Diagnostika pletiŘešení problematických stavů pleti


3 fázová analýza a následné řešení zdravotního a estetického stavu pleti

  • Během 30 minutového dermokosmetického poradenství stav vaší pleti zhodnotí profesionální kosmetička.
  • Abychom detailně porozuměli všem hlediskům a potřebám vaší pleti, používáme také několik specializovaných diagnostických přístrojů.
  • Za několik málo dní vám přijdou zpracované výsledky třífázové diagnostiky. Vysvětlíme vám vhodnou denní rutinu péče o pleť a obsahem je i sestavený plán následné péče
  • Průběh řešení vašich problémů nebo dosahování cílového stavu průběžně kontrolujeme. Je-li to žádoucí, péči a postupy upravujeme, tak aby jste byli s výsledným stavem spokojeni

Nejčastěji se setkáváme s těmito problémy: dehydratace, akné, rosacea (růžovka), předčasné stárnutí, hypersenzitivita, pigmentace či hluboké vrásky.


Cena 800 Kč

Cena je za odbornou analýzu, včetně konkrétních hodnot a doporučení. Jestli doporučenou péči pak absolvujete u nás nebo jinde, záleží jen na vašem uvážení.


Díky specializovaným diagnostickým přístrojům, které při analýze používáme, jsme schopni velmi přesně detekovat problém a jeho rozsah.


Digitální bezdrátový mikroskop, který umožňuje až 1000-násobné zvětšení a vyhotovuje snímky Vaší pleti. Pomocí mikroskopu čteme v pleti jako v knize, umožní nám následnou péči v salonu zacílit přesně tam, kam potřebujeme. Díky specializovaným diagnostickým přístrojům, které k dermokosmetické analýze používáme, jsme schopni velmi přesně detekovat problém.


Diagnostika pleti se používá se na několika zónách obličeje a jednotlivé výsledky se ukládají a zobrazují na inteligentní LCD obrazovce, aby je bylo možné na konci analýzy zdokumentovat.


Specializované optické zařízení zvětšuje a má 8 jasných LED světel pro sledování detailů pleti a 4 UV LED světla umožňující vidět hyperpigmentaci.

Většinu nalezených problémů umíme také vyřešit. Používáme velké množství specializovaných přístrojů a spolu s našimi zkušenými kosmetičkami a kvalitní lékařskou kosmetikou přináší naše dermokosmetická kúra opravdové výsledky.

Pokud objevíme problém, který nemůžeme řešit, protože je závažnějšího zdravotního charakteru, upozorníme Vás a odešleme Vás ke specializovanému lékaři.