Lily Lolo


Minerální dekorativní kosmetika

Britské přírodní nadšení v podobě minerálních očních stínů, tvářenek, korektorů, make-upů. Kombinujte dohromady pro Váš pocit dokonalosti.  Chcete-li poradit s výběrem, dohodněte si termín ukázkového nalíčení.

Minerální dekorativní kosmetika bere kosmetický průmysl útokem a má pro to velmi dobré důvody. Proč se nelíčit přípravky, které jsou tak jemné a čisté, že je lze prakticky považovat za přípravky pečující o pleť? Lily Lolo nabízí ucelenou řadu minerální dekorativní kosmetiky, zahrnující minerální make-up a jiné minerální pudry. Tato kosmetika je vyrobená jen z najemno drcených minerálů z nitra země a neobsahuje žádná umělá barviva, výplňové látky pro naředění objemu nebo jiné agresivní syntetické látky, které mohou pleť dráždit.

Velký výběr minerální dekorativní kosmetiky najdete na našem e-shopu: kosmetika-brno.top

Chceme mít možnost se Vám plně věnovat a pomoci Vám se správným výběrem, prosíme o objednání předem. Pokud procházíte neplánovaně centrem, zavolejte a dohodneme se. 

Nepotřebujete poradit, protože už znáte svůj oblíbený odstín? Skvělé! Postačí si vše objednat  on-line a připravenou objednávku jen vyzvednout u nás (nebo Vám ji zašleme pohodlně domů či do práce).

Míša a Tereza
Míša a Tereza coolbrnoblog.cz testuje duo sadu na obočí od Lily Lolo

A jaký na nás udělala sada na obočí dojem? Obě jsme ji vyzkoušely – každá máme jiný typ, barvu a tvar obočí… Přesto nám oběma sada pomohla obočí perfektně vytvarovat – štěteček má tu správnou „tvrdost“, díky které s ním můžete kreslit téměř, jako s tužkou, ovšem s intenzitou barvy, jakou si sama zvolíte (nanesete si množství hnědého pudru). Fixační vosk pak opravdu podrží tvar obočí celý den v takovém stavu, do jakého si ho ráno upravíte. Opravdu můžeme jen doporučit! (celý text)

TIP NA ÚDRŽBU: Kosmetické štětce nenechávejte nikdy dlouho ponořené ve vodě, neboť tím může dojít k uvolnění vlasů ze štětce. Při mytí držte štětec tak, aby vlasy směřovaly směrem dolů. Vlasy štětce navlhčete pod proudem teplé tekoucí vody, pomocí trochy jemného šamponu vlasy napěňte a poté je důkladně opláchněte pod proudem tekoucí vody. Štětec nechte vždy přirozeně uschnout na podložce. Během schnutí nesmí štětec stát vlasy vzhůru, aby voda nepronikla do rukojeti.