Úprava obočí a barvení řas

Nový koncept péče o Vaše obočí a řasy

Máte pocit, že je Vaše obočí řídké, oslabené nebo ztrácí objem? Představujeme Vám novou vylepšenou variantu péče o obočí! Protože se nespokojíme jen s běžným barvením, nyní při každém barvení u nás v salonu je péče rozšířena o výživnou a regenerační masku na obočí a závěrečnou regeneraci se sérem na obočí. Nabarvení obočí před aplikací masky zajistí až o 50% vyšší absorbci regenerační masky do chloupku než kdyby jsme barvení neprováděli. Následně doporučujeme úpravu obočí šetrným voskem Lycon.

BROW BAR Brno

Maska na obočí obsahuje: 6 vitamínů – A, B, C, E, F, K a 2 pro vitamíny B5, B6, jojobový olej – uklidňuje, chrání a posiluje, keratin – regeneruje a dodává lesk, kolagen dodávající objem, kyselinu hyaluronovou – hydratuje, restruktualizuje, rostlinný glycerin – chrání a hydratuje, panthenol – hydratuje, čistí a vyživuje folikulu, mandlové máslo – uklidňuje a posiluje, arganový olej – zklidňuje a dodává lesk. Maska na obočí dodává přírodním řasám vitamíny, olej pro jejich lesk, zvětší jejich objem, posílí růst a hloubkově je vyživí. Tato maska je vyrobena v Itálii a má klinicky ověřenou účinnost (ve spolupráci s prestižním institutem na univerzitě v Padově).

Závěrečné růstové sérum s účinnou látkou ISOPROPYL CLOPROSTENATE, která podporuje přirozený růst řas i obočí. Je speciálně upraveno pro kosmetické účely a je dermatologicky testované (v Rakousku). Působí součinně s peptidy, díky nim zajistí lepší ukotvení chloupků, které stimulují buněčné dělení a látkovou výměnu v kořínku, lesk a kvalitu podporuje kyselina hyaluronová a provitamín B5 (panthenol), cirkulaci uvnitř kořínku zajišťuje kofein. Díky tomu podporuje optimální zásobování živinami.

CENÍK PÉČE O OBOČÍ A ŘASY

  • Barvení řas + růstové sérum 420 Kč
  • Barvení obočí + výživná regenerační maska + růstové sérum 420 Kč
  • Úprava obočí voskem Lycon/pinzetou 420 Kč

ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY

  • Formování obočí voskem Lycon/pinzetou + barvení obočí (balíček je se zvýhodněním 20%) 672 Kč
  • Formování obočí voskem Lycon/pinzetou + barvení obočí + bavení řas (balíček je se zvýhodněním 29%) 895 Kč

ZVÝHODNĚNÉ CENY K OŠETŘENÍ

  • Barvení řas nebo obočí (pouze ke kosmetickému ošetření) 250 Kč
  • Formování obočí voskem Lycon/pinzetou + barvení obočí (pouze ke kosmetickému ošetření) 500 Kč

Péče o oční okolí během barvení řas! Zatím co Vám barvíme řasy tak Vaše oční okolí hýčká oční maska s vitamínem E, panthenolem, aloe vera, mandlovým olejem, bambuckým máslem a včelím voskem. Po barvení obočí aplikujme výživnou a regenerační masku na obočí a ošetření zakončíme nanesením růstového séra.

RefectoCil

Klasická varianta barvy se kterou máme na výběr z 8 odstínů barev k barvení obočí včetně možnosti obočí odbarvit či zesvětlit (ocení zejména barvené blondýnky). Po barvení obočí aplikujme výživnou a regenerační masku na obočí a ošetření zakončíme nanesením růstového séra.

Dostupné barvy: zesvětlovací barva blond, černá, grafitová, modročerná, tmavomodrá, přírodní hnědá, světlehnědá, kaštanová a červená.