Minerální dekorativní kosmetika

e-shop

Minerální dekorativní kosmetika bere kosmetický průmysl útokem a má pro to velmi dobré důvody. Proč se nelíčit přípravky, které jsou tak jemné a čisté, že je lze prakticky považovat za přípravky pečující o pleť? Lily Lolo nabízí ucelenou řadu minerální dekorativní kosmetiky, zahrnující minerální make-up a jiné minerální pudry. Tato kosmetika je vyrobená jen z najemno drcených minerálů z nitra země a neobsahuje žádná umělá barviva, výplňové látky pro naředění objemu nebo jiné agresivní syntetické látky, které mohou pleť dráždit.

TIP NA ÚDRŽBU: Kosmetické štětce nenechávejte nikdy dlouho ponořené ve vodě, neboť tím může dojít k uvolnění vlasů ze štětce. Při mytí držte štětec tak, aby vlasy směřovaly směrem dolů. Vlasy štětce navlhčete pod proudem teplé tekoucí vody, pomocí trochy jemného šamponu vlasy napěňte a poté je důkladně opláchněte pod proudem tekoucí vody. Štětec nechte vždy přirozeně uschnout na podložce. Během schnutí nesmí štětec stát vlasy vzhůru, aby voda nepronikla do rukojeti.

Chceme mít možnost se Vám plně věnovat a pomoci Vám se správným výběrem, prosíme o objednání předem. Pokud procházíte neplánovaně centrem, zavolejte a dohodneme se. 

Nepotřebujete poradit, protože už znáte svůj oblíbený odstín? Skvělé! Postačí si vše objednat  on-line a připravenou objednávku jen vyzvednout u nás (nebo Vám ji zašleme pohodlně domů či do práce).