Diagnostika pleti

Řešení problematických stavů pleti

3fázová analýza a následné řešení zdravotního a estetického stavu pleti

  • Během 30 minutového dermokosmetického poradenství stav vaší pleti zhodnotí profesionální kosmetička.
  • Abychom detailně porozuměli všem hlediskům a potřebám vaší pleti, používáme také několik specializovaných diagnostických přístrojů.
  • Za několik málo dní vám přijdou zpracované výsledky třífázové diagnostiky. Vysvětlíme vám vhodnou denní rutinu péče o pleť a obsahem je i sestavený plán následné péče
  • Průběh řešení vašich problémů nebo dosahování cílového stavu průběžně kontrolujeme. Je-li to žádoucí, péči a postupy upravujeme, tak abyste byli s výsledným stavem spokojeni
Seznamovací ošetření u SlimFOX

Díky specializovaným diagnostickým přístrojům, které při analýze používáme, jsme schopni velmi přesně detekovat problém a jeho rozsah.

Nejčastěji se setkáváme s těmito problémy: dehydratace, akné, rosacea (růžovka), předčasné stárnutí, pigmentace, hypersenzitivita či hluboké vrásky.

Cena 1 000 Kč

Cena je za odbornou analýzu, včetně konkrétních hodnot a doporučení. Jestli doporučenou péči pak absolvujete u nás nebo jinde, záleží jen na vašem rozhodnutí.

Digitální bezdrátový mikroskop, který umožňuje až 1000-násobné zvětšení a vyhotovuje snímky Vaší pleti. Pomocí mikroskopu čteme v pleti jako v knize, umožní nám následnou péči v salonu zacílit přesně tam, kam potřebujeme. Díky specializovaným diagnostickým přístrojům, které k dermokosmetické analýze používáme, jsme schopni velmi přesně detekovat problém.

Diagnostika pleti se používá se na několika zónách obličeje a jednotlivé výsledky se ukládají a zobrazují na inteligentní LCD obrazovce, aby je bylo možné na konci analýzy zdokumentovat.

Specializované optické zařízení zvětšuje a má 8 jasných LED světel pro sledování detailů pleti a 4 UV LED světla umožňující vidět hyperpigmentaci.

Diagnostika pleti

Většinu nalezených problémů umíme také vyřešit. Používáme velké množství specializovaných přístrojů a spolu s našimi zkušenými kosmetičkami a kvalitní lékařskou kosmetikou přináší naše dermokosmetická kúra opravdové výsledky.

Pokud objevíme problém, který nemůžeme řešit, protože je závažnějšího zdravotního charakteru, upozorníme Vás a odešleme Vás ke specializovanému lékaři.

Je-li to možné, přijďte na diagnostiku pleti nenalíčená. Pokud je to pro Vás nepříjemné, nevadí, poradíme si.

Moc příjemné prostory a personál. Absolvovala jsem proceduru diagnostika pleti a poskytnutá služba byla velmi profesionální. Odnesla jsem si spoustu odpovědí na své otázky a chuť navštěvovat SlimFOX i nadále.

Martina F.

diagnostika pleti