Zaměřeno na oči


Naše prožitá léta nám do tváře zapisují příběh našeho života. Obecně platí, že první vrásky se začínají objevovat v očním okolí, díky tomu jak zapojujeme mimiku obličeje. Často nás trápí i tmavé kruhy či otoky. Oční maska na bázi alginátu SUPREME YOUTH EYE MASK je vhodná ke všem typům ošetření Maria Galland, perfektní lifting a hydratace Vašeho očního okolí!Rozšiřující péči o oční okolí s maskou z křemeliny, červené řasy a mořských minerálů pro Vaše oči a jejich zářivý pohled. Oční maska SUPREME YOUTH EYE MASK z mořských řas na citlivou oblast očního okolí je bohatá na minerály a stopové prvky (hořčík, vápník, oxid křemičitý, minerály) a pečuje pro zjemnění očního okolí. Skvěle ochlazuje a osvěžuje. Díky ní Vaše únava, starosti i stres odplouvají někam daleko….. Vy máte jediný úkol! Odpočívat.


MASKA SUPREME YOUTH EYE MASK OBSAHUJE: Silicit (křemelina), která redukuje známky stárnutí a únavy. Potlačí vějířkovité vrásky kolem očí a je bohatá na minerály a stopové prvky. Komplex červené řasy a mořských minerálů, které napomáhají k potlačení otoků a redukuje tmavé kruhy kolem očí. Algin je polysacharid, získaný z hnědé řasy laminaria digitata, která dodává pleti hydrataci. Albízie růžová & výtažek z siegesbeckia orientalis: dvě rostliny, které fungují v naprosté synergii! Pozvedají horní víčko, redukují vrásky, tmavé kruhy, otoky i nerovnoměrné zabarvení pleti a bojuje proti únavě.


Postup ošetření: odlíčení očního okolí dvoufázovým odličovačem 65A, aplikace esence na oční kontury 007, která redukuje jemné linky a vrásky očních kontur. Zvyšuje odolnost pleti a její elasticitu a zpevňuje. Následuje aplikace masky s mořskými řasami, která se míchá těsně před aplikací. Maska chrání buňky a lipidy před oxidativnímu procesy, je anti-oxidační a dodává výjimečný pocit z pleti. Dodává pleti hydrataci, zklidňuje, redukuje trans epidermální ztrátu vody, pozvedává horní víčko, redukuje vrásky, snižuje kapilární propustnost a akumulaci pigmentů zodpovědných za nerovnoměrné zbarvení pleti a bojuje proti únavě. Po uplynutí doby působení masku odstraníme a po ošetření nanášíme oční péči podle typu Vaší pleti.


Cena 850 Kč

Toto je rozšiřující ošetření k ošetřením pleti Maria Galland, samostatně toto ošetření nenabízíme. Kompletní ošetření pleti s touto maskou máme v naší nabídce také. (stačí kliknout na tlačítko níže)Omlazení očního okolí

OČNÍ VÍČKO A MRKÁNÍ
Jedno mrknutí trvá 0,2 až 0,3 sekundy. Mrkáme 5×–15× za minutu. Každý den tedy mrkneme až 15 000krát. Každý rok mrkneme průměrně 4,2 milionkrát. Mrkáním chráníme oko, šíříme slzy a odstraňujeme nečistoty. Oční okolí často trpí špatným mikrooběhem krve, což má za následek hromadění tekutin a vznik váčků a tmavých kruhů pod očima.


BROW BAR Brno

TOUŽÍTE PO NĚČEM NAVÍC?
Jsou-li oči oknem do duše, pak je obočí jeho rám. I Vy můžete mít krásné, přirozeně vypadající obočí! Využijte skvělý BROW&LASH BAR přímo u nás v salonu!


Domácí péče Maria Galland

CHCETE PRODLOUŽIT EFEKT OŠETŘENÍ?
Profesionální ošetření je důležité, jelikož kosmetička pracuje s vysoce koncentrovanými produkty a také samotné sofistikované tahy a masáže dokáží aktivovat proces omlazení a regenerace pleti. Abyste však maximalizovala výsledek a také konečný efekt ošetření, doporučuje se vždy používat domácí péči od stejné značky.