Zaměřeno na oči

Toto je rozšiřující péče o oční okolí k ošetřením pleti Maria Galland, toto doplňkové ošetření samostatně nenabízíme.

Kompletní ošetření s touto oční maskou

Naše prožitá léta nám do tváře zapisují příběh našeho života. Obecně platí, že první vrásky se začínají objevovat v očním okolí, díky tomu jak zapojujeme mimiku obličeje. Často nás trápí i tmavé kruhy či otoky. Oční maska na bázi alginátu SUPREME YOUTH EYE MASK je vhodná ke všem typům ošetření Maria Galland, perfektní lifting a hydratace Vašeho očního okolí!

Zaměřeno na oči - oční alginát od Maria Galland

Rozšiřující péče o oční okolí s maskou z křemeliny, červené řasy a mořských minerálů pro Vaše oči a jejich zářivý pohled. Oční maska SUPREME YOUTH EYE MASK z mořských řas na citlivou oblast očního okolí obsahuje Silicit (křemelina), který redukuje známky stárnutí a únavy. Potlačí vějířkovité vrásky kolem očí a je bohatý na minerály a stopové prvky. Komplex červené řasy a mořských minerálů, který napomáhajá k potlačení otoků a redukuje tmavé kruhy kolem očí. Algin je polysacharid získaný z hnědé řasy laminaria digitata, která dodává pleti hydrataci. Albízie růžová & výtažek z siegesbeckia orientalis: dvě rostliny, které fungují v naprosté synergii! Pozvedají horní víčko, redukují vrásky, tmavé kruhy, otoky i nerovnoměrné zabarvení pleti a bojují proti únavě.

Skvěle ochlazuje a osvěžuje. Díky ní Vaše únava, starosti i stres odplouvají někam daleko… Vy máte jediný úkol! Odpočívat.

Cena 900 Kč

Ošetření zaměřené na oči obsahuje:

  • odlíčení očního okolí dvoufázovým odličovačem 65A
  • aplikace esence na oční kontury 007, která redukuje jemné linky a vrásky očních kontur, zvyšuje odolnost pleti a její elasticitu a zpevňuje ji
  • následuje aplikace masky s mořskými řasami, která se míchá těsně před aplikací, maska chrání buňky a lipidy před oxidativnímu procesy, je anti-oxidační a dodává výjimečný pocit z pleti, dodává pleti hydrataci, zklidňuje, redukuje trans epidermální ztrátu vody, pozvedává horní víčko, redukuje vrásky, snižuje kapilární propustnost a akumulaci pigmentů zodpovědných za nerovnoměrné zbarvení pleti a bojuje proti únavě
  • po uplynutí doby působení masku odstraníme a po ošetření nanášíme oční péči podle typu Vaší pleti
Domácí péče Maria Galland

SPOLUPRACUJTE S NÁMI I DOMA!

Víte, že každý z nás je ze 70% odpovědný za své stárnutí? Pouze jednu třetinu tvoří genetické faktory. Zbylé dvě třetiny závisí na našem životním stylu. Krásná pleť je o spolupráci, my odvedeme tu svou při pravidelné měsíční péči, zbytek je už na vaší každodenní péči ráno a večer, den za dnem. Proto je víc než vhodné používat produkty, které jsou se salónní péčí v synergii. Ty pravé pro Vaši pleť Vám rády pomůžeme vybrat.