Radiofrekvenční ošetření


Ošetření pleti radiofrekvencí

MONOPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE: Příjemné a bezbolestné ošetření které lze absolvovat celoročně. Ošetření touto klientkami stále oblíbenější metodou která umožňuje opětovné zpevnění pleti obličeje a tím i korekci vrásek. Radiofrekvenční přístroj je vhodný pro všechny typy pleti. Monopolární radiofrekvence, která umožní prostup aktivních látek do pleti až ze 60%, aktivuje tvorbu fibroblastů a nového kolagenu. Zlepšuje kvalitu pokožky redukuje vrásky, omlazuje kůži a má pozitivní vliv na elasticitu pleti.  Svým výsledkem připomíná facelift, bez skalpelu a rekonvalescence. Energie se dostává i do hlubších vrstev tkáně, kde dochází k zahřátí kolagenních vláken a k formování nového kolagenu. Kůže je pevnější, viditelné vyhlazení vrásek kolem úst, na čele a na krku zmenšuje se povolení partií na čelistech a krku. Efekt je patrný brzy po ošetření, které se však musí několikrát opakovat. Doporučujeme v kombinaci s pěstící maskou pro maximální efekt. Metodu je možné následně doplnit fotorejuvenací IPL.

Radiofrekvenční ošetření Brno

BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE: Toto hloubkové ošetření pleti napomáhá vyhlazení vrásek a celkové vypnutí pokožky. Koriguje ochablost pleti, vede ke zlepšení tonu kůže a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje (remodelace). Využívá radiofrekvenční energii k vyvolání regenerace kolagenu a elastinu v dermis. Zahřívá tkáň do hloubky cca 2-6 mm, ve tkáni dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýšení mikrocirkulace krve. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů. Tato technologie využívá jedinečného systému ovládání toku energie mezi dvěma elektrodami. Změnou polarity jednotlivých elektrod a jejich aktivací dochází k soustředění velkého množství energie pod pokožkou. Metodou přehřívání tkáně je dosaženo viditelných výsledků, a to zejména u ochablé pleti. Celkovým výsledkem je dokonalejší tonus kůže, hladká pleť a redukce vrásek. Ošetření je možné využívat celoročně a sluneční paprsky nejsou kontraindikací. Po ošetření budete mít celkově hladší a jemnější pleť, minické a jemné linky/vrásky budou výrazně redukovány a dochází k celkovému zlepšení struktury pleti.

Ceník Chci si najít termín!

Radiofrekvenční ošetření Brno

 

Doporučený počet ošetření je 4-8 v intervalu 7-14 dní, doporučená doba ošetření 20 minut
KONTRAINDIKACE: těhotenství a laktace, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, rakovina, cukrovka, nedávné kolagenové výplně, osoby s kovovými implantáty v místě ošetření.