Jak fungují kosmetické přístroje?

Stejně jako se vyvíjí počítače a telefony, tak prochází vývojem i veškeré kosmetické vybavení. Chceme aby jste si mohli užít relax na úrovni, proto u nás najdete celou řadu přístrojů a vybavení. Jak fungují kosmetické přístroje? Tady najdete základní přehled toho, co u nás najdete. 

Diagnostika pleti Brno

DIAGNOSTIKA PLETI

Používáme ji často při prvních návštěvách a pak vždy když je potřeba. Taková kontrola, jak na tom Vaše pleť skutečně je, žádné dohady a odhady. Jasné hodnoty a pak se dohodneme na přesném plánu péče. Ten díky měření hydratace můžeme průběžně kontrolovat a vylepšovat.

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

PRVOTŘÍDNÍ ČIŠTĚNÍ

Kde jsou ty doby, kdy se ve slušných salonech mačkaly ucpané póry mechanicky. To je přece dávná historie, u nás už od roku 2010 používáme šetrné a účinné čištění pleti ultrazvukovou špachtlí. Nedráždíme mačkáním kožní řasu, nestimulujeme k produkci mazové žlázky, čistíme běžně i citlivou kuperózní pleť. Šetrně, efektivně s jasným výsledkem bez zbytečného podráždění. Jen čistá a zdravá pleť.

Bublinkový peeling

VODNÍ VYSAVAČ

Aneb bublinkový peeling, přístroj s mnoha nádstavci, který dokáže vyluxovat zbylé nečistoty po ultrazvukové špachtli díky vodnímu víru a podtlaku. Mile překvapí krásně prokrvenou pletí s optimální mikrocirkulací, další nádstavce omladí a podpoří pleť v tvorbě kolagenu a elastinu. Takové pleťové rehabilitační cvičení. Skoro jako lázně!

omlazení pleti radiofrekvencí

RADIOFREKVENCE

Možnosti využití radiofrekvence jsou téměr nekonečné. K drtivé většině ošetření můžeme radiofrekvenci přidat a smysluplně tak násobit efekt ošetření. Doporučujeme zařazovat pravidelně a udržet díky tomu konturu obličeje tam, kde ji chceme mít. Dopřejte si remodelaci pleti při každém ošetření!

Efektivní omlazení E-LIGHT

ROLLS ROYCE MEZI BRUSKAMI

Protože si nohy zaslouží jako nejstarší dopravní prostředek náležitou péči, byla volba přístroje jasná. Nespokojíme se jen tak s něčím, proto jsme vybrali tu nejlepší brusku na trhu. Nejen dokonale opracuje nehty i chodidla, ale ucelený systém odsávání prachu vzniklého při ošetření, desinfekce a sterilizace zaručuje maximální hygienu během celé pedikúry.

Sterilizace nástrojů

DESINFEKCE A STERILIZACE

Ultrazvukovou čističku používáme s vhodnou desinfekcí. Čističkou můžeme čistit různé nástroje a pomůcky, využívá vyskokofrekvenční vlnění a umožňuje precizní čištění i jemných částeček. To oceníme zejména u nástrojů na pedikúru.

Všechny nástroje a pomůcky, které svou podstatou snesou sterilizátor jsou sterilizovány. Sterilizační sáčky s indikátorem sterilizace využíváme na pedikúrní frézy. Rychlá a spolehlivá sterilizace je u nás standardem.

Malá krabička s modrým UV-C zářením a ozónem. Efektivně ničí mikroorganismy a choroboplodné zárodky. Nástroje u nás procházejí 2-3 stupni čištění (vždy ultrazvuková čistička, dle možnosti sterilizace a nakonec UVC box). Vždy jsme našimi hygienickými standardy překračovali legislativně povinnou míru.