Bublinkový peeling

Ošetření, ve kterém se kombinuje několikanásobné čištění s mimořádnými vlastnostmi, pěstící péče precizně zapravená do pokožky a špetka omlazení i regenerace! 

Bubble Peel (bublinkový peeling) je moderní technologie pro důkladné čištění pleti za pomocí vodního víru. Ošetření, po kterém bude Vaše pleť zářívá a odpočatá jako po nekonečně dlouhé dovolené. U nás pracujeme s originálními náplněmi určenými pro tento přístroj, nikoliv jen s okysličenou vodou. V kombinaci s vysoce účinnou francouzskou lékařskou kosmetikou získáte pro svou pleť to nejlepší!

Bubble Peel Brno

VÝHODY OŠETŘENÍ:

 • excelentní vícenásobné čištění pleti
 • penetrace aktivních látek
 • zklidnění pomocí spreye
 • zapracování masky ultrazvukem
 • omlazení radiofrekvencí

Cena od 2 400 Kč

POSTUP OŠETŘENÍ:

 • odlíčení pleťovým mlékem s měsíčkem a heřmánkem či gelem s kyselinou glykolovou (dle typu pleti)
 • čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
 • kyslíkový sprej pro hloubkové zapracování aktivní látky a okysličení pleti
 • čištění pomocí technologie BubblePeel, čištění pod tlakem za pomocí přístroje a speciálních roztoků (nedráždivý čistící s kyselinou mléčnou* či pro intenzivní čištění zejména v T-zóně s kyselinou salicylovou**). Jedinečná koncovka nádstavce s podobě spirály vytváří efekt vodního víru pro dokonalou, rychlou a bezbolestnou extrakci mazových zátek a nečistot z pleti. V následném kroku absorpce aktivních látek do pleti – kyseliny hyaluronové, minerálů a antioxidantů
 • bipolární radiofrekvence – hloubkové ošetření pleti napomáhá vyhlazení vrásek a celkové vypnutí pokožky. Koriguje ochablost pleti, vede ke zlepšení tonu kůže a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje (remodelace). Využívá radiofrekvenční energii k vyvolání regenerace kolagenu a elastinu v dermis. Zahřívá tkáň do hloubky cca 2-6 mm, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýšení mikrocirkulace krve
 • zapracování pěstící masky s peptidy pomocí ultrazvuku (díky tomu zapracujeme 40 % aktivních látek z masky do pleti). Hydratační revitalizační maska, která napravuje mdlou, dehydratovanou a poškozenou pleť. Maska obsahuje celou řadu hydratačních složek – jojobový olej, kyselinu E laktid, serin E a ureu a fragmentovanou kyselinu hyaluronovou díky které zadržuje velké množství vody v pleti. Bioaktivní polypeptidy zvyšují syntézu kolagenu a zvyšují pružnost mezibuněčné hmoty a vyhlazují vrásky
 • Smytí masky a aplikace závěrečného krému. Je-li potřeba pro zklidnění pleti, použijeme na pár minut studené kladívko. Nádstavec, který případné podráždění hypercitlivé pleti efektivně zklidní
 • K ošetření můžete též volitelně využít ošetření PDT světlem, masku s nanovlákny či barvení a úpravu obočí

AKTIVNÍ LÁTKY:

*KYSELINA MLÉČNÁ – reguluje tvorbu keratinu, je bakteriostatická, exfoliační, hydratuje a urychluje obnovu pokožky. Pracuje na stejném principu jako kyselina glykolová jen je lépe snášena. Krásně rozjasní tón pokožky.
**KYSELINA SALICYLOVÁ – je keratoregulatér, ostraňuje odumřelé buňky a urychluje jejich obnovu. Hloubkově čistí póry, má bakteriostatické a protizánětlivé účinky, přispívá k regulaci tvorby mazu.

DOPORUČUJEME: kúra 3 opakování tohoto ošetření v intervalu 10-14 dní nebo jako běžné ošetření po 4 týdnech.

KONTRAINDIKACE: Výplně či nitě v místě aplikace, implantáty v místě aplikace, závažné nemoci, onkologický pacient, kožní choroby a melanomy, těhotenství a laktace, vysoký tlak, kardiostimulátor, trombóza, epilepsie, moje pleť nereaguje alergicky či zánětlivě na vyšší teploty, nezhojená zranění v místě aplikace, probíhající akutní alergie.

INFORMACE: Po dobu až 3 dní po ošetření může být Vaše pleť podrážděná a začervenalá. 7 dní po ošetření vždy používejte solární ochranu a doporučený hydratační krém. Pleť se ošetřením detoxikuje, uvolněné toxiny se dostanu na povrch pleti a proto je možný výskyt drobných zánětů.

Srovnání jaké množství aktivních látek dokáže prostoupit pletí: 2-5% z profesionálního krému, 15% séra s kosmetickou masáží, 40% pokud je zapracováno ultrazvukem, 60% pomocí radiofrekvence, až 100% mezoterapií.

Nové ošetření: Spojení vědecké kosmetiky, moderních technologií a individuálního přístupu

Do kosmetického studia SlimFOX chodím, většinou poctivě pravidelně, už zhruba čtyři roky. Dnes jsem se rozhodla zkusit novinku – péči, která kombinuje kosmetiku s moderní technologií BubblePeel. Právě díky speciálním přístrojům lze pleť vyčistit ještě více do hloubky. Aktivní látky, které se během ošetření na pleť nanášejí, jsou navíc zapracovávány pomocí speciálních přístrojů. Tím dochází k výraznějšímu efektu. Jaké výsledky jsem na své tváři viděla po 90 minutách na lehátku?

Už jsem se těšila, až dorazím do studia, kde se o mě postará kosmetička Eva. Každý na své tváři pozorujeme jiné nedokonalosti. Třeba já snad každou návštěvu začínám tím, že potřebuji pořádně vyčistit nos, který se mi zase za ten měsíc zanesl (s T zónou bojuje kdekdo, že jo). A i když se o pleť starám poctivě i doma, domácí peeling nikdy neudělá to, co zvládne odborník v kosmetickém salónu. Tedy v tom, kam chodím já, to platí bez debat. Moje pleť většinou potřebuje také dávku hydratace, péči o oční okolí, a když už na konci vypadá svěže, podtrhuji to i péčí o obočí. Toť ke startu, který máme každý jiný.

Kosmetická procedura začala tradičně – důkladné dvoufázové odlíčení pleťovým mlékem a tonikem, v mém případě na citlivou pleť. Poté následovalo šetrné hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle. Zatím nic nového, pokud do studia chodíte, znáte to. Ovšem první změna přišla hned po dočištění. Kosmetička Eva mi na obličej nanesla sprej. Šlo o speciální kyslíkový sprej, který slouží k hlubšímu zapracování aktivní látky. Popsala bych to jako takovou přípravu na čištění.

Po této přípravě už držela Eva v rukou nový čisticí přístroj. Na první pohled v něm vidíte gel, který dělá bublinky. I proto se nejspíš technologii říká BubblePeel. Přístroj pomalu „saje“ vaši pleť a pomocí tlaku a speciálních roztoků ji umí dokonale dočistit. Čištění není bolestivé, jednoduše řečeno jde o takové jemné „nasávání“ kůže. Já to vnímala jako jemnou masáž obličeje.

Střídání tepla a zimy

Po vyčištění je pleť schopna přijmout to, co potřebuje. A při tomto ošetření je tomu ještě více napomáháno. Jak? Pomocí takzvané bipolární radiofrekvence. Při této proceduře nejprve dochází k zahřátí tkáně, zhruba do hloubky dva až šest milimetrů. Tím jsou stimulována kolagenová vlákna a dochází ke zvýšení mikrocirkulace krve. Na pleti lze vidět vyhlazení vrásek a celkové vypnutí pokožky. Navíc je změna teploty velmi příjemná a relaxační.

Po zahřívací fázi přišla na řadu vyživující maska od francouzské kosmetiky Renophase, která je známá svým vědeckým přesahem. Tato maska se pro moji pleť dokonale hodila, protože jí dodala hydrataci, rozjasnila ji a celkově ji ve výsledku osvěžila. Eva mi pak popisovala, že tato pečující maska v sobě skrývá hned několik složek, jež pomáhají hydrataci. A měla pravdu. Při tomto ošetření se maska nenechávala pouze působit, ale došlo k jejímu zapracování ultrazvukem. Právě díky tomu je pleť schopna „vypít“ až o 40 procent více z obsažených aktivních látek.

Po smytí masky a nanesení krému moje pleť ještě pocítila jemnou studenou masáž pomocí kosmetického kladívka. To se postaralo o zklidnění pleti po ošetření. A je pravda, že jsem neodcházela vůbec začervenalá, což u mě nebývá pravidlem.

Na celkové ošetření padlo 90 minut.

3 hlavní postřehy za Karolínu

1. Zatím nejdůkladnější čištění pleti. Nový přístroj zajistí vyčištění i zanesených pórů, které nezvládla vyluxovat ultrazvuková špachtle. Nejvíce jsem to pozorovala na nose.

2. Pleť byla po ošetření na první pohled rozjasněná a hydratovaná. Celkově jsem si připadala od pohledu jakoby odpočatě.

3. Odcházela jsem s krásnou pletí bez začervenalých míst, přitom patřím k citlivkám.

Karolína S:

bublinkový peeling