc sobotní) zázrak. Od té doby si chodím pro malý zázrak každý měsíc. „Zázrak“ není vůbec nadsázkou. Ošetření způsobí,  že jsem zase na měsíc mladší, krásnější a se sebou spokojenější. A to nemluvím o tom, že si 9o minut odpočívám. Paní Evě musím moc poděkovat, ošetření je příjemné a zázračné, a její společnost je vždy milá, osvěžující a plná inspirace. Vřele doporučuji salon SlimFOX a moc se těším na další „zázrak“.

Martina M.
Martina M. čištění pleti ultrazvukem a epilace Lycon
 Do studia jsem začala chodit teprve nedávno, ale jsem nadmíru spokojená. Pleť se začíná krásně spravovat a během péče paní Evy si vždy odpočinu. Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet úpravu obočí voskem LYCON a velice mě překvapilo, že průběh ošetření byl méně bolestivý než úprava pinzetou a ve finále zmizely i jemné chloupky, které jindy nechtěly pryč. Paní Evě mnohokrát děkuji za veškerou péči a velice se těším na další návštěvy.

Kamila A.
Kamila A. epilace Lycon
 Byla jsem spokojená, mohu doporučit, byla jsem tu na epilaci od značky Lycon, bezbolestně, žádná vyrážka, skvělý pocit!

Kateřina T.
Kateřina T. kosmetické ošetření
 Chtěla bych poděkovat za kosmetické ošetření ve studiu SlimFOX. Těším se na další návštěvu a ráda vyzkouším další ošetření z vaší nabídky. Salon mohu ráda doporučit.

Katka B.
Katka B. epilace Lycon
Dobrý den, dnes jsem navštívila studio SlimFOX a vyzkoušela jsem epilaci LYCON na obočí i nad horní ret a je to opravdu jemná bezbolestná epilace. Pleť je nepodraždená, jen ošetřená a jako by se nic netrhalo… Mohu jen doporučit.

Michaela V.
Michaela V. ošetření s modelační maskou
 Tak jsem si včera udělala moc pěkné dopoledne a nechala se ošetřit v kosmetickém salonu SlimFOX hydratační modelační maskou. A výsledek, moje pleť konečně dostala opravdový náboj – je mnohem plnější, projasněná a mám pocit jakoby mi stále děkovala za tak úžasnou péči. Všem doporučuji, budete nadšeni.

Michaela S..
Michaela S.. Thalasso Mille
Salon SlimFOX znám již dlouho a přesto, že žiji v Praze, při návštěvě Brna je moji pravidelnou zastávkou. Když přicházím do SlimFOXu, mám pocit, že se má pleť podobá sušené švestce. Bez jasu, hydratace, se známkami únavy. Po hodině a půl však odcházím jako znovuzrozená. Thalasso Mille je ošetření nadupané vším, co moje pleť potřebuje. Efekt je viditelný hned a hlavně se cítím dobře a výsledek vidím i několik dní po něm. Abych si efekt prodloužila, nakoupila jsem si i domácí péči. Takže pokud hledáte opravdu účinné ošetření, mějte se ráda a dopřejte pleti koktejl hydratace a zpevnění. 

Tereza S.
Tereza S. ošetření geneO+
Minulý týden jsem si užila nové ošetření geneO+, které bylo velmi příjemné s viditelnými výsledky ihned po ošetření. Pleť je krásně rozjasněná, čistá, jemná, vyhlazená a na omak, jako dětská prdelka:) Co víc si přát?! Doporučuji vyzkoušet! .
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, blogerka
Michaela Salačová, Miss ČR 2000, blogerka kosmetické ošetření

Salon SlimFOX opravdu doporučuji, poznala jsem zde totiž, že vynikající péče a kvalitní kosmetické produkty dokáží s naší pletí zázraky. Veškeré nabízené služby jsou zde na velmi vysoké úrovni, navíc oceňuji naprosto individuální přístup. To je přesně to, čeho si na tomto salonu vážím – vím, že se každému svému klientovi věnují s velmi osobním přístupem.

Opravdu vždy si zde péči užiji, odpočinu si a co je nejpodstatnější, odcházím naprosto spokojená. Moje pleť je totiž po každém ošetření viditelně lepší, což skutečně potěší 🙂 . Udělejte si na sebe čas a svěřte se do rukou profesionálů v salonu SlimFOX, uvidíte, že nebudete litovat!

Kompletní přehled ošetření které Michaela Salačová u SlimFOX vyzkoušela naleznete ZDE

Soňa K.
Soňa K. ošetření geneO+
 Dnes jsem ve studiu SlimFOX podstoupila ošetření novým přístrojem GeneO+. Po ošetření mám pleť jemnější, čistější a barevně sjednocenou. Už po první aplikaci je znát mladistvější vzhled a vrásky kolem očí, rtů jsou podstatně méně viditelné. Výsledek mě velmi překvapil a jsem nadšená. Celou proceduru jsem si užila a děkuji za příjemně strávený čas. Těším se na další návštěvu 🙂 .
Andrea P.
Andrea P. chemický peeling RedPeel

Do kosmetického salónu som prišla po dlhšej pauze so žiadosťou zázraku kvôli blížiacej sa spoločenskej udalosti. Moja pleť bola na pohľad hrubá, aknózna a na prý pohľad vôbec nevyzerala dobre. P. Kroulíková mi ponúkla možnosť chemického peelingu. Už hneď po prvom ošetrení bol výsledok nádherne viditeľný. Pokožka bola na dotyk veľmi jemná, póry boli stiahnuté, boľavé pupínky boli odstránené a pleť bola rozžiarená. Celkom som bola na 4 ošetreniach a moja prvá skúsenosť s chemickým peelingom bola na nezaplatenie. Starostlivosť a pečlivosť kosmetického salónu možem len doporuiť. Najlepšie je, že si túto zmenu všimlo aj okolie.

Michaela S.
Michaela S. o domácí péči Maria Galland

Jako jsou Němci známí kvalitními auty, v kosmetice se za liedra trhu obecně považuje Francie. A to byl i důvod, proč jsem se rozhodla zkusit novu značku  Maria Galland. Eva Kroulíková se o moji pleť stará již nějakou dobu, a proto přesně věděla, co mi doporučit. Mé dehydrované pleti dala taštičku plnou “vodní energie” :).  A já mám po měsíčním testování jasno!  Pleť je hladší, nestahuje mě a vypadá zářivěji.  Mým favoritem je i chladící hydratační maska 92. Vždy si ji nanesu, lehnu si do postele a užívám si chvíle, kdy má pleť pije :).

Jakub N.
Jakub N. o domácí péči Maria Galland

Většinou si miliónů tubiček mé přítelkyně u zrcadla v koupelně nevšímám. Jednou jsem však po “nějakém krému” šáhl spíše omylem a musím se přiznat, že od té doby jsem na něj pravidelně chodil. Moc mi voněl, a když jsem si ho po ránu namazal na obličej skvěle mě probral. Přítelkyně mě brzy odhalila :). Můj zájem ji však spíše potěšil, takže se naše koupelnová polička rozrostla o další tubičky a dózičky navíc, tentokrát jsou však jen a jen moje.

Zuzana L.
Zuzana L. Modelace očního okolí se zpevňující maskou

„Vyzkoušela jsem kosmetické ošetření z řady Maria Galland „Modelace očního okolí“. Vypnutí pleti bylo poznat hned, ale lepší výsledky jsem pozorovala další dny. Pleť byla jasnější, jakoby odpočinutá, známky únavy kolem očí ustoupily. Ošetření doporučuji.“

Hana J.
Hana J. ošetření s anti-aging modelační maskou Maria Galland

Ošetření bylo velice příjemné, každý aplikovaný produkt krásně a jinak voněl. Měla jsem ze začátku trochu strach, jestli maska nebude moc hřát. Ale obavy byly zbytečné. Cítila jsem se příjemně a výsledek ošetření byl opravdu úžasný. A musím podotknout, že druhý den ráno jsem vypadala ještě lépe než bezprostředně po ošetření. Pleť přes noc „docucla“ všechny přípravky a ráno byl pohled do zrcadla nádherný.

Ještě jednou děkuji a už se těším na další návštěvu v salonu.

Božena Š.
Božena Š. Modelace očního okolí se zpevňující maskou Maria Galland
 Chci se s ostatními podělit o moji radost!

Jelikož jsem nemohla přijít na představení nové prémiové značky Maria Galland, chtěla jsem si, jak se říká, na vlastní kůži vyzkoušet blahodární účinek této, pro mě ještě neznámé, francouzské kosmetiky.

Slečna kosmetička, která odvedla skvělou práci, pleť mi odlíčila , nanesla jemný peelingový krém, čistící masku, vyčistila mi pleť ultrazvukem. Následoval oční lifting, nanášení masky s bílým jílem na obličej, krk a dekolt s „gázou“. Byl to velice příjemný pocit, hned jsem při tom ucítila, jak maska tuhne a pleť vypíná. Nakonec následovalo ošetření hedvábným hydratačním krémem a nalíčení.

Celé ošetření bylo velice příjemné, voňavé, cítila jsem se krásně odpočatá, moje unavená pleť zářila, byla omlazená a zjemněná už na dotek. Zjemnili se i vrásky a otoky kolem očí. Moc doporučuji každé ženě, aby si tohle výjimečné ošetření vyzkoušela, nemá to chybu, Nebudete litovat, spíš naopak, budete zářit a cítit se skvěle.

Markéta F.
Markéta F. kosmetické ošetření s glukonolaktonem

Měla jsem možnost si užít kosmetickou hodinu a půl a to právě ve studiu SlimFOX. Byla to první kosmetická návštěva a byla jsem nadmíru spokojena. Perfektně jsem si odpočinula. Eva přesně věděla co moje pleť potřebuje a nakonec mě nalíčila. Odcházela jsem s pocitem úžasné pleti a ten přetrvává i po týdnu po ošetření. Rozhodně doporučuji všem co váhají zda zajít do tohoto studia, fakt to stojí za to, užít si hodinu jen sama pro sebe s naprostým komfortem a luxusem….. 🙂

Eva Š.
Eva Š. kosmetické ošetření

Paní Kroulíková, děkuji za péči, kterou jste mi věnovala i za vzorečky séra a krému. Musím zopakovat, že mi poprvé při kosmetickém ošetření neslzely oči! Dále pro mně bylo naprosto ohromující, že jsem po kosmetickém ošetření mohla jít na návštěvu a do města, aniž bych měla nepříjemný pocit, že jsem „namaštěná“. Pleť se mi neleskla a byla nádherně čistá, hebká a vypadala zdravě. Zatím jsem vyzkoušela vzorečky jen 2x, ale taky jsem velice spokojená. Prozatím můžu říct, že mi produkty „sedly“ – nezůstávají jakoby na pleti, ale vpijí se a pleť je s nimi moc pěkná. A zase – nemám pocit umaštěnosti. Moc děkuji.

Agron B.
Agron B. kosmetické ošetření Jatòman

Už je takovým pravidlem, že vždy na Vánoce, narozeniny a jiné příležitosti dostávám od přítelkyně poukázku na kosmetiku do studia SlimFOX. Vždy se na návštěvu velmi těším. Je to pro mě úžasný relax, úplně vypnu a nemyslím na nic. Jen se nechám příjemně opečovávat. Pleť mám po ošetření vyčištěnou a má i lepší barvu, a naposledy jsem měl i speciální masku na oči, a kruhy pod očima byly skoro pryč. Určitě doporučuji vyzkoušet všem mužům.

Božena Š.
Božena Š. Ošetření s glukonolaktonem od Laboratoires RENOPHASE

Absolvovala ve studiu SlimFOX novinku – ošetření pleti s glukonolaktonem. S ošetřením jsem byla velice spokojená, jelikož mám citlivou pleť. Musím říct, že tohle ošetření dělá divy. Kromě odlíčení, čistění, nanášení séra, … zapůsobila na mě aplikace glukonolaktonu ve vrstvách. Moje pleť byla v krátkém čase zjemněná, omlazená a co je důležité, plně hydratovaná. Tohle ošetření všem moc ráda doporučuji, věřím, že tak , jako já, budete všichni spokojeni a budete se vždy rádi vracet. 

Petra J.
Petra J. Kosmetické ošetření s ošetřením 3v1

Přišla jsem na toto ošetření, o kterém jsem neměla vůbec představu, unavená a šedá a stejně použitá životem vypadala moje pleť. Musím říct, že v průběhu ošetření se do ní povedlo vrátit život. Intenzivní hydratace, kolegenová maska a použití vakua, které mi připomnělo doby, kdy se holky štípaly do tváře, aby vypadaly svěže, ovšem tohle nebolí  a má to ještě zpevňující účinek, takže vyšší level praktiky našich babiček.

Skutečně mi ta pleť přišla proměněná a když jsem šla z ošetření domů, tak už jsem věděla, že nejsem šedá a zvadlá, ale projasněná a s pletí, která se právě nasytila.

Dokonce za mnou zas přiběhl nějaký neznámý mladík, aby mi řekl, že fakt dobrý, takže účinky to určitě má 🙂 .

Milan J.
Milan J. kosmetické ošetření Natural Balance LUX a Jatòman

Chtěl bych poděkovat jako jeden z mála mužů, kteří navštěvují studio SlimFOX za služby, které poskytují nejenom ženám, ale i mužům. Vyzkoušel jsem ošetření pletí 24.7 Natural Balance LUX i pánskou kosmetiku Jatòman pro mužskou pleť. Mým impulzem pro návštěvu tohoto salonu byla spokojenost a změna stavu pleti mé ženy, která rovněž salón navštěvuje. V zimě jsem měl velmi suchou a podrážděnou pokožku. Byla zarudlá, svědila a loupala se.
Ultrazvukové čištění pleti špachtlí je součástí obou ošetření a krásně zbaví pleť nečistot, a že jsem jich měl hodně (černé tečky na nose). Jelikož jsem jako většina chlapů zanedbával svoji pleť. Slečna kosmetička mi nabídla na začátek 24.7 natural Balance LUX příjemné voňavé ošetření. Na podruhé jsem zkusil pánskou Jatòman a byl jsem taky velmi spokojen. A proto při opakovaných návštěvách studia ošetření střídám podle stavu pleti a potřeby.
Jsem s oběma ošetřeními hodně spokojen a v okolí i pochválen za hezkou změnu pleti. Vždy se na další ošetření těším, protože vypadám lépe a taky se tak cítím. Při ošetření si perfektně odpočinu a zrelaxuji. Kosmetiku jsem si koupil i na doma.

Hana J.
Hana J. Kosmetické ošetření s omlazením pleti pokročilým ošetřením 3v1

Do salonu SlimFOX chodím už rok. Tento měsíc jsem vyzkoušela ošetření 3v1 a jsem velice spokojená. V poslední době jsem zhubla 8 kg a je to dost poznat i na obličeji. Po ošetření jsem omládla a pokožka se perfektně vypnula a získala krásnou zdravou barvu. V minulosti jsem byla na podobném ošetření (duo-lift). 3v1 je intenzívnější co se týče samého ošetření tak i výsledku. Můžu vřele doporučit spolu s domácí péčí LIFTING CODE.
Už se těším na další návštěvu salonu……

Linda Z.
Linda Z. kosmetické ošetření v kombinaci s přístrojem e-light

Včera jsem byla na kosmetice ve studiu SlimFOX, chodím tam pravidelně a budu se opakovat a znovu chci poděkovat. Byla to má cca 6tá návštěva, když jsme přišla poprvé, má pleť byla hodně zarudlá, podrážděná a hlavně na bradě jsem měla pupínky. Jak jsem již psala několikrát, jsem rozumná klientka která ví, že většinou naše pleť odráží problém, který je někde uvnitř těla, mám od narození jednu ledvinu takže mé tělo se samo o sobě hůř čistí takže vím, že nikdy nebudu mít pleť jak dětskou prdélku, ale výsledky návštěv ve studiu s kombinací se zakoupenou kosmetikou přímo v salonu, jsou opravdu krásné, že i já věčný realista se nebojím používat superlativy a můžu zase a znovu říct juchůůůů má pleť je moc pěkná!

Mohu jen a jen doporučit a těším se na příště 🙂

Michaela K.
Michaela K. chemický peeling RedPeel

Tímto bych chtěla mockrát poděkovat kosmetickému studiu SlimFOX, zejména paní Evě Kroulíkové za perfektně odvedenou práci a velmi kvalitní, odbornou péči… Už rok a půl mě trápila problematická pleť, se kterou jsem si nevěděla rady, byla jsem už zoufalá z neustále se vytvářejicích bolavých pupínků … Výborným nápadem paní Kroulíkové bylo provést chemický peeling, na kterém jsem byla celkem čtyřikrát a výsledný efekt je prostě úžasný :-). Pleť mám teď krásně prozářenou, zánětlivé vřídky už téměř žádné a jako bonus se mi i vyhladily vrásky na čele :-). Hrozně mě těší i to, že značného zlepšení si všimlo mnoho lidí z mého okolí. Všem, kdo má alespoň podobný problém, jako jsem měla já, vřele studio SlimFOX doporučuji 😉 takže bolavým pupínkům jednou pro vždy – ZDAR 🙂

Linda Z.
Linda Z. kosmetické ošetření v kombinaci s přístrojem e-light

V pátek jsem byla na kosmetice ve studiu SlimFOX chodím tam pravidelně a chtěla jsem znovu moc a moc poděkovat za fajn přístup. Tak jak zrelaxuji zde se mi nepodaří ani doma. Navíc jsem moc spokojená s doporučenou kosmetikou, kterou jsem si zakoupila a nyní používám, je cenově náročnější, ale výsledky jsou znatelné a já jsem díky tomu všemu s celkovým zlepšením stavu mé pleti moc spokojena a mile překvapena.

Zázraky se dějí jen v pohádkách a asi občas i díky studiu SlimFOX. Mohu jen a jen doporučit a těším se na příště. 🙂

Katka B.
Katka B. pravidelná komplexní kosmetická péče

Chci poděkovat za všechny služby v salonu SlimFOX. Vyzkoušela jsem zde už více druhů ošetření pleti a výsledek byl úžasný a hned viditelný. Měla jsem problematickou pleť a po pravidelných návštěvách mám po problému :o. Je to krásný pocit, když si i okolí všimne, že mám výrazně lepší pleť. Všem vřele doporučuji, čeká vás nadstandardní péče o vaši pleť, skvělé kosmetické přípravky, zlaté ručičky slečny kosmetičky a užasný relax.

Linda V.
Linda V. ošetření pleti IPL/e-light

V salonu SlimFOX jsem byla velice spokojená. Krásná čistá atmosféra a přístup p. kosmetičky byl super.  Vše vysvětlila a doporučila. Podstoupila jsem čištění pleti  a také e-light a následně masku. Vím, že zázraky se dějí jen v pohádkách ale byla jsem mile překvapená tak rychlým zklidněním pleti. Byla méně zarudlá a na omak jak samet. A druhý den ráno pěkně hebká sjednocená a rozzářená. Mohu určitě doporučit a sama podstoupím další doporučené kúry.

Dominika N.
Dominika N. ošetření pleti IPL/e-light

S mastnou aknózní pletí se potýkám už od puberty. Za ty roky jsem navštívila nespočet kosmetických salónů a studií, ale nikde mi nepomohli tak, jako právě ve SlimFOXu. Pravidelné čištění a odborná péče výrazně zlepšily stav mé pleti, přesto mě ale trápily nehezké fialové flíčky, které na kůži zůstávají po zánětlivém pupínku často i několik týdnů. Právě tehdy mi bylo doporučeno ošetření přístrojem e-light, na které dnes již docházím pravidelně. Toto zázračné „blikání“ dokáže zesvětlit ošklivé flíčky, pomáhá hojení zánětlivých boláčků a zároveň předchází vzniku dalších zánětů, což je přesně to, co jsem potřebovala. Léčba akné je běh na dlouhou metu, ale už teď jsem se svým vzhledem spokojenější než kdykoli dřív.

Markéta L.
Markéta L. ošetření pleti IPL/e-light

Vlivem dlouhodobého pracovního stresu se moje odjakživa problematická pleť ještě mnohonásobně zhoršila. Nevěděla jsem si rady, ale díky nadstandardní péči studia SlimFOX se pleť postupně zlepšila, pročistila a celkově zklidnila. Stále ji však pokrývaly pozůstatky nevzhledných pupínků a zanícení. Tehdy jsem vyzkoušela ošetření e-light, které v kombinaci s kosmetikou Primaluce od Bioline proměnilo pleť k nepoznání – nyní je projasněná, hladká a sjednocenější. Už se těším na další ošetření!

Ivana Z.
Ivana Z. ošetření 24.7 Natural Balance LUX

Ukázkové ošetření 24.7 Natural Balance LUX při sobotní kávě v kavárně Savoy mě okouzlilo natolik, že jsem si musela ihned domluvit termín a zkusit toto ošetření na vlastní kůži a aspoň pár řádky se s Vámi podělit o mé pocity.

Po příjemném uvítaní ve studiu SlimFOX jsem se pohodlně uložila na lehátko a už jsem se jenom oddávala pocitům a vůni tohoto ošetření.
Nejdříve moji mysl zaplavila příjemná, přírodní, svěží vůně řady 24.7. Natural Balance, kterou vnímáte po celou dobu ošetření. Při odličování a následného nanesení peelingu jsem pociťovala mírné štípaní, které po malé chvíli odeznělo. Bylo to způsobeno mojí citlivou pletí. Ovšem další kroky ošetření zejména nanesení masky a zapracování do pleti radiofrekvencí byly velice příjemné a relaxační. Na konci se mi ani nechtělo uvěřit, že už uplynulo 100 min. Pleť po ošetření byla krásně hydratovaná a projasněná. Zároveň jsem se cítila díky atmosféře odpočatá a uvolněná po celém těle, což je pro naši pleť taky důležité.
Ocenila jsem i uvítací masáž a ošetření rukou, které příjemně uvolnilo celou naši mysl. Po sundání zábalu, který na rukou působí po celou dobu ošetření, byly ruce krásně vláčné a kůže vypnutá.

Monika S.
Monika S. ošetření 24.7 Natural Balance LUX

Vyzkoušela jsem nové ošetření 24.7 Natural Balance LUX a byla jsme s výsledkem mile překvapená. Ošetření využívá darů přírody – výtažky z pupenů, květů, plodů i jadýrek. Líbí se mi ECO koncept celé této řady – péče bez parabenů, umělých látek a barviv. Moje pleť byla po ošetření krásně hebká, hladká, odpočatá a zářící. Doporučuji!

Iveta P.
Iveta P. ošetření 24.7 Natural Balance LUX

Nové ošetření 24.7 Natural Balance LUX je opravdu úžasná a voňavá záležitost. Nejlepší pocit jsem z něj měla druhý den ráno, když jsem se podívala do zrcadla. Pleť byla čistá, vyživená a plná všeho dobrého z této péče :).

Božena Š.
Božena Š. ošetření 24.7 Natural Balance LUX

Užila jsem si příjemné, voňavé nové ošetření 24.7 Natural Balance LUX. Od samého začátku ošetření, které začalo příjemnou masáží rukou, jemným rýžovým peeelingem, zábalem rukou, jemným voňavým vyčistením pleti, masáží obličeje, nanesením pleťové vody, sérem, maskou, závěrečným krémem – to všechno stálo za to. Cítila jsem se odpočatá, plná svěží vůně, moje pleť zůstala čistá, svěží, zářivá a bez známek únavy.

Hana J.
Hana J. ošetření Reveillance

Po ošetření Reveillance jsem se cítila úžasně. Byla jsem moc zvědavá co na to řekne manžel, který na mne čekal před salonem. A řeknu vám, že jeho reakce byla nádherná. Když jsme se k sobě přibližovali, tak bylo vidět jak zaměřuje oči. A když byl téměř přede mnou, tak jsem viděla, že má slzy v očích a říká „miláčku si krásná, ale teď jsi ještě o deset let mladší, než si šla na ošetření“. Chytil mě za ruku a pořád se na mě koukal a usmíval. Úžasný pocit, když po 22 letech na vás manžel kouká jako na královnu….. Studio SlimFOX všem doporučuji. Je tu velice příjemné prostředí a paní Eva poradí přesně podle Vašich potřeb a o výsledku jsem se už zmínila :-).

Hana H.
Hana H. intenzivní program krásy na míru - Face program
Po dobrých zkušenostech ve studiu SlimFOX, jsem se rozhodla i pro vylepšení pleti neinvazivní metodou a zakoupila si kúru „Face program“. Během několika návštěv jsem absolvovala postupně několik kosmetických a přístrojových ošetření.
S výsledkem jsem velmi spokojená. Pleť mám po této kúře mnohem hladší, zpevněnou a „šťavnatou“. Všem můžu vřele doporučit.

Líbilo se mi, že mi paní kosmetička Eva doporučila tento program krásy přímo tzv. na tělo a velmi pečlivě se mi vždy věnovala.

Michaela V.
Michaela V. ošetření Details of Beauty

Ošetření v salonu SlimFOX  bylo velmi přijemným zážitkem. Velice dobře na mě zapůsobilo prostředí a personál.  Přístroje a kosmetické výrobky,  jsou na profesionální úrovni a po jejich ošetření jsem se cítila velmi dobře.

Všem ženám, které  mají chuť udělat něco pro sebe, doporučuji  nechat se hýčkat právě v tomto salónu krásy.

Božena Š.
Božena Š. čištění pleti ultrazvukem, mezoterapie, kavitace, kryolipolýza, pokročilé ošetření 3v1 na oční okolí

Vyzkoušela jsem ultrazvukové čistění špachtlí, která mojí pleť zbavila všech nečistot a po vyčištění byla svěží, lehká, jemná, krém se lépe vstřebával.

Pro zpevnění a projasnění pleti jsem podstoupila i mezoterapii. Mám sušší pleť a musím říct, že už při prvním použití mezoterapie moje pleť byla krásně projasněná, vyhlazená a svěží. Kúru jsem si moc užívala, měla jsem dobrý pocit, že konečně jsem dopřála své pleti to, co si zaslouží a moc to potřebovala. Známí se mně ptali ,jak to dělám ,že vypadám lépe a mnohém mladší….

Další proceduru, která mi byla dopřána a kterou jsem si moc přála vyzkoušet, byla kryolipolýza břicha. Bylo to moje první „setkání“ s ní. Musím říct,že bych si ji ještě moc ráda zopakovala. Není to nic nepříjemného, možná snad na začátku přisátí hubice na břicho pár minutek, spíš to bylo takové štipkání kůže. Jinak to pro mně byla příjemná 45 minutová relaxace a dobrý pocit, když jsem myslela na to, jak se mi pomalu redukuji tukové polštářky. Výsledek se dozvím za pár týdnů a věřím, že při správném pitném režimu, lehčí stravě a troše pohybu budu mít vysněný výsledek.

Velké překvapení mně čekalo při dalším ošetření a to kavitace paže a boků-odstraňování podkožního tuku. Ošetření je zcela bezbolestné, příjemné. Výsledek byl znát už při prvním použití. Paže i boky byly viditelné zpevněné a pokožka vyhlazená.

Ráda bych taky všem moc ráda doporučila ošetření očního okolí. Jelikož trpím tmavými kruhy pod očima a váčky, podstoupila jsem i tohle ošetření. Výsledek byl perfektní. Kruhy i váčky byli menší,pleť pod očima byla krásně projasněná, zmizely i drobné vrásky kolem oči.

Závěrem bych řekla, že jsem si konečně našla, objevila kosmetické studio, kde jsem byla nadmíru spokojená. Je to salon s výborným profesionálním přístupem, kde vládla vždy skvělá nálada a úsměv na tváři, spokojenost, kvalitně odvedená práce a hlavně viditelné výsledky, které jsem očekávala. Sem se budu vždy ráda vracet a všem zájemcům salon SlimFOX velice ráda doporučuji! Věřím, že každý,  kdo sem zajde ,mi dá za pravdu. Ještě jednou moc děkuji a už teď se těším brzo na viděnou!

Sylvie K.
Sylvie K. čištění pleti ultrazvukem

Absolvovala ultrazvukové čistění pleti ve studiu SlimFOX. Ačkoliv jsem doposud s touto metodou neměla zkušenosti, slečna kosmetička mě velmi srozumitelným způsobem informovala o všech jejích výhodách. Nabídla mi rovněž několik procedur na míru mojí pleti. Doposud jsem péči o pleť poněkud zanedbávala, ale profesionální přístup kosmetičky v příjemném prostředí salonu mě inspiroval k tomu tento postoj přehodnotit.

Michaela S.
Michaela S. ošetření kryolipolýzou

Co by žena neudělala pro krásu. Jsem aktivní sportovec, avšak určité části těla se modelují opravdu těžko. Proto jsem se rozhodla zacvičit s mými boky pomocí kryolipolýzy. Muži možná říkají, že jsou rádi, když mají ženu za co chytnout, já jsem se však se svými válečky, které se rýsovaly nad páskem kalhot, necítila dobře.

Se salonem SlimFOX jsem se trefila do černého. Výborná atmosféra, profesionální přístup a hlavně reálné výsledky! Můžu všem jen doporučit. Nadchla mě ještě nabídka mezoterapie, kterou určitě vyzkouším.

Eva O.
Eva O. kosmetická ošetření

Ráda bych se podělila se svými zkušenostmi s ošetřením pleti ve vašem studiu SlimFOX. Zatím jsem vás navštívila 3x (chodím na čištění pleti) a již po první návštěvě jsem byla nadmíru spokojená a věděla jsem, že k vám začnu chodit pravidelně. 🙂

Ošetření špičkovou kosmetikou je dnes již samozřejmostí, ale oproti jiným kosmetickým studiím které jsem navštívila má vaše studio „něco navíc“. Nejen že má velmi příjemné prostředí, ale i celé ošetření čištění pleti je téměř bezbolestné a masáž obličeje a dekoltu která je součástí prospěje nejen pleti ale i duchu, odcházím vždy zrelaxovaná a s viditelným výsledkem – zlepšení pleti už od pohledu. I přítel si vždy všimne!

Chválím maximálně spolehlivý personál, slečna kosmetička je velmi příjemná, má profesionální přístup, mou pleť dokázala ihned odhadnout co je pro ni nejlepší, vždy odvede „poctivou“ práci a umí mi dobře poradit. Už se těším na další návštěvu!

Yveta B.
Yveta B. kosmetické ošetření

Jsem klientka Vašeho studia, již více než rok se nechávám u Vás zkrášlovat a jsem velmi spokojená. Váš personál se o klientky skvěle stará. Hlavně bych chtěla poděkovat slečně kosmetičce, která rozumí své práci i potřebám klientek, vždy vyjde vstříc, její chování je naprosto profesionální, je milá, příjemná a vždy s úsměvem na tváři.

Petra J.
Petra J. tělový chemický peeling od Laboratoires RENOPHASE

S výsledkem ošetření chemickým tělovým peelingem jsem velmi spokojená. Výsledek je okamžitě znát, pokožka je viditelně pevnější, strie nejsou tolik viditelné a samotné ošetření trvá v porovnání s ostatními velmi krátce, takže je vhodná pro lidi, kteří trochu válčí s časem. Pro mě osobně je velmi příjemné a řekla bych že z ošetření modelujících postavu nejoblíbenější.

Lucie P.
Lucie P. ošetření kryolipolýzou

Prostředí studia výborné, přístup perfektní. Pocity: při proceduče mírné táhnutí, tlak, chlad, ale nic nebolelo! Navíc si člověk odpočne, celých 45 minut nic nemusí! Po proceduře pocit chladu v místě ošetření, o něco později pocit namožených svalů, tento pocit se zmírňoval a trval cca dva dny.


Kateřina S., vizážistka
Kateřina S., vizážistka kosmetické ošetření Details of beauty s radiofrekvencí

Byla  jsem ve Vašem studiu absolvovala kosmetické ošetření s radiofrekvenčním ošetřením pleti a jsem opravdu nadšená a velmi spokojená s profesionálním přístupem Vaší kosmetičky. Absolvovala jsem hodně ošetření i u renomovaných francouzských firem Guerlain, Dior, Matis apod. ale Vaše slečna kosmetička mě velmi mile překvapila svou zručností zejména při skvělé masáži, svými profesionálními vědomosti ale i svým nadšením pro svoji práci. Skvěle mi nakombinovala a spojila kosmetické ošetření s přístrojovým. Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí mě zbavilo veškerých nečistot a závěrečná radifrekvence mi udělala skvělý lifting. Neobyčejně se mi vyhladila a zvedla pleť. Vypadám o 10 let mladší!

Na radiofrekvenci jsem u Vás byla již 2x samostatně, a efekt byl hodně viditelný, větší než u přístroje Duolift či u jiných přístrojů v jiných salónech. Radiofrekvence u Vás mě vždy téměř zcela zbavila vrásek, proto jsem na ni šla k Vám již potřetí, ale teď, když jsem navíc absolvovala celé kosmetické ošetření včetně radiofrekvence, tak musím jen mluvit a psát v superlavtivech! Efekt je téměř srovnatelný s botoxovými injekcemi, a přitom se jedná o příjemnou neinvazivní metodu, která se dá spojit i s relaxací. Vřele všem ženám i mužům doporučuji.

Judita P.
Judita P. mezoterapie a radiofrekvenční ošetření pleti

Po prvním ošetření mezoterapií spolu s předešlým radiofrekvenčním ošetřením zjišťuju, že se mě známí ptají, co dělám, že vypadám mladší. Je to velmi úpříjemné a i já se cítím jinak. Ráda bych pokračovala v mezoterapii, pak uvidíme, co zvolíme dál.

Olga K.
Olga K. čištění pleti ultrazvukem

Navštěvuji SlimFOX, kam chodím pravidelně na hloubkové čištění pleti ultrazvukem. Mám plet čistčí, jemnější, svěžejší. Krém se teď lépe vstřebává a celkově vzhled pleti vypadá lépe. Čištění ultrazvukovou špachtlí je výborná věc a můžu jí všem ženám vřele doporučit.
Dagmar Z.
Dagmar Z. ošetření kryolipolýzou

Ve studiu SlimFOX jsem byla na kryolipolýze břicha. Byla to moje první zkušenost s tímto způsobem odbourávání tuku. Zpočátku jsem měla trochu obavy jestli to nebude nějak bolet, ale vše bylo v pohodě. Nejnepříjemnější je asi přisátí té hubice na břicho,ale není to nic co by se nedalo vydržet. S obsluhou jsem byla velmi spokojená,paní /slečna/ mne všechno co bude dělat vysvětlila, takže moje obavy byly o to menší. Zatím je ještě krátká doba na to abych mohla posoudit jestli je to účinné nebo ne, ale věřím, že se výsledek dostaví.


Zora S.
Zora S. chemický peeling, mezoterapie, čištění pleti ultrazvukem

Pravidelně navštěvuji studio SlimFOX. Mám problematickou pleť, proto nedám dopustit na chemické peelingy Renophase v kombinaci s pulsním světlem. Bez pravidelné péče mám s pletí problémy. Chemický peeling spolehlivě pomáhá proti tvorbě „pupínků“ a pěkně stáhne rozšířené póry.

Abych taky pleť i „omladila“,  vyzkoušela jsem také mezoterapii. Byla jsem  velmi spokojená, asi tři týdny jsem měla potlačené vrásky kolem nosu i na čele. Chystám se toto ošetření zopakovat.

Abych nezapomněla, jsem nadšená z čištění pleti ultrazvukovou škrabkou, která je součástí kosmetických ošetření. Dopřála jsem si i radiofrekvenční masáž, která pěkně zpevní obličej. V mém věku již pleť péči potřebuje, tak budu i nadále využívat služeb studia SlimFOX.

Milena U.
Milena U. ošetření kryolipolýzou

Absolvovala jsem proceduru KRYOLIPOLÝZY a chtěla bych se podělit o svou zkušenost: aplikace byla provedena na břichu,  vzhledem k počátečním obavám jsem byla nakonec mile překvapena. Procedura je nebolestivá, zpočátku mírně nepříjemný pocit z „nasátí“ rychle pominul a měla jsem příjemný pocit z toho, že odpočívám a přitom jsou mi „ničeny“ tukové buňky. Výsledek prý bude patrný za 1-1,5 měsíce při dodržení pitného režimu, ale přesto do toho jdu znovu a zadala jsem si další termín návštěvy.


Zdeňka N.
Zdeňka N. ošetření kryolipolýzou

Vyzkoušela novinku na bezbolestné odstraňování tuku – KRYOLIPOLÝZU. V salonu SlimFOX se mi věnovala paní masérka, se kterou jsem probrala, která partie se bude zmrazovat. Na bříško si zakreslila místo, na které přiložila membránu k ochraně pokožky a zvonem nasála kůži. První dojem – pár vteřin byl, jako bych si kůži přiskřípla. Pak jsem jen cítila mražení, které však nebylo nepříjemné. Asi po 45 minutách procedura skončila a paní masérka mi ještě provedla masáž na rozproudění lymfy. I když jsem byla upozorněna, že se mi může udělat na bříšku modřina, tak se mi neudělala. V salonu jsem byla spokojená, plně se Vám věnují a mají vstřícný přístup ke klientovi. Proto do salonu SlimFOX se opět ráda vrátím. Všem zájemcům vřele doporučuji.

Petra J.
Petra J. ošetření kryolipolýzou

Ve studiu SlimFOX  jsem vyzkoušela ošetření kryolipolýzou. Ještě netuším, jaký bude výsledek, protože je to čerstvá záležitost, každopádně ošetření u vás je vždy velmi příjemné hlavně díky vstřícnému a profesionálnímu přístupu personálu. Oproti kavitaci je kryolipolýza méně akční a doporučuji si vzít časopis , jinak je to opravdu dlouhé, pokud člověk zvolí párové partie.

Libuše K.
Libuše K. ošetření kryolipolýzou

Byla jsem u vás na kryolipolýze, starala se o mě paní masérka. Chci paní touto cestou moc poděkovat. Byla milá, vše mi pověděla po odborné stránce. Takové pracocnice vám můžu jen vřele doporučit!


Jana J.
Jana J. ošetření kryolipolýzou

Zkoušela jsem už více podobných ošetření, ale nikdy jsem výsledek neviděla. KRYOLIPOLÝZU  jsem podstoupila před měsícem a jsem spokojena a jdu do toho znovu. Výsledky jsou vidět. Je tu vyškolený příjemný  personál.
Není se opravdu čeho bát, ošetření je ze začátku trochu nepříjemné, ale vše mi bylo dopředu vysvětleno. Po nasátí Vás stále kontrolují, zda je vše vpořádku. Po zbytek nasátí  si v klidu čtete nebo relaxujete a čekate, jak to dopadne. Hned po skončení nasátí Vám asistentka lehce rozmasíruje místo nasátí. Byla jsem upozorněna, že se v místě nasátí může vytvořit modřina, ale nic jsem tam neměla. Chviličku to studí a bolí, ale potom je to v pohodě. Je to podobné jako kdyby jste cvičila a namohla si břicho. Doporučuji a děkuji.

Zdeňka N.
Zdeňka N. neinvazivní mezoterapie

Po mezoterapii je moje pleť zářivá, jako nová a zdravá – jakoby ožila. Jsem moc spokojená.

Čeho si cením nejvíce, je báječný přístup personálu.


Michaela L.
Michaela L. ošetření kryolipolýzou

Po ošetření kryolipolýzou se cítím příjemně. Moc jsem si ve vašem studiu odpočinula a zrelaxovala.

Studio má harmonické prostředí.

Další zákaznické recenze najdete na 

 

hodnocení na mapy.cz

hodnocení na firmy.cz

hodnocení Facebook