Ošetření Hydra´Global

Dodejte Vaší žíznivé pleti energii! Aktuálně není již tato péče v naší nabídce.

Je nám to líto, ale tato péče již není dostupná – ukončená výroba.

Máte pocit, že je vaše pleť mdlá bez špetky jasu nebo hrubší než si přejete? Máte pocit napětí, objevují se jemné linky, má nedostatek výživy a máte celkově nepříjemný pocit? Péče Hydra´Global, která Vaši pleť bude dokonale hýčkat a hydratovat. Problém dehydratace postihuje všechny typy pleti v každém věku.

Kosmetické ošetření Hydra´Global, které dodá Vaší žíznivé pleti energii. Toto ošetření Vám přináší hydrataci, svěžest a okamžitou energii. Studie uvádí zvýšení hydratace o 36 %* po jediném ošetření.

OŠETŘENÍ S OSVĚDČENOU ÚČINNOSTÍ Účinek tohoto ošetření je velkolepý a okamžitě viditelný. Rysy obličeje jsou okamžitě upraveny a zvýrazněny, pleť je viditelně obnovená, je pevnější, sjednocená a plná hebkosti. Tato MOZAIKOVÁ MODELOVACÍ METODA není jen obyčejným ošetřením pleti, jde o obdivuhodný zážitek, který budete chtít zažívat znovu a znovu….

V tomto ošetření je použitá zcela nová dvousložková slupovací maska, kterou budete milovat! Kombinuje účinky aktivních látek, které jsou hned vidět. Maska smíchána z lotionu a pudru je jedinečnou kombinací s jasným cílem. Dosáhnout okamžité a dlouhodobé hydratace. Zanechává pleť intenzivně hydratovanou, vyplněnou, osvěženou a rozjasněnou. Suchá pleť i vrásky jsou zredukované, pleť je svěží a rozzářená, plná energie. Toto ošetření je vhodné i pro muže!

Cena 2 850 Kč

Profesionální péče Hydra´Global obsahuje:

  • jedinečný relaxační odličovací rituál s mlékem 61
  • jemná exfoliační maska 66
  • tonizace gelovým hedvábným tonikem 64 se svěží vůní květin
  • šetrné čištění pleti ultrazvukem
  • aplikace boosteru Maria Galland 33**
  • aplikace séra 240, očního masky a krému 260 + masáž HYDRA´ENERGIZING
  • aplikace slupovací masky 3|280*** (mimo oční okolí)
  • závěrečná péče Ultim´Boost, 240 Hydra´Global sérum, pleťový krém 260 a oční péče
  • doba ošetření přibližně 75-90 minut

* Studie byla provedena u 30 osob (ve věku 20-56 let) 5 minut po ošetření pod dermatologickým dohledem.
** Booster Maria Galland 33 se kterým se aktivní látky penetrují do pleti rychleji a hlouběji.
*** Exkluzivní salónní slupovací maska se míchá ze dvou složek – energy lotion a hydra power. Lotion obsahuje booster hyseliny hyaluronové, 4-molekulární kys. hyaluronovou, anatolin a vitamin A. Power obsahuje výtažek z řasy sněhové a Hydra2 Complex. Výsledkem je okamžitá a dlouhodobá hydratace.

Efekt po tomto ošetření je neuvěřitelný – a viditelný okamžitě! Pleť je doslova heboučká, příjemná na dotek, svěží a evidentně hydratovaná. Skvělé ošetření, které bychom si měly dopřát všechny, milé dámy!

Míša Salačová

ošetření Hydra´Global

Když přicházím do SlimFOXu, mám pocit, že se má pleť podobá sušené švestce. Bez jasu, hydratace, se známkami únavy. Po hodině a půl však odcházím jako znovuzrozená. Hydra´Global je ošetření nadupané vším, co moje pleť potřebuje. Efekt je viditelný hned a hlavně se cítím dobře a výsledek vidím i několik dní po něm. Abych si efekt prodloužila, nakoupila jsem si i domácí péči. Takže pokud hledáte opravdu účinné ošetření, mějte se ráda a dopřejte pleti koktejl hydratace a zpevnění. 

Michaela S.

ošetření Hydra´Global