Jak to funguje?


Stejně jako se vyvíjí počítače a telefony, tak prochází vývojem i veškeré kosmetické vybavení. Chceme aby jste si mohli užít relax na úrovni, proto u nás najdete celou řadu přístrojů a vybavení. Jak fungují kosmetické přístroje? Tady najdete základní přehled toho, co u nás najdete. 
 

NENÍ LEHÁTKO JAKO LEHÁTKO

V našich kosmetických kabinách najdete hydraulická lehátka vylepšená 4,5 cm vysokou vrstvou vzdušné paměťové pěny. Na lehátku používáme prostěradla ze 100% lnu. Na prostěradle je bavlněná osuška z biobavny s GOTS certifikací a pod hlavou příjemný bavlněný podhlavník s waflovou vazbou. V chladném období se o váš teplotní komfort postará vyhřívaná podložka. Pokud je potřeba, máme pro vás připravenou deku z bavlněné příze. Všechny textilie pereme na vysoké teploty ekologickými pracími prostředky.


PRVOTŘÍDNÍ ČIŠTĚNÍ

Kde jsou ty doby, kdy se ve slušných salonech mačkaly ucpané póry mechanicky. To je přece dávná historie, u nás už od roku 2010 používáme šetrné a účinné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Nedráždíme mačkáním kožní řasu, nestimulujeme k produkci mazové žlázky, čistíme běžně i citlivou kuperózní pleť. Šetrně, efektivně s jasným výsledkem bez zbytečného podráždění. Jen čistá a zdravá pleť.


VODNÍ VYSAVAČ

Aneb bublinkový peeling, přístroj s mnoha nádstavci, který dokáže vyluxovat zbylé nečistoty po ultrazvukové špachtli díky vodnímu víru a podtlaku. Mile překvapí krásně prokrvenou pletí s optimální mikrocirkulací, další nádstavce omladí a podpoří pleť v tvorbě kolagenu a elastinu. Takové pleťové rehabilitační cvičení. Skoro jako lázně!


LED/PDT terapie

UMÍME „ZÁZRAKY“ SE SVĚTLEM

Ošetření LED/PDT světlem můžeme na rozdíl od E-LIGHT používat celoročně. Světelnou terapii můžeme využít téměř je všem ošetřením a ovlivnit jejich výsledek. Nejčastěji používáme modré světelné spektrum na podporu hojení zánětů nebo červené spektrum pro stimulaci obnovy pleti. Díky tomuto světlu stimulujeme přirozený proces opravy buněk, produkci kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové. Zdánlivá maličkost s překvapivým výsledkem.


RADIOFREKVENCE

Možností využití radiofrekvence u nás máte několik, máme jak tu kapacitní, tak rezistentní. K drtivé většině ošetření můžeme radiofrekvenci přidat a smysluplně násobit efekt ošetření. Doporučujeme zařazovat pravidelně a udržet díky tomu konturu obličeje tam, kde ji chceme mít. Dopřejte si remodelaci pleti při každém ošetření!


EFEKTNÍ OMLAZENÍ

V salonu máme i přístroj z kategorie soft laseru. E-LIGHT (spojení IPL a RF) umožňuje snížení výkonu intenzivního světelného záření až o 60 %. Pro Vaši pleť je tak o poznání šetrnější, současně však účinnější než IPL ! Při použití intenzivních světelných pulzů je generováno ve zvýšené míře teplo. Aby se hlavice zařízení (a také pokožka) nepřehřívala, používá se u kvalitních zařízení k chlazení voda (cirkulující v uzavřeném systému ze zařízení dovnitř hlavice) a zpět. Jedná o silné ošetření, které nabízíme od podzimu do jara (sluneční paprsky jsou kontraindikací). Jedná se o nejefektivnější neinvazivní metodu omlazení. Má svá pravidla, ale i jasné a efektní výsledky!


DIAGNOSTIKA

Používáme ji často při prvních návštěvách a pak vždy když je potřeba. Taková kontrola, jak na tom Vaše pleť skutečně je, žádné dohady a odhady. Jasné číslo a pak se dohodneme na přesném plánu péče. Ten díky měření hydratace můžeme průběžně kontrolovat a vylepšovat.


ROLLS ROYCE MEZI BRUSKAMI

Protože si nohy zaslouží jako nejstarší dopravní prostředek náležitou péči, byla volba přístroje jasná. Nespokojíme se jen tak s něčím, proto jsme vybrali tu nejlepší brusku na trhu. Nejen dokonale opracuje nehty i chodidla, ale ucelený systém odsávání prachu vzniklého při ošetření, desinfekce a sterilizace zaručuje maximální hygienu během celé pedikúry.


DESINFEKCE A STERILIZACE

Ultrazvukovou čističku používáme s vhodnou desinfekcí. Čističkou můžeme čistit různé nástroje a pomůcky, využívá vyskokofrekvenční vlnění a umožňuje precizní čištění i jemných částeček. To oceníme zejména u nástrojů na pedikúru.

Všechny nástroje a pomůcky, které svou podstatou snesou sterilizátor jsou sterilizovány. Sterilizační sáčky s indikátorem sterilizace využíváme na pedikúrní frézy. Rychlá a spolehlivá sterilizace je u nás standardem.

Malá krabička s modrým UV-C zářením a ozónem. Efektivně ničí mikroorganismy a choroboplodné zárodky. Nástroje u nás procházejí 2-3 stupni čištění (vždy ultrazvuková čistička, dle možnosti sterilizace a nakonec UVC box). Vždy jsme našimi hygienickými standardy překračovali legislativně povinnou míru.