Program pro krásu (face program)

Série ošetření, kterým předchází přesná diagnostika Vaší pleti a sofistikovaná kombinace následné péče.

CO JE TO FACE PROGRAM?

Pro mladistvý a pěstěný vzhled pleti doporučujeme absolvovat 2x ročně intenzivní kúru několika kosmetických a přístrojových ošetření, a to v krátkých intervalech, tzv. face program. Kúra Vaši pleť nasytí vitamíny a vskutku efektivně si poradí s hlavními nedokonalostmi. Další pravidelná měsíční ošetření pak přispívají k dlouhodobému účinku a k vylepšení celkového stavu pokožky.

Tento program krásy (face program) je určený pro všechny, kteří chtějí předcházet a odstraňovat příznaky zrání pleti. Při sestavení Vašeho programu krásy přihlížíme k typu pleti, k fungování pleti podle sezónního biorytmu a díky tomu předcházíme a zahlazujeme stopy stárnutí všech stupňů po celý rok.

Prvním krokem je naše třífázová diagnostika a následně Vám doporučíme program pro krásu přímo pro Vás a Vaši pleť.

Diagnostika pleti Brno

Program pracuje se třemi věkovými kategoriemi:

  • 25-30 let – zaměřujeme se na předcházení stárnutí pleti
  • 30-40 let – našim cílem je odstranění prvních příznaků zrání pleti
  • více než 40 let – účelem těchto programů je odstranit příznaky zrání a stárnutí pleti

Jsme tu od toho, abychom Vám dokázali dobře poradit, vybrat nejvhodnější ošetření a plně Vás uspokojit. Jsme otevřeni Vašim dotazům a individuálním přáním. Pokud si budete přát face program jakkoliv upravit, doporučujeme osobní setkání, na kterém vše probereme a nalezneme to pravé pro Vaši pleť a Vaše potřeby

Po dobrých zkušenostech ve studiu SlimFOX, jsem se rozhodla i pro vylepšení pleti a zakoupila si kúru „Face program“. Během několika návštěv jsem absolvovala postupně několik kosmetických a přístrojových ošetření.
S výsledkem jsem velmi spokojená. Pleť mám po této kúře mnohem hladší, zpevněnou a „šťavnatou“. Všem můžu vřele doporučit. Líbilo se mi, že mi paní kosmetička Eva doporučila tento program krásy přímo tzv. na tělo a velmi pečlivě se mi vždy věnovala.
Hana H.

face program pro krásu

DOPORUČUJEME: Pro zachování, prodloužení a intenzivnější výsledek profesionálních kosmetických a přístrojových ošetření nám můžete pomoci sama, pokud budete používat produkty určené pro domácí péči, které mají řadu specifických a doplňkových účinků a cíleně působí proti stárnutí pleti.

PRAVIDLA FACE PROGRAMU: Hlavním cílem je samozřejmě pěstěná a zdravá pleť. U programu získáte pravidelnou diagnostiku a odborné kontroly u každého ošetření. Pokud dodržíte stanovený plán péče v pravidelnosti a četnosti podpoříme naše společné dílo benefity (najdete je v zpracovaných výsledcích diagnostiky).