Ošetření Hydra´Global

Dodejte Vaší žíznivé pleti energii!

Máte pocit, že je vaše pleť mdlá bez špetky jasu nebo hrubší než si přejete? Máte pocit napětí, objevují se jemné linky, má nedostatek výživy a máte celkově nepříjemný pocit? Péče Hydra´Global, která Vaši pleť bude dokonale hýčkat a hydratovat. Problém dehydratace postihuje všechny typy pleti v každém věku.

Kosmetické ošetření Hydra´Global, které dodá Vaší žíznivé pleti energii. Toto ošetření Vám přináší hydrataci, svěžest a okamžitou energii. Studie uvádí zvýšení hydratace o 36 %* po jediném ošetření.

OŠETŘENÍ S OSVĚDČENOU ÚČINNOSTÍ Účinek tohoto ošetření je velkolepý a okamžitě viditelný. Rysy obličeje jsou okamžitě upraveny a zvýrazněny, pleť je viditelně obnovená, je pevnější, sjednocená a plná hebkosti. Tato MOZAIKOVÁ MODELOVACÍ METODA není jen obyčejným ošetřením pleti, jde o obdivuhodný zážitek, který budete chtít zažívat znovu a znovu….

V tomto ošetření je použitá zcela nová dvousložková slupovací maska, kterou budete milovat! Kombinuje účinky aktivních látek, které jsou hned vidět. Maska smíchána z lotionu a pudru je jedinečnou kombinací s jasným cílem. Dosáhnout okamžité a dlouhodobé hydratace. Zanechává pleť intenzivně hydratovanou, vyplněnou, osvěženou a rozjasněnou. Suchá pleť i vrásky jsou zredukované, pleť je svěží a rozzářená, plná energie. Toto ošetření je vhodné i pro muže!

Cena 2 750 Kč

Profesionální péče Hydra´Global obsahuje:

  • jedinečný relaxační odličovací rituál s mlékem 61
  • jemná exfoliační maska 66
  • tonizace gelovým hedvábným tonikem 64 se svěží vůní květin
  • šetrné čištění pleti ultrazvukem
  • aplikace boosteru Maria Galland 33**
  • aplikace séra 240, očního masky a krému 260 + masáž HYDRA´ENERGIZING
  • aplikace slupovací masky 3|280*** (mimo oční okolí)
  • závěrečná péče Ultim´Boost, 240 Hydra´Global sérum, pleťový krém 260 a oční péče
  • doba ošetření přibližně 75-90 minut

* Studie byla provedena u 30 osob (ve věku 20-56 let) 5 minut po ošetření pod dermatologickým dohledem.
** Booster Maria Galland 33 se kterým se aktivní látky penetrují do pleti rychleji a hlouběji.
*** Exkluzivní salónní slupovací maska se míchá ze dvou složek – energy lotion a hydra power. Lotion obsahuje booster hyseliny hyaluronové, 4-molekulární kys. hyaluronovou, anatolin a vitamin A. Power obsahuje výtažek z řasy sněhové a Hydra2 Complex. Výsledkem je okamžitá a dlouhodobá hydratace.

Efekt po tomto ošetření je neuvěřitelný – a viditelný okamžitě! Pleť je doslova heboučká, příjemná na dotek, svěží a evidentně hydratovaná. Skvělé ošetření, které bychom si měly dopřát všechny, milé dámy!

Míša Salačová

ošetření Hydra´Global

Když přicházím do SlimFOXu, mám pocit, že se má pleť podobá sušené švestce. Bez jasu, hydratace, se známkami únavy. Po hodině a půl však odcházím jako znovuzrozená. Hydra´Global je ošetření nadupané vším, co moje pleť potřebuje. Efekt je viditelný hned a hlavně se cítím dobře a výsledek vidím i několik dní po něm. Abych si efekt prodloužila, nakoupila jsem si i domácí péči. Takže pokud hledáte opravdu účinné ošetření, mějte se ráda a dopřejte pleti koktejl hydratace a zpevnění. 

Michaela S.

ošetření Hydra´Global